Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, :)), ia un cuc mic tu...

*Am ajuns acasa, intr-un final. MAMAAa, CE E LA GALATI, JNEBOON?!

Ploua incontinuu ba, n-ai unde sa mergi pe strada, mai aveam si gauri in adidasi :@.

Ma duc sa fac un dus FIERBINTE si dupa ne vedem in-game. pwpik

 

Ca veni vorba de ploaie.

n4NsAdb.png

 

 

 

Schimband subiectul, fara a-l schimba intr-adevar. Cica va fi cea mai grea iarna din ultimii, nu 10, nu 50, ci 100 de ani. Da, si asta e un motiv ca (,) "CanCanul", stirile PRO TV sa explodeze vorbind toti despre acelasi subiect. Ete na, a mai fost iarna si n-a murit nimeni, cu exceptia celor care aveau de murit oricum... In fine, ce naiba e cu vremea asta? Acum cativa ani ma plimbam in pielea goala pe strada si imi era inca cald; acum trag cojocu' pe mine si sosetele de lana ca daca nu ma ^*cenzurat*^ pe mine, de frig. E vina incalzirii globale sau iar pur si simplu are chef Dumnezeu sa ne vada infrigurati si cu caciula din blana de hiena? Egh, oricum ar fi mai bine sa dati drumu' la calorifere.

Edited by EuroPrintzesa
Link to comment
Share on other sites

@, ieeei, another newb is whit us... Peste tot ploua Boydu, peste tot :* Wlcome back!

Salutare, da si pe mine ma enerveaza ploaia, toata lumea vorbeste si vorbeste si vorbeste incontinuu despre asta, se opresc 5 minute, crezand ca au incetat, dar ce crezi dupa 30 de secunde incep iarasi sa vorbeasca :@

Dau delbul la toata lumea :D

Link to comment
Share on other sites

with us**. Ti-am zis de-atatea ori sa te lasi de sportul asta, multumeste-te cu romana.

At395Z9.jpg

 

 

Language Engleza is my viata mea. Brother, why tu say ca he nu vorbeste language Engleza right? El have a foarte language Engleza good. You nervos pe he, ca I mai smecher ca you. Bro, lasa the envy, ca you are mai weak ca I la language Engleza. Tu understand?

Link to comment
Share on other sites

PACT : NEWS REPORTER - GREEN STREET BLOODS - LOS SANTOS POLICE DEPARTAMENT

  • News Reporter : Green Street Bloods (Live simplu gratis + Live dublu redus cu 50% iar Pachetul 4 redus cu 50%); Los Santos Police Departament ( Live simplu redus cu 50% + Live dublu redus cu 50% iar Pachetul 4 redus cu 50%);
  • Green Street Bloods: Va oferi protectie celor din NR si se vor ocupa de blacklist-ul factiunii;
  • Los Santos Police Departament : Va oferi saptamanal atat celor din News Reporter cat si celor din Green Street Bloods cate doua [/accept lawyer]
  • Totodata, cele doua factiuni vor oferi cat mai multa protectie celor din News Reporter.

 

 

Trebuie sa aveti in vedere aceste conditii. Si, de asemenea sa nu uitati sa varificati regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Puteti posta emisiunile din aceasta saptamana. Va reamintesc ca daca norma nu va fi indeplinita veti fi sanctionati ca atare. Emisiunile reprezinta raportul vostru saptamanal si aveti obligatia de a-l duce la bun sfarsit. Dead line: Duminica, 6 octombire 2013.

Succes!

Check

 

Evenimentele saptamanii 29 septembrie 2013 - 6 octombrie 2013

 

Sedinta saptamanala

  • Data: duminica, 6 octombrie 2013
  • Ora: 21:00

 

 

 

Simulare live

  • Data: joi, 3 octombrie 2013
  • Ora: 21:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru membrii de rank 1-3, facultativa pentru cei de rank 4+

 

Se va da edit, deci simularea se va tine la ora 21:00.


Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, mai raspunde la blacklist, s-au cam strans...

Am iesit si eu, ne auzim maine, noapte buna!

 

Nu avea cine sa se ocupe pana acum si d-aia nu am raspuns...nu avea rost. Vom vedea daca vom sterge tot BL-ul pentru ca majoritatea sunt conturi inactive...s-au strans multe. Oricum, razvi trebuie sa raspunda...

Link to comment
Share on other sites

@, Askk, nu-mi mai da jocuri de genul Dumb ways to die, =)) e prea caterinca.. cateodata ma ia prin surprindere ca nu apuc sa citesc . :))

Sa vezi de la 2000 in sus cum e. Iti mai dau si maine alte jocuri.
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.