Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Avand in vedere ca sunteti protejati de noi,inamicii vostri sunt si ai nostri,cei care va deranjeaza,cei care au un limbaj iesit din comun fata de voi,cei care fac dm aiurea pe voi,mai pe scurt cei pe care ii considerati inamicii vostri,tinand cont de faptul ca sunteti o factiune pasnica si nu aveti voie sa faceti DM,ii puteti posta la Sectiunea Familiei Corleone in topicul Corleone Family Enemies,dupa model.Asassinii nostri vor avea grija de ei,cad acestia vor fi pe blacklist.
Link to comment
Share on other sites

Sal all , ce faceti ?:) eu am fost cam ocupat astazi si am stat putin mai dvrm ...

 

omg :| ce bucuros eram ca pot intra si vad ca e inchis serverul :|

Edited by Mortred
Link to comment
Share on other sites

Idem Mortred.. Chiar cand vroiam sa intru si eu ca sunt acuma liber, e inchis serverul.. :)) seara nu prea pot intra decat doar vineri,sambata si duminica. Restul nu prea pot intra seara, doar dupa-amiaza ca sunt cu scoala :)

Oricum am sa incerc sa intru si seara sa vad daca pot..

Edited by Mortalul
Link to comment
Share on other sites

zicetimi si mie ma unde postez sa intru in NR ca ma crizez acilea :|

Te rog frumos sa astepti pana se vor deschide recrutarile. Atunci se va deschide si topicul.

Ps: Re re, am venit de la scoala.. pff iar server inchis :(

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.