Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Decis puternic sa va abandonez, plictisit de monotonia permanenta a vietii mele, m-am gandit ca e momentul sa inchei acest capitol din viata mea si sa va spun la revedere, intrucat nu pot sa fac fata inca unei vieti. De ce m-as stresa pentru ceva atat de stupid si banal: un joc. N-o s-o fac. Si chiar daca as face-o, nu as face-o acum. Nu dau semne de maturitate sau de caracter daca ma comport MATUR intr-un JOC. In loc sa ma cred orice, ma cred un om banal? Asta pot sa fac si in viata cotidiana, nu am nevoie de un icon in plus pe desktop. De asemenea, prefer sa mananc o felie de pizza in realitate si sa respir aer de pe faleza Galatiului decat sa dau [/eat] intr-un fast-food din SA-MP si sa merg pe Chilliad. Fiecare cu decizia si opinia lui.

Nu joc si nu fac treaba daca nu o fac din placere, ci din nevoie. Ma joc pentru a ma simti bine, nu pentru a-mi ocupa timpul.

 

_______________________________________________________________

 

Retras, m-am plictisit sa ma uit la oameni care prefera sa-si vanda casa pentru un joc si ma fac disperat daca nu sunt conectat 24/7, ba chiar se mira ca raman in urma cu nivelul. Viata e relativa, nu e la fel pentru toti, asa ca va salut si sper sa ne mai vedem. Inchei cu un citat dintr-un mare reprezentant al literaturii noastre care spune ca nu e frumos ce e frumos, ci e frumos ce-mi place mie. Pace.

* Ce pot sa spun, cat timp am facut parte din aceasta factiune, pot declara cu putere ca am cunoscut oameni vertebrati, cinstiti, care stiu sa respecte si care au o calitate ce a inceput sa fie pe cale de disparitie printre generatiile astea, umanitatea. Da, mila, constiinta, toate lucrurile alea pe care lumea le considera pure baliverne si le ignora total, de parca nu ar fi acolo. Persoane precum nabz0r, Patrunjel, Cartofar, Eurostar, cLd., Pipsquick, Dj.Teolik, [F4L]emptY_mdY, Brunetta., Bilbarbosu, uiDivo, Negrean.Boby, R.Rambo, Krysty, RazviTnx, [RTS]Andrei1936, David66, Pitiku, [RTS]Mater, Goldfish, NuTLine, HashBua, Retrax(banatu') sunt acei amici de care, treptat, m-am apropiat si carora le datorez multe, invatand si petrecand clipe minunate alaturi de ei, recunoscand in final faptul ca-i pot numi linistit prieteni. Multumesc.

Baftă nabule :*, noi oricum ne mai auzim pe skype, hai $@LPAPWP.

Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Parisieno.

ANUNT: BiZoN ofera [/rentroom] la fost casa a lui Kelton de langa sediul Vietnamese Boys.

@, de cele 2 pachete 4 ale tale se va ocupa reporterul Justin23.

ANUNT: Doresti sa jurizezi sau sa participi la prima editie din "Best Of All"? Premiul este de 10.00$, mai multe pe forum.

*Reporterul va avea 15 zile la dispozitie pentru finalizarea celor doua pachete si ii vei da din nou banii deoarece ti-am dat transfer inapoi Click.

tAy68BW.png

-

Pachete care nu au fost terminat si santiunile care trebuiesc atribuite membrilor in cauza:

  • -

Pachete ce relueaza normal si nu necesita interventii:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Parisieno se ocupa de pachetul 4 al lui BiZoN / 16.11.2013, ora 00:00- 21.11.2013
  • Reporterul zBubu se ocupa de pachetul 4 al lui FaTzA / 16.11.2013, ora 00:00- 21.11.2013
  • Reporterul Mahone se ocupa de pachetul 2 al lui Nutzu13SV / 16.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Reporterul Pypp se ocupa de pachetul 3 al lui Elix / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Reporterul Patrunjel se ocupa de pachetul 4 al lui al3xu1tzu / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul Justin23 se ocupa de cele doua pachete 4 ale lui Andreiu / 16.11.2013, ora 00:00- 31.11.2013
  • Reporterul aSqueL se ocupa de pachetul 4 al lui Noreo / 16.11.2013, ora 00:00- 21.11.2013
  • Reporterul Po1s0n se ocupa de pachetul 1 al lui [bTD]Papoi / 14.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Reporterul Source.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui TepaN13 / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul Yuki.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui Evolution / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul drunKer de ocupa de cele doua pachete 4 ale lui andreiu / 14.11.2013 - 24.11.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • Reporterul M4Ms de ocupa de pachetul 3 al lui Catalin_Catalin / 14.11.2013 - 19.11.2013

*Pentru a vedea ce anunt trebuie sa dati, cautati in paginile anterioare si corectati-l astfel incat sa fie conform regulamentului, pe cinve vad cu anunturi aiurea primeste avertisment verbal. Data colorata cu rosu reprezinta data limita, data in care trebuie sa finzalizati pachetul. Cine nu termina pachetele la timp va primi un avertisment verbal si o amenda de 5.000$.

Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.

De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca sunteti incepatori si nu stiti cum trebuie sa procedati cu pachetele sunteti rugati sa intrati in topicul "News Reporter - Regulament Intern" si sa va documentati mai bine despre ce modul in care de da un pachet.

