Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On Friday, October 19, 2018 at 12:55 AM, blur said:

salut, stie cineva de ce nu imi merge sa-mp`ul? celalte servere imi apar ca sunt on dar rpg1 nu merge.:-?

Ca nu mere server u...

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, FabiShunk SS said:

buna seara eu sunt noul coleg, se pare ca reporterii sunt mereu la munca, la fel ca baiatul din aceasta imagine

 

 

Nu imi dau seama din video, ce se intampla?

Link to comment
Share on other sites

A mai intampinat cineva problema la windows 10 cu DPC_WATCHDOG_VIOLATION? Ecranul primeste freeze, apoi isi da restart? Si a dat restart aseara cam 2 ore, apoi am observat ca ar fi cand conectez internetul, am dezinstalat STEAM ul apoi cand am conectat laptopul la internet a primit freeze

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Peteleu Andrei said:

A mai intampinat cineva problema la windows 10 cu DPC_WATCHDOG_VIOLATION? Ecranul primeste freeze, apoi isi da restart? Si a dat restart aseara cam 2 ore, apoi am observat ca ar fi cand conectez internetul, am dezinstalat STEAM ul apoi cand am conectat laptopul la internet a primit freeze

Windows 10 are multe buguri, nu e bun. Fa-ti windows 8.1 Pro, eu am win 8.1 Pro si sunt multumit de el.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, South Telefon said:

Windows 10 are multe buguri, nu e bun. Fa-ti windows 8.1 Pro, eu am win 8.1 Pro si sunt multumit de el.

Am avutpe ala vechi tot 10, n am avut probleme, asa ceva n am mai vazut

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, sKaTeY said:

Windows 10 e mult mai optimizat decat 8 , ia unul bun,  activeaza l si merge perfect.

am windows 10 de 10 luni si nu am primit o eroare, e de la pc u vostru, la mn merge zici ca l-am instalat ieri

 

On 10/22/2018 at 11:38 PM, Cataa x said:

Salut! Am scris ieri 5 ziare pana am nimerit unul =))))))

ba eu am scris 14 pana mi-am dat seama cum faci cand termini ziarul :))

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Cartofar said:

Am si eu o intrebare, mai exista sedinta saptamanala? Ca nu am gasit nimic prin topicurile factiunii.

Nici n a existat sedinta saptamanala

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.