Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mama ce frig e la Bucuresti, incat tiganii isi tin mainile in buzunarele lor...

 

 

Salutare, tocmai ce am venit si eu de la liceu, ne vedem in joc :)

Faceti posturi ca lumea ca ne inchid astia iar topicul.

 

 

Membrii responsabili:

  • [RTS]MateR
  • TomaS.
  • M4Ms.
  • Miska
  • Mahone.
  • SheaN.

Cica' astia de mai sus sunt responsabili cu simularile. Doar Miska si M4Ms. au rank 4+ si se intereseaza de simulari sau ce?

Vreau sa vad mai mult interes din partea rank 4+.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Faceti posturi ca lumea ca ne inchid astia iar topicul.

 

 

Membrii responsabili:

  • [RTS]MateR
  • TomaS.
  • M4Ms.
  • Miska
  • Mahone.
  • SheaN.

Cica' astia de mai sus sunt responsabili cu simularile. Doar Miska si M4Ms. au rank 4+ si se intereseaza de simulari sau ce?

Vreau sa vad mai mult interes din partea rank 4+.

Nu doar ei se ocupa de simulari, dar ei accepta de fiecare data inainte sa pot sa ma uit eu cine a mai facut cerere. Nu stau toata ziua la scoala pe forum sa ma uit cine face cerere ca sa pot sa i-o accept sau nu stau pana la 12 noaptea cand mai fac unii cereri. Uita-te ca sunt cereri acceptate si dupa cateva minute dupa ce au fost facute.

Edited by MisterTomas
Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa va implicati puteti, refuz sa cred ca ei stau la toate acele cereri sa dea mereu refresh sa le accepte la secunda. Deci ce sa mai, 90% din simulari sunt luate doar de M4ms...va rog sa va implicati mai mult, cat puteti. Atunci cand intrati in game faceti ceva...nu stati degeaba.

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Salut! M-am trezit si eu. Mananc ceva si plec la liceu. Mult succes! :)

 

Shean, ti-am trimis PM.

 

Si inca ceva..

 

 

  • Nick: M4Ms.
  • Rank: Network Anchor - 4.
  • Membrul sanctionat: [RTS]PadE.
  • Motiv: Refuzarea pachetului.
  • Sanctionat cu: Faction Warn.
  • Dovada (in functie de caz): Click.
  • Alte precizari: -

 

Un sfat. Nu mai edita SS-urile. Nu intereseaza pe nimeni ce ai vorbit cu acel jucator. Mie mi s-au respins odata 3 sanctiuni (FW+FW+Demitere cu 60/60 FP) pentru lucruri destul de grave cand aveam rank 3, deoarece am vorbit cu cineva ceva pe /w si am sters in paint. Motiv? "Daca mi se face plangere si ii arat la Nasu K` dovezile tale ma ia de ciuf si-mi da fp." :))

Link to comment
Share on other sites

Acum am ajus si eu acasa. Manac si intru in game. Welcome celor noi, sunt cativa deci nu o sa ii enumar. Sper sa ne intelegem si daca aveti vreo intrebare sau nu va descurcati la ceva nu ezitati sa il intrebati pe CemiL :)) ( glumes, pe toti ne puteti intrebat)!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Bine ati venit cei noi, va rog sa mai cititi regulamentul pentru ca multi dintre voi ati intrat la limita. Saptamana asta nu sunteti obligati sa faceti raport de activitate, deci nu va grabiti sa faceti greseli, mai bine mai stati sa mai prindeti experienta. Eu va urez succes si sper sa ne intelegem foarte bine. Daca aveti probleme, sau nelamuriri, va ajut cu placere.

 

PS: Toti membrii de rank 1 care au facut 2 saptamani si se asteapta la rank up, va sugerez, sa faceti simulari pentru