Link to comment
Share on other sites

Ati amutit?

 

 

Prezenta de la sedinta a fost foarte slaba / mica, cum vreti sa ii spuneti, oricum nu mi-a placut. Trebuie sa intelegeti ca sedinta este singurul moment al saptamanii in care stafful va cere cateva minute de seriozitate si liniste pe /f, de atentie si de dezbatere a problemelor factiunii. Organizare, relatiile bune / rele dintre voi, probleme legate de serviciile oferite, toate aceastea se discuta la sedinta, dar in loc sa veniti cat mai multi sa facem treaba asta la sedinta, lipsiti, iar in timpul saptamanii aveti numai intrebari, nelamuriri si certuri...

Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul cLuSTeR.

ANUNT: [DC]Cast va invita la noul lui restaurant, "DeCavalante", Pizzeria de langa sediul 69 Pier Mobs.

*Anuntul a fost reformulat pentru a arata mai bine.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Tudorunique.

ANUNT: Doresti sa iti schimbi skinul, sa iti cumperi ochelari de soare sau sapca? Binco San Fierro va asteapta!

*Au fost corectate micile greseli.
@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul FalleN.
ANUNT: Burgerul principal din orasul Los Santos este scos la vanzare, ofertele se fac doar pe forum!
*Anuntul a fost modificat deoarece avea o serie de greseli.
@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Yuki.Vicious.
ANUNT: El Loco Cartel recruteaza persoane active si serioase cu level 10 +, pentru detalii verificati forumul.
*Anuntul nu are greseli.
@@Artturo, de cele 3 pachete ale tale numarul 4 se va ocupa reporterul Mahone.
ANUNT: Arturo vinde si reinnoieste licente cu teste usoare si rapide, [/sms 893-4678].
*Pachetele sunt gratuite.
@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Pypp.
ANUNT: Rechinii albastrii, 69 Pier Mobs, recruteaza mafioti cu level 10+, cu un rang 3 anterior sau fara factiune anterioara.
*Anuntul a fost micsorat deoarece era prea mare.
@@EuroStar, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul drunKer.
ANUNT: Vrei sa constitui o schimbare in istoria serverului? Join the r(evolution), verificati forumul!
*Daca vrei ca anuntul sa fie modificat, suna-l pe reporter si vorbeste cu el, ma asteptam sa cunosti regulile NR.

tAy68BW.png

@, conform regulamentului, ai voie sa faci doar 3 cereri de pachete pe saptamana, revino cu o cerere pentru un singur pachet.


Pachete care nu au fost terminat si santiunile care trebuiesc atribuite membrilor in cauza:

  • Reporterul Po1s0n se ocupa de pachetul 1 al lui [bTD]Papoi / 14.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Nu ai terminat pachetul al timp, era pachet 1 nu stiu ce a fost asa de greu, iti vei primii sanctiunea.

Pachete ce relueaza normal si nu necesita interventii:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Pypp se ocupa de pachetul 4 al lui [RTS]RoberT / 19.11.2013, ora 00:00- 24.11.2013
  • Reporterul Mahone se ocupa de cele 3 pachete 4 ale lui Arturo / 19.11.2013, ora 00:00- 08.12.2013
  • Reporterul FalleN se ocupa de pachetul 4 al lui Jimby / 19.11.2013, ora 00:00- 24.11.2013
  • Reporterul Parisieno se ocupa de pachetul 4 al lui BiZoN / 16.11.2013, ora 00:00- 21.11.2013
  • Reporterul Tudorunique se ocupa de pachetul 4 al lui c0smiNNN / 19.11.2013, ora 00:00- 24.11.2013
  • Reporterul zBubu se ocupa de pachetul 4 al lui FaTzA / 16.11.2013, ora 00:00- 21.11.2013
  • Reporterul Patrunjel se ocupa de pachetul 4 al lui al3xu1tzu / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul drunKer se ocupa de pachetul 4 al lui EuroStar / 19.11.2013, ora 00:00- 24.11.2013
  • Reporterul Yuki.Vicious se ocupa de pachetul 4 al lui al3zu1tzu / 19.11.2013, ora 00:00- 24.11.2013
  • Reporterul Justin23 se ocupa de cele doua pachete 4 ale lui Andreiu / 16.11.2013, ora 00:00- 31.11.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • -

*Data cu rosu reprezinta data limita in care puteti finaliza pachetul, daca nu este postat la timp o sa primiti sanctiunile necesare.


Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.

De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca sunteti incepatori si nu stiti cum trebuie sa procedati cu pachetele sunteti rugati sa intrati in topicul "News Reporter - Regulament Intern" si sa va documentati mai bine despre ce modul in care de da un pachet.

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

 

@@EuroStar, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul drunKer.
ANUNT: Vrei sa constitui o schimbare in istoria serverului? Join the r(evolution), verificati forumul!

*Daca vrei ca anuntul sa fie modificat, suna-l pe reporter si vorbeste cu el, ma asteptam sa cunosti regulile NR.

 

 

Doar te asteptai? Ce te-ar face sa crezi ca nu stiu regulile NR? Check logs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pai spune asa. Nu o da cu "Ma asteptam sa cunosti regulile NR". Stai tu calm ca stiu regulile.

#peste 150 de caractere fiindca le dau 'dupa ochi'


@@EuroStar, anuntul tau avea vreo 150 de caractere, cred ca m-am facut inteles.

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.