Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata. Cum nu intru cateva ore sunt cautat? :))

 

 

elSonador cum ti se pare in factiune? Este greu, te descurci cu raportul si pachetele?

 

 

In factiune e foarte bine, iar atmosfera e placuta ( cat timp nu apar certuri). Cu raportul...hmm e usor, tinand cont ca daca joci minim 2 ore in fiecare zi il termini lejer. Iar cu pachetele joaca de copii. (Toate pachetele sa apeleze la mine :)) )

Edited by elSonador
Link to comment
Share on other sites

Neata. Cum nu intru cateva ore sunt cautat? :))

 

 

 

 

In factiune e foarte bine, iar atmosfera e placuta ( cat timp nu apar certuri). Cu raportul...hmm e usor, tinand cont ca daca joci minim 2 ore in fiecare zi il termini lejer. Iar cu pachetele joaca de copii. (Toate pachetele sa apeleze la mine :)) )

Neata! Azi e sedinta?

Mi-a placut targul de ieri sper ca toate sa fie la fel.

PS: Cine trebuie sa organizeze targul?

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti ma? :))

Nimic vechi, toate la fel? Insanity, tot petarda ai ramas, numa fail dai la AG :))

Mahone iti doresc multa fericire, dragoste si mu3, lu M4 la fel :)) Va salut si imi pare rau ca am plecat (glumesc)

EDIT: MU3 SI LU Miska

Edited by Slash 69
Link to comment
Share on other sites

@, slash asta, mare om, mare caracter, acum esti baza la 69 nu mai esti cu noi, si app, mu3 doar la mahone?

@@Pypp, ba ce sa zic... te stiu de cand dadeam sim cu tine la rank 1, stiam eu ca o sa ajungi departe, dar ma asteptam la mai mult, in legatura cu demisia sunt si parti bune si parti rele, partea buna e ca ai realizat ca priezi timp pretios cu jocul asta si parte rea e ca iesi si ca prierdem un rank 3... aiurea, ms pentru tot si ma bucur ca am format o prietenie si te-am ajutat, bafta mai departe :* si ms, sper sa iau permisu.

Link to comment
Share on other sites

@, slash asta, mare om, mare caracter, acum esti baza la 69 nu mai esti cu noi, si app, mu3 doar la mahone?

@@Pypp, ba ce sa zic... te stiu de cand dadeam sim cu tine la rank 1, stiam eu ca o sa ajungi departe, dar ma asteptam la mai mult, in legatura cu demisia sunt si parti bune si parti rele, partea buna e ca ai realizat ca priezi timp pretios cu jocul asta si parte rea e ca iesi si ca prierdem un rank 3... aiurea, ms pentru tot si ma bucur ca am format o prietenie si te-am ajutat, bafta mai departe :* si ms, sper sa iau permisu.

Si tie M4.

Apropo, daca sunt baza la 69, su 6 sau 9, totusi?

Link to comment
Share on other sites

@Pypp imi pare sincer rau ca iesi, ai fost un membru exceptional, esti de mult timp in factiune si desi nu am schimbat prea multe vorbe cu tine, am o parere excelenta despre persoana ta. PS: Nu uita ca mi-ai dat Sandkingu :* .

Nabiii mei, ma bag si eu la culcare, ne mai auzim pe maine, o zi frumoasa azi, am castigat ceva bani :)) Somn usor :*

Edited by Anaconda XD
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, Toretto. E clar ca cei din NR nu stiu sa dea rob mai ales . Nu am mai postat pe aici de ceva vreme, ma duc la un serial si revin peste 1 ora. Incercati sa nu mai faceti posturi asa scurte. Diseara sa veniti cat multi la sedinta speciala de la 21:00, va face Razvi un anunt special...

Link to comment
Share on other sites

E clar ca cei din NR nu stiu sa dea rob mai ales .

 

giphy.gif

 

 

 

Neata, vad ca ati vazut ca avem un topic "Sedinte si evenimente", bravo. Si ca sa am si eu un post mai interesant va spun ca toti ceilalti: Sedinta in seara asta la ora 21:00.

 

 

 

 

PS: Poate dam si un rob dupa sedinta.

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.