Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Sheean,dai pachet, pentru ca nu mi se pare normal sa imi dea clientul tau pm pe forum si sa imi zica ca de 3 zile nu te-ai apucat de pachet.

Ce client ba? tu te auzi? Ultimu client care l-am avut a fost de la Ciccio, si tu mi lai dat pe ala a lui ARDEI pe care deja aproape il terminasem intr-o noapte aveam 30 de poze si vi tu ca desteptu si zici ca sunt inactiv si ce mai stiu eu acolo, asa ca tineti gura si lasama pe mine inpace, si de pachetu actual m-am apucat. CIUSS

Link to comment
Share on other sites

Ce client ba? tu te auzi? Ultimu client care l-am avut a fost de la Ciccio, si tu mi lai dat pe ala a lui ARDEI pe care deja aproape il terminasem intr-o noapte aveam 30 de poze si vi tu ca desteptu si zici ca sunt inactiv si ce mai stiu eu acolo, asa ca tineti gura si lasama pe mine inpace, si de pachetu actual m-am apucat. CIUSS

Nu mai suferii pe aici ca nu era vorba nici de Ciccio nici de Ardei, era altu, nu mai stiu numele. Sa sti si tu ca eu nu acuz fara motiv.
Link to comment
Share on other sites

lai
l-ai*
v
vii *
suferii
suferi*
sti
stii

 

1. Nu va mai certati, sunteti colegi.

2. Daca aveti probleme lamuriti-le cu CM sau Razvi si nu va mai certati aici, va vede tot forumu'.

3. Respectati regula 1.

Link to comment
Share on other sites

Eeh, vreau sa stiu si eu cine e ala care ti-a dat pm ca nu m-am apucat de trei zile, pentru ca in topicul servici nu apare nici-un pachet, toate care apar is indeplinite, unul singur e ala care mi l-ai dat mie cand a iesit ARDEI de care nu am cerut nici-o taxa deoarece am crezut ca i-a platit deja la ardei, era aproape terminat dar tu spui ca sunt inactiv, ca sufar si ce dume mai ai tu pe acolo.

Edited by Sheean
Link to comment
Share on other sites

Salut, vad ca s-a rezolvat problema cu internetul. Sper sa nu mai cada, altfel iar sun la RDS si fac scandal. Ne auzim in joc. :)

Link to comment
Share on other sites

Ce client ba? tu te auzi? Ultimu client care l-am avut a fost de la Ciccio, si tu mi lai dat pe ala a lui ARDEI pe care deja aproape il terminasem intr-o noapte aveam 30 de poze si vi tu ca desteptu si zici ca sunt inactiv si ce mai stiu eu acolo, asa ca tineti gura si lasama pe mine inpace, si de pachetu actual m-am apucat. CIUSS

Nu mai suferii pe aici ca nu era vorba nici de Ciccio nici de Ardei, era altu, nu mai stiu numele. Sa sti si tu ca eu nu acuz fara motiv.

Eeh, vreau sa stiu si eu cine e ala care ti-a dat pm ca nu m-am apucat de trei zile, pentru ca in topicul servici nu apare nici-un pachet, toate care apar is indeplinite, unul singur e ala care mi l-ai dat mie cand a iesit ARDEI de care nu am cerut nici-o taxa deoarece am crezut ca i-a platit deja la ardei, era aproape terminat dar tu spui ca sunt inactiv, ca sufar si ce dume mai ai tu pe acolo.

 

Shean nu vorbesti asa cu un coleg si mai ales nu pe f, chiar daca a gresit sau nu.

 

@davison, nu. Mai am de facut 197 ziare si 13 ag-uri :-S sper sa nu iau faction warn :))

 

BA O SA IEI, daca nu faci 189 de ag-uri 238 de RP-uri pana maine, iesi afara CU FP!!!

 

200.gif

 

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, l-am gasit!! Dupa ore, zile, luni intregi de cautari, am gasi in final giful asta! Imi ramai dator.

 

 

200.gif

 

 

Daca il vrei mai mare imi zici...

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Bomba noul site <3, asteptam de mult, se pare ca a merita asteptarea, imi zice tot despre cont, nick-uri anteriore, ban logs ... etc.

 

Noapte buna, ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Ba cum e nou RPG....mamamam e ca pumnu' ochi...ca ca....ca o blonda buna si desteapta...camamampofjsdoahgfkl;ajshd; lkas dlkv as...aveti idee cat de frumos e sa fii lider cu noul RPG? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))tumblr_mr7ixxwv6I1sp2bw6o1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Shean nu vorbesti asa cu un coleg si mai ales nu pe f, chiar daca a gresit sau nu.

 

 

 

BA O SA IEI, daca nu faci 189 de ag-uri 238 de RP-uri pana maine, iesi afara CU FP!!!

 

200.gif

 

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, l-am gasit!! Dupa ore, zile, luni intregi de cautari, am gasi in final giful asta! Imi ramai dator.

 

 

200.gif

 

 

Daca il vrei mai mare imi zici...

 

Am rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

Shean nu vorbesti asa cu un coleg si mai ales nu pe f, chiar daca a gresit sau nu.

 

 

 

BA O SA IEI, daca nu faci 189 de ag-uri 238 de RP-uri pana maine, iesi afara CU FP!!!

 

200.gif

 

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, l-am gasit!! Dupa ore, zile, luni intregi de cautari, am gasi in final giful asta! Imi ramai dator.

 

 

200.gif

 

 

Daca il vrei mai mare imi zici...

Cat de dragut eeeeeeeeeeeeeee :* :* :* :* :*

 

200.gif oooooo cum e noul RPG!!! GENIAL! Plus ca ne-a usurat si mult munca.

@@RobertCM, exact, imi zice tot ce vreau eu despre cont <3, e genial, rupe tot, e bomba.

Ba cum e nou RPG....mamamam e ca pumnu' ochi...ca ca....ca o blonda buna si desteapta...camamampofjsdoahgfkl;ajshd; lkas dlkv as...aveti idee cat de frumos e sa fii lider cu noul RPG? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))tumblr_mr7ixxwv6I1sp2bw6o1_500.gif

@, e bomba mai pe scurt :)).

A meritat asteptarea.

 

A meritat sa asteptam! Da cine l-a asteptat? Eu unul nici nu stiam ca se schimba...

Link to comment
Share on other sites

Ba cum e nou RPG....mamamam e ca pumnu' ochi...ca ca....ca o blonda buna si desteapta...camamampofjsdoahgfkl;ajshd; lkas dlkv as...aveti idee cat de frumos e sa fii lider cu noul RPG? )))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Ti-au pus blonde frumoase si destepte in leader panel? :)) Da-ne si noua poze de-acolo [-o<=))

EDIT : Nu merge clienti, cred ca schimba si acolo ceva :> :>

Edited by RTS Mater
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, tuturor, acum m-am trezit si eu, ne auzim prin joc imediat.

Oare chiar sunt singurul care n-a simtit niciun cutremur ? :))

Si eu care crezui ca visai.

 

200.gif

 

 

 

Se lucreaza si la SHOP :) >>>> uc1.jpg Site in constructie ! Va rugam reveniti! gazduire site | inregistrare domeniu | servere dedicate | oferte reseller

© 2006-2013 Hostway Romania, Toate drepturile rezervate.

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Si eu care crezui ca visai
Prima data am crezut la fel dar cand m-am ridicat si am vazut ca se cam misca obiectele din jur. . . m-am pus la loc si am adormit. Baaaaaaaaaaaaa ce frumos ii noul RPG :X :X nu ma mai satur sa-l admir :))
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.