Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@xAeM, Daca o masina are peste 50k km, se considera de colectie, si se vinde mai scump. Nu se merita sa platesti pe cineva sa iti faca km.

 

Salut, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine.

Voi ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor!

Nu postez prea des pe aici, dar am zis sa incerc. In primul rand, welcome celor noi. Aveti mare grija sa nu faceti greseli si va urez cat mai mult succes in News Reporters.

Am observat azi, ca au inceput sa plece nabii astia vechi... Proto, Electro si mai nou si Tucksonela. Chiar imi pare rau de voi, sunteti niste baieti deosebiti dar cum ati zis si voi, viata reala e mai importanta decat un simplu joc. Tucksonela, mult succes cu facultatea si sa te puna sfantu sa nu mai dai un semn de viata, ca vin dupa tine si te omor :* . Csz, sper sa ne mai auzim cu bine. Electro, zi-ne ba nabule si noua motivul pt care ai plecat, chiar sunt curios, vreau sa stiu cine te-a suparat :)) .

@@Domnul Proto, @@Electro, @@Tuckson,

 

O saptamana frumoasa sa aveti praduitorilor, ne auzim pe [/f] .

Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor!

Nu postez prea des pe aici, dar am zis sa incerc. In primul rand, welcome celor noi. Aveti mare grija sa nu faceti greseli si va urez cat mai mult succes in News Reporters.

Am observat azi, ca au inceput sa plece nabii astia vechi... Proto, Electro si mai nou si Tucksonela. Chiar imi pare rau de voi, sunteti niste baieti deosebiti dar cum ati zis si voi, viata reala e mai importanta decat un simplu joc. Tucksonela, mult succes cu facultatea si sa te puna sfantu sa nu mai dai un semn de viata, ca vin dupa tine si te omor :* . Csz, sper sa ne mai auzim cu bine. Electro, zi-ne ba nabule si noua motivul pt care ai plecat, chiar sunt curios, vreau sa stiu cine te-a suparat :)) .

@@Domnul Proto, @@Electro, @@Tuckson,

 

O saptamana frumoasa sa aveti praduitorilor, ne auzim pe [/f] .

 

Te caut pe whatsapp frumoaso, nu uit de nimeni cu care m-am inteles. Partial. Sufer de amnezii din cand in cand. :))

Link to comment
Share on other sites

@@Tuckson, saaaaaaaaaaal. Cum merge? :*

 

Merge bine, azi am fost intr-un parc cu bicicleta, mult spus parc, mai mult rezervatie, m-am plimbat pe acolo, in rest teme, cu noii colegi, prieteni, radem, facem misto. Viata.

Sa-mi dai un Pm cu numarul, daca e sa vorbim pe whatsapp.

 

@@Tuckson, Multe motive frate, ne punem noi odata la un pahar de vorba :))

 

Asa-i electro.

Pai nu vorbim noi, abia ce imi zici de ce ai iesit din NR sau de ce nu iau si eu +1.

 

 

Ps: Check the avatar. <3

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.