Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! Va deranjez cu ceva care sigur o sa va fie de folos, mai exact un mod care o sa va faca viata cu muuult mai usoara in Taxi.

Gasiti mai multe informatii mai jos:

 

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2022 at 10:46 PM, BaxteRICA said:

Hai noroc baietii, se pare ca nu pot recupera conturile de le-am avut asa ca... o luam de la 0 :((((

re

On 10/24/2022 at 12:10 PM, TheTom said:

Salutare! Va deranjez cu ceva care sigur o sa va fie de folos, mai exact un mod care o sa va faca viata cu muuult mai usoara in Taxi.

Gasiti mai multe informatii mai jos:

 

Multumim pentru mod.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Snowye said:

Asta este contul de forum despre care vorbeai? :)) 

Aparent da :)) ma mir si eu cum l-am găsit, am bagat cel mai vechi email al meu creat si bam, apare contul asta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Levels said:

Aparent da :)) ma mir si eu cum l-am găsit, am bagat cel mai vechi email al meu creat si bam, apare contul asta.

Nu prea erai activ pe forum nici înainte, luând în considerare câte posturi ai 😂. Din motivul ăsta, am și intrebat. 

Link to comment
Share on other sites

Ciao, eu sunt de aseară noul vostru coleg, spuneți-mi Cristi sau Bisquu, indiferent. Mă bucur că am revenit în prima mea facțiune (în care am mai fost prin 2015/2016). Sper să ne înțelegem bine și să creăm un colectiv unit și puternic. :)

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bisquu said:

Ciao, eu sunt de aseară noul vostru coleg, spuneți-mi Cristi sau Bisquu, indiferent. Mă bucur că am revenit în prima mea facțiune (în care am mai fost prin 2015/2016). Sper să ne înțelegem bine și să creăm un colectiv unit și puternic. :)

 

Bine ai revenit in prima ta factiune :))

Speram ca o sa te simti la fel ca prima data...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Skullempeng Ratacitoru said:


Sclavii serverului, ii cunosc toti, sper sa-si ia niste capace in viata reala

Cand vreodata ? Va astept pe Mc Din Drumul Taberi care se crede smardoi si vrea s-o dam ;) 

Fa-ma sclav si fata-n fata daca sunteti bazati, nu pe net, vrabiutelor ;) 

@ Bisquu

Trebuie sa ne dea ban ca suntem prea nebuni, ne stie tot serverul...ce nemernici..., oo dar stai, avem bani multi si luam unban. Bai 2023 traieti in intr-un joc, nu va e rusine? 

80% dintre voi n-ati pus mana pe o pasarica, asa ca nu v-o mai cautati cu mine, ca n-aveti ce sa-mi faceti efectiv, intelegeti?

Da-ti report ca mai am 5 conturi. Va astept pe server cand mai intru de 4 - 5 ori pe luna. Continuati sa ne vorbiti, ca ne amuzati.

 @ Skullempeng Ratacitoru

Pentru vorbele astea de smecheras o sa te caut in Domnesti, ca esti aici aproape langa mine sa vad daca tot asa arogant esti, taran basit ;)

Edited by LUCAN
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LUCAN said:

Cand vreodata ? Va astept pe Mc Din Drumul Taberi care se crede smardoi si vrea s-o dam ;) 

Fa-ma sclav si fata-n fata daca sunteti bazati, nu pe net, vrabiutelor ;) 

@ Bisquu

Trebuie sa ne dea ban ca suntem prea nebuni, ne stie tot serverul...ce nemernici..., oo dar stai, avem bani multi si luam unban. Bai 2023 traieti in intr-un joc, nu va e rusine? 

80% dintre voi n-ati pus mana pe o pasarica, asa ca nu v-o mai cautati cu mine, ca n-aveti ce sa-mi faceti efectiv, intelegeti?

Da-ti report ca mai am 5 conturi. Va astept pe server cand mai intru de 4 - 5 ori pe luna. Continuati sa ne vorbiti, ca ne amuzati.

Imi imaginam ca e un plod prost in spatele contului, nu un virgin de 20 de ani care se distreaza stricand jocu' altora

"nu v-o mai cautati cu mine ca n-aveti ce sa imi faceti" si tot noi traim intr-un joc...

Iti garantez ca nu traieste nimeni, e un joc in puii mei, il joci sa te relaxezi si sa te distrezi, de ce tre' sa vii tu ca un handicapat sa strici distractia altora ? Daca tot iti place sa faci dm, de ce nu faci pe pd ? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LUCAN said:

Cand vreodata ? Va astept pe Mc Din Drumul Taberi care se crede smardoi si vrea s-o dam ;) 

Fa-ma sclav si fata-n fata daca sunteti bazati, nu pe net, vrabiutelor ;) 

@ Bisquu

Trebuie sa ne dea ban ca suntem prea nebuni, ne stie tot serverul...ce nemernici..., oo dar stai, avem bani multi si luam unban. Bai 2023 traieti in intr-un joc, nu va e rusine? 

80% dintre voi n-ati pus mana pe o pasarica, asa ca nu v-o mai cautati cu mine, ca n-aveti ce sa-mi faceti efectiv, intelegeti?

Da-ti report ca mai am 5 conturi. Va astept pe server cand mai intru de 4 - 5 ori pe luna. Continuati sa ne vorbiti, ca ne amuzati.

 @ Skullempeng Ratacitoru

Pentru vorbele astea de smecheras o sa te caut in Domnesti, ca esti aici aproape langa mine sa vad daca tot asa arogant esti, taran basit ;)

daca atat ai inteles din tot ce ti-am zis, hai sa ma cauti, oricum nu aveam pretentii mai mari

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.