Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunteti tare amuzanti .. si care este problema ca dupa logo'uri am dovada unui admin , am promis ca nu va ramane asa , o sa ma tin de promisiune .. cat despre tine allx nu te baga ..

 

@ Kip , te rog frumos sa modifici numele la topicul Paparazzi in -> | Revista | Paparazzi , multumesc mult.

Edited by Hanuka
Link to comment
Share on other sites

Hehe , ce fac baieti ? Alejandro te credeam altfel , dar dupa ce faza ai facut cu masina :-J iti promit ca o sa afle tot serverul de fel de "*****" esti tu.

 

@Kip , eu o sa raman sa te ajut , cat mai mult posibil , maine iau unban.

Link to comment
Share on other sites

Nu merge serverul, din nou.

Eu am plecat la scoala, azi ies la 19.15 , si am masina la 19.30 , ca sunt navetist.

Ajung in jur de ora 8 seara acasa, deci , s-ar putea sa vin pe parcursul sedintei.

Link to comment
Share on other sites

<i><b>SalutVa sfatuiesc sa nu mergeti la solar , Uitati ce se poate intampla </b></i><div align='center'><object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=svOrfN7sAWE&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=svOrfN7sAWE&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=svOrfN7sAWE&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object></div>

 

Asta e fake :))

 

Cat despre forum e mai bine culoarea deschisa nu deranjeaza asa la ochi .

Link to comment
Share on other sites

Azi la ora 20:00 aveam sedinta nu?

Nu stiu daca la voi merge dar la mine nu merge sa intru pe sa-mp (b-zone).

In cazul in care nu ajung la sedinta am facut post la topicul cu neprezentare sedinta.

Forumul s-a modificat sau e vreo problema? ca arata cam nashpa....:(

Edited by Micky
Link to comment
Share on other sites

Salut baietii, maine seara o sa iau si eu unban(in sfarsit) primul meu ban (mai grav..).

In legatura cu forumul , B-Zone Community , si'a cumparat licenta IPB ,de acum toate modificarile vor costa , asa ca pana la schimbarea imaginei (sa nu mai fie culoarea asta alba) va mai dura ceva. (din cate stiu eu.).

 

!!! PS: Sa ma pi$ in ea de scoala ca ma doare capu :)), dar cand ma uit la boboacee (si la alea de'a 10,11,12) imi trece :))

Edited by Hanuka
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.