Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

poate au si meditatii, un sport, fac si ei ceva, zici ca e apocalipsa daca nu intra cineva pe la 1, oricum nu sunt asa multi activi pe la 1, totusi e scoala...

Si eu fac sport, si eu fac meditatii si eu am teme. Si cu toate astea sunt destul de activ. In fine, e parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

 

Si eu fac sport, si eu fac meditatii si eu am teme. Si cu toate astea sunt destul de activ. In fine, e parerea mea.

tu esti norocos ca faci de dimineata :)), eu sunt trezit in fiecare zii la ora 7 sa merg la tennis si dupaia am si scoala, deja scrie pe fata mea : O B O S I T
Link to comment
Share on other sites

tu esti norocos ca faci de dimineata :)), eu sunt trezit in fiecare zii la ora 7 sa merg la tennis si dupaia am si scoala, deja scrie pe fata mea : O B O S I T

La 7 dimineata mergi la tennis? :| Eu la 7 merg la scoala..
Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de AG-uri sau ca e perioada de teze sau ca nu trebuie facut raport.

Cand era obligatoriu, isi faceau raportul si atat, dupaia iar nu intrau in sa:mp.

Cand e Krysty on, toti sunt activi, si vorbesc pe /f si e ok. cand nu e, toata lumea AFk, sau deloc...si acum e 13:50 si uite.

Untitled1.png

 

si nu e prima oara cand se intampla asta, nu numai la oras asta...

si chiar nu cred ca toata lumea are scoala de dupa-masa.

 

 

Asculta asta pana iti bubuie capul!!

 

 

De ce generalizezi? Sunt eu mereu afk? sau nu intru? /:) Din contra..intru cam mult si e doar un joc! Dar totusi intru pentru ca imi place:X , dar am si eu teze..mai merg prin oras..concerte etc. Deci nu mai generalizaaa!

Link to comment
Share on other sites

poate au si meditatii, un sport, fac si ei ceva, zici ca e apocalipsa daca nu intra cineva pe la 1, oricum nu sunt asa multi activi pe la 1, totusi e scoala...

 

Eu unul termin scoala la 14:00.. Si imediat cum ajung acasa sunt on pana seara, poate in cazul in care trebuie sa plec pe undeva ma pun pe /sleep...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Eu ies pe afara, daca tu stai in casa nu e vina mea...Si chiar daca nu ies afara tot fac ceva, pe SA-MP intri sa te relaxezi nu de nevoie... (parerea mea de taran).

PS: salutare, back si eu de la scoala

Edited by TL NuTLine
Link to comment
Share on other sites

Deloc.. doar 7 chinezi care se ating si au freze de JB...

 

Sunt coreeni >:P Si asa arata toti :)) Si daca se ating ce?? =)) Daca tu atingi pe unu' inseamna ca esti gay?? o.O

Link to comment
Share on other sites

 

Taci si inghite

 

 

NASPA.

 

Ai un mare plus de la mine cu melodia asta!

 

 

Pokemon te aleg: funny-pictures-the-fat-alf-kid-0fP.jpg La lupta!

Nu stiam ca poti sa te alegi singur, si sa te trimiti singur la lupta! :)

Nu fi rau :)) Nu e gay..

Nu e gay...e ultramegasupradupercolosalogiganto GAY!

 

 

*katzuno si robertcm, jucati-va meciurile, voi mai sunteti.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.