Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cred ca asta a fost perioada mea in News Reporter. Aici am cunoscut multe persoane cu care am ramas prieten.

Chiar daca am suparat pe multa lume, am incercat sa fiu cat mai activ si sa ajut cat mai mult aceasta factiune.

Știi că nu te lasă Mendy să ieși, nu? :))

Link to comment
Share on other sites

Asta o zici tu. Dar multi cred ca eu nu trebuia sa fiu aici. Si cred ca acest pas trebuia sa il fac mai devreme. Dar am stat si am ajutat factiunea cu ce am putut.

Nu știu dacă îți poartă pică cineva, dar după părerea mea chiar ți-ai făcut treaba. Ai fost destul de activ pentru un rank 5, și nu, n-o zic numai eu. :)

 

Apropo, nu cred că te va lăsa emptYmdY să iesi...

Link to comment
Share on other sites

Nu m-a suparat nimeni. Sa stii. Asta e decizia mea. Simt acest sentiment de mult timp.

Simți de mult timp sau doar acum pe moment (din cauza nervilor)? Îți dau un sfat prietenesc, gândește-te mai bine, o funcție ca a ta nu se dobândește chiar așa de ușor. Și apropo, asta e singura ta facțiune și ai și rank mare. Rămâi...

Link to comment
Share on other sites

Simți de mult timp sau doar acum pe moment (din cauza nervilor)? Îți dau un sfat prietenesc, gândește-te mai bine, o funcție ca a ta nu se dobândește chiar așa de ușor. Și apropo, asta e singura ta facțiune și ai și rank mare. Rămâi...

Tu nu-nțelegi, mă, că nu îi dă emptY uninvite?

A muncit prea mult aici ca să renunțe așa, deodată.

Link to comment
Share on other sites

Tu nu-nțelegi, mă, că nu îi dă emptY uninvite?

A muncit prea mult aici ca să renunțe așa, deodată.

Eu înțeleg, mă. Dar pare prea hotărât. Și da, a muncit prea mult pentru facțiune...

 

BMW, nu pleca ma :(

De ce plecati toti...

Care toți mă? :)) Aa, te refereai și la mine, înțeleg. :))

Link to comment
Share on other sites

Si da, am muncit foarte mult pentru factiune. Am mai avut o tentativa de a pleca, la rank 1, dar nici atunci nu m-a lasat empty. Si de atunci am inteles ca aici imi este locul.

Si asa a fost..

Link to comment
Share on other sites

Păi da nu mai e .... Stai să văd ce mai am prin PC cu el :))

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Taaaannaaaaaa :))

 

imagine067.jpg

 

Juca de-a v-ați ascunsa :))

Parchețel îi face pe toți la cărți ;) macaua, poker, orice ;)

 

photo0078e.jpg

=))))))))))))))))))))))))

 

Si da, am muncit foarte mult pentru factiune. Am mai avut o tentativa de a pleca, la rank 1, dar nici atunci nu m-a lasat empty. Si de atunci am inteles ca aici imi este locul.

Si asa a fost..

Te uram. Pleaca. Nu ai prieteni. Sper sa arzi in iad, alaturi de Piticul. Salut.

Acum, serios ma, daca te deranjeaza responsabilitatea, schimb-o.

Inteleg ca nu's normali astia din NR. Am citit 7-8 pagini de aseara si pana acum.

Imagineazati... asa. Gandestete la pinguini. Cand e frig, se strang toti la gramada. Toti cei de pe margini mor ca sa traiasca cei din mijloc.

De ce vrei sa pleci cand, in sfarsit, esti in mijloc?

Link to comment
Share on other sites

BMW, nu ieși, bă!

Cine-mi mai numără posturile? :))

Sper că ții la glume, iubita mea. :*

 

=))))))))))))))))))))))))

 

Te uram. Pleaca. Nu ai prieteni. Sper sa arzi in iad, alaturi de Piticul. Salut.

Acum, serios ma, daca te deranjeaza responsabilitatea, schimb-o.

Inteleg ca nu's normali astia din NR. Am citit 7-8 pagini de aseara si pana acum.

Imagineazati... asa. Gandestete la pinguini. Cand e frig, se strang toti la gramada. Toti cei de pe margini mor ca sa traiasca cei din mijloc.

De ce vrei sa pleci cand, in sfarsit, esti in mijloc?

Ce analogie. =))

Nu mai pot de râs! =))

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu krysty, ramane de vazut.

Si vrei sa zici ca astia de rank 1 si 2 sunt niste pinguini care trebuie sa moara ca sa traim noi?

Nu ma, nu ai prins mesajul. :))))))

Nescuic nu-i pinguin, e iepure.

Era doar... incercam sa-ti transmit ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.