Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Stii tu vorba aia: "Da-mi voie sa-ti strang mana intre..."

Vreau sa zic si eu ceva acuma

 

Stiu ca ma vei demite in viitorul apropiat din cauza inactivitatii mele dar vreau sa stii ca pana la urma de cand m-am apucat de acest joc "addictive" am vrut mereu sa intru aici. La inceput nu i-am dat multa importanta dar acuma chiar ii dau ceva chiar daca nu sunt genul de baiat care sa stea la calculator mult. De cand am intrat in aceasta factiune m-am simtit foarte, foarte bine, si nu pot iesi asa usor cum crezi tu. Hai sa-ti spun de ce-mi place aici: imi place aici pentru ca sunt niste persoane deosebite, inteligente, care stiu romana nu ca ceilalti romani care sunt analfabeti, vai de capul lor, mai si ajuti niste playeri pe acolo cand au nevoie de cineva. Am mai multe motive dar nu pot sa le enumar ca o sa petrec 3 ani sa scriu aceasta "poveste". Cam atat am vrut sa zic, noapte buna.

 

Edited by s N r o b e r t
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa zic si eu ceva acuma

 

Stiu ca ma vei demite in viitorul apropiat din cauza inactivitatii mele dar vreau sa stii ca pana la urma de cand m-am apucat de acest joc "addictive" am vrut mereu sa intru aici. La inceput nu i-am dat multa importanta dar acuma chiar ii dau ceva chiar daca nu sunt genul de baiat care sa stea la calculator mult. De cand am intrat in aceasta factiune m-am simtit foarte, foarte bine, si nu pot iesi asa usor cum crezi tu. Hai sa-ti spun de ce-mi place aici: imi place aici pentru ca sunt niste persoane deosebite, inteligente, care stiu romana nu ca ceilalti romani care sunt analfabeti, vai de capul lor, mai si ajuti niste playeri pe acolo cand au nevoie de cineva. Am mai multe motive dar nu pot sa le enumar ca o sa petrec 3 ani sa scriu aceasta "poveste". Cam atat am vrut sa zic, noapte buna.

 

Daca ti-ar placea atat de mult, ai acorda mai multa importanta jocului. Nu te oblig sa stai 24/24, dar e o limita de bun-simt.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineataaaaa!

 

Uite:

  • Nick: [RTS]Andreiii1936
  • Rank: 5
  • Data savarsirii interviului: 21 iunie
  • Numele celui/celor intervievat/i: jacqueS si KatalinLegeto
  • Tipul de live: in 2
  • Alte precizari: -

  • Nick: [RTS]Andreiii1936
  • Rank: 5
  • Data savarsirii interviului: 21 iunie
  • Numele celui/celor intervievat/i: RoxoR si Sickk
  • Tipul de live: in 2
  • Alte precizari: -

  • Nick: [RTS]Andreiii1936
  • Rank: 5
  • Data savarsirii interviului: 21 iunie
  • Numele celui/celor intervievat/i: CarL, WEV4 si [pH]Xperience
  • Tipul de live: in 4
  • Alte precizari: -

  • Nick: [RTS]Andreiii1936
  • Rank: 5
  • Data savarsirii interviului: 21 iunie
  • Numele celui/celor intervievat/i: nabz0r si Jackie_Dee
  • Tipul de live: dublu
  • Alte precizari: -

  • Nick: [RTS]Andreiii1936
  • Rank: 5
  • Data savarsirii interviului: 20 iunie
  • Numele celui/celor intervievat/i: Audi_RS8
  • Tipul de live: simplu
  • Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Nu am mai postat de ceva timp aici. A fost si acea problema cu SPAMUL, topic inchis etc...Si vad ca v-ati si potolit putin. V-a speriat a? Nu conteaza, fiti tari! Mai bine te faci cunoscut prin fapte nu prin vorbe..ce atata spam? Da stiu, subiectul este epuizat de ceva timp...infine.

Ei uite ca am ajuns sa fac prima mea emisiune "In viteaza a 5-a". A fost frumos, bineinteles am avut onoarea sa il am alaturi de mine ca invitat pe RazviTnx. A fost si un mic restar al serverului pe parcurs, dar a fost amuzant. Eram pisat pe mine, eram ofticat ca daca nu revine repede nu mai pot continua...A revenit in mai putin de 3-4 minute si am terminat. Una peste alta am reusit si noi sa facem cele 10 emisiuni saptamanale.

Ce s-a mai intamplat azi? A da....am fost ON la ora 5:00 dimineata(http://postimg.org/i...rodi1av5/#codes)..rasarise soarele si pe SA:MP, dar si in real life. Nu am vazut serverul asa gol niciodata. Este o senzatie ciudata.."Singur pe lume". Strazile erau goale, chiar daca erau 100 si ceva de playeri logati. (AFK bineinteles)

Am mai luat si un live destul de interesant astazi. Chiar pot sa spun ca a fost cel mai interesant live pe care l-am luat eu pana acum. Am ras, am glumit, invitatul a fost sRn, om bun...

Si cum sa uit bineinteles de acea competitie intre factiuni. Am luat un punct bine meritat la proba "war intre factiuni". S-au tinut tare cei din Paramedics, dar panterele roz au lovit mai tare. :)

Ma duc sa ii mai fur inca un live lui Oxigen, care se pare ca e plecat in Saint Tropez, si apoi ma duc pe afara. Cam asta a fost ziua pe SA:MP.

 

 

 

22.06.2013 RobertCM was here.

Edited by CD RobertCM
Link to comment
Share on other sites

o/topic/139026-votare-orar-evenimente/

 

In primul rand, buna dimineata!

De cand asteptam aceasta schimbare :). Am si votat deja

 

Sedinta - Sambata / Duminica - 15:00

Simulare - Luni - Vineri - 21:00

Targurile - 20:00

Edited by M a t e r
Link to comment
Share on other sites

Nah, eu am plecat sa ma culc, Doamne Ajuta! Si asa nu-mi fac probleme, la romana il iau 100%, dar la Mate, am sanse doar de 99%....

 

Nb all! Ne vedem maine dupa ce vin :D

Link to comment
Share on other sites

Nah, eu am plecat sa ma culc, Doamne Ajuta! Si asa nu-mi fac probleme, la romana il iau 100%, dar la Mate, am sanse doar de 99%....

 

Nb all! Ne vedem maine dupa ce vin :D

 

Succes maine! Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Iar n-am dat fail la rob, am condus :))

 

Welcome celor noi!

 

Noapte buna, ma duc la culcare.

a dat domnu sa te culci, noapte buna :))

Eu mai stau ca n-am ce face ca ma doare rau degetu...

 

Nah, eu am plecat sa ma culc, Doamne Ajuta! Si asa nu-mi fac probleme, la romana il iau 100%, dar la Mate, am sanse doar de 99%....

 

Nb all! Ne vedem maine dupa ce vin :D

baftalos, sa-mi zici ce ti-a dat
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.