Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Salut, si eu, eu sunt activ o ora ca sunt la bio-chimie si invat de imi sar capacele. Doar azi am stat de geaba :)) , anyway maine am 5 ore de mate :( si dau si test initial la romana la care oricum coi lua 4 sau 5. Salut, va voi supraveghea de aici :))))) . Pwpicii :*

Link to comment
Share on other sites

@, Apoi eu 5 ore de mate...Oare cum e? Eu azi am avut 7 ore de la 7:00-14:00 :(( .

 

@, N-am observat imi pare rau :| . Acum serios ma cam grabesc, stiii tu o lectie la fizica post pe forum, o lectie la biologie post pe forum, anyway oricum mereu improvizez si am luat intre 7-10 :D

 

@@Teddy, Welcome/Willkommen! :D Sper ca asa se scrie in germana, si asa fac ore de germana si nu vine profa :))

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

Helău băieţi, văd că aveţi chef de spam.. să trecem la treabă.Azi am venit mai târziu că am avut şi sală.

Link to comment
Share on other sites

@, Am un profesor de mate care mi-a zis sa scriu bibliografia lui: prin ce licee a fost, cu cat a luat la facultate, nr. de telefon, adresa. Asta vrea sa ne zica sa face pregatire cu el, si incepe cand ne zice de adunare: Voi stiati ca prima scriere a fost sumeriana iar matematicienii babilonieni au facut...."ceva"... =)))))), gen invatam scaderea dar din cauza unei extorsiuni a unui burlan de langa supermaketul din apropiere vom face azi istoria matematicii, poate el vrea sa faca ora mai intereseanta dar devine din ce in ce mai plictisitoare. :))

 

@, Salut :D , merge si oleaca de spam ca sunt obosit si doar pe forum pot fi activ 100%.

 

P.S.: Alea 5 ore de mate sunt defapt: 2 ore mate, 2 de fizica si una de chimie, anyway orarul e distrus rau :))

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

@, In generala era naspa la mate, acum la liceu pot sa am si 6 ore de mate e :-J floare la nas.

Am un profesor de mate care mi-a zis sa scriu bibliografia lui:
Zi-i ca daca-l vad vreodata il scuip.
vaz ca RobertCM si MAteru s-au lasat....
Spamul este veatza mea.
Maine am 4 ore....
Dirigentie, Sport, Engleza si Religie? :))
Link to comment
Share on other sites

@@David66, vai de tine :)). Am doua ore de mate pe saptamana, dintre care una nu o facem ca e ultima ora si ne da drumu` mereu.

 

 

@@RobertCM, esti in clasa a III-a?Atunci aveam si eu 4 ore...

 

@, ai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Pai cum e ba veatza ta daca tu nu mai postezi p'ici?
Esti nebun, ti-am mai zis eu ... postez aici daca am ceva de postat. Nu ma trezesc ca tine sa zic: "back de pe buda, am revenit mai repede ca nu mai era hartie" si alte chestii de genu' asta. ;) ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

@, Si eu :XXX Spamul e viatza me. :D , faza cu ala de mate: lasa-l ca e distrus, ala in loc sa ne puna 3 ca nu ne facem tema el zice ca ne da o sansa de o spatmana incoace :)))

 

@, Tu mai ai putin rau 400+ :)))) , eu am doar 61 :(

 

@, Meeh, in clasa a XI-a scap de cateva ore o sa fac bio si chimie :))) si o sa mai tai dine ele :D

 

@@RobertCM, Tu ai viata mai ai cum sa iesi, da eu de la 8:00-15:00 ce mai fac?

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

@, E clar nu imi merge sa pun poza cu copy url :))))))) , eu sunt stresat rau ba in alea 5 ore de mate. :)

 

Finally: Eu in ora de mate dupa ce scriu 10 minute:

 

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, 4 ore in general sau doar 4 ore de o materie?

Ui cati sunt pe pagina asta si nu posteaza :|

Nu 4 ore...si plec acasa.

 

 

Stau toti si urmaresc, securisti.

@, In generala era naspa la mate, acum la liceu pot sa am si 6 ore de mate e :-J floare la nas. Zi-i ca daca-l vad vreodata il scuip. Spamul este veatza mea. Dirigentie, Sport, Engleza si Religie? :))

Bio mate religie fizica si ultima ora "sport", teoretic am 5, dar ultima e sportul la care nu se duce nimeni...de cand am intrat la liceu deci...4.

@@David66, vai de tine :)). Am doua ore de mate pe saptamana, dintre care una nu o facem ca e ultima ora si ne da drumu` mereu.

 

 

@@RobertCM, esti in clasa a III-a?Atunci aveam si eu 4 ore...

 

@, ai dreptate.

A XII-a, e orarul provizoriu, o sa il modifice.

@@David66, @, T3eJQR5.jpg eu sunt la Filologie, mai am anul asta si scap de mate,fizica,bio,chimie..

Cele mai frumoase materii Fizica si Mate...

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.