Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut si tie M4Ms.


Putem da rob in timpul zilei daca avem lawyer si cumparam [/free] imediat?

Nu poti da rob decat dupa 22. Doar daca esti un fund rau si ai bulan sa nu iti faca nimeni post, atat ;)

Link to comment
Share on other sites

Bun venit Deidara, HashBua si Krysty. Va cunosc, am fost candva colegi. Nu va faceti griji, ma veti cunoaste si voi.

 

Mulțumesc pentru primirea călduroasă!

Nu ai somn la această oră târzie din miezul nopții?

Link to comment
Share on other sites

Bun venit Deidara, HashBua si Krysty. Va cunosc, am fost candva colegi. Nu va faceti griji, ma veti cunoaste si voi.

Cine esti?

 

 

Ba da, te rețin. Anyway, destul de vag. Pauza din vară a avut atentate mii la conștientul meu legat de server.

 

Facem și noi o șmecherie?

Bagi un spam?

Link to comment
Share on other sites

 

Atunci erai certat cu semnele de punctuatie.
ON: Dam rob, cum sa nu dam.

 

Na cine a intrat-n NR =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Bai cai batrani, Krysty, HashBua si Deidara, ce cautati in NR?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata si bine v-am regasit stimatii mei camarazi, stiu ca multi dintre voi nu ma cunoasteti dar sper ca ne vom intelege bine. Sunt extrem de entuziasmat pentru ca am reusit sa ma reapuc si mai exact ca ma aflu din nou in cadrul acestei factiuni de vis. Cred ca sunt cel mai in varsta dintre voi asa ca imi puteti spune Dad, Daddy, Tati, etc..:)). Nu vreau sa scriu un roman, asa cum obisnuiam, in mare parte sper sa ducem News Reporter pe culmile apogeului si sa facem o treaba frumoasa impreuna, adica cu un asa lider si asa membrii nici nu se pune problema. Ma duc sa fac curat, dupa ma voi apuca de treaba. O zi frumoasa ca mine! :))

 

P.S: Am un server de Team Speak 3, unde putem vorbi toti la microfoane, doar factiunea noastra, voi face un spatiu dedicat acestei factiunii, e foarte usor de folosti pe langa aceste lucru ai avantajul microfonului la buton, deci cand doresti sa vorbesti apesi o tasta, pana atunci asculti. Claritate maxima, fara deranj, nu trebuie sa suni sa iti faci conturi puri si simplu iti pui un nume si te alaturi conversatiei. E uzual si cu siguranta va fi si distractiv, sa ne auzim glasciorul, sa facem misto de razvi in timpul sedintelor, s.a. :)))

Link to comment
Share on other sites

Si eu am tot incercat sa ma las o perioada de vreme, dar nu pot. Am multe altele de facut, dar nu stiu cum fac, timp de SA:MP tot gasesc. Tu cum ai facut?

 

Nu-mi place sa stau degeaba, stagiu la care ajunsesem odata cu inceperea facultatii. De-aia am renuntat la admin, si nu a mai fost la fel fara admin :))))

Plus ca incepuse sa fie din ce in ce mai plictisitor. Plus fusul orar.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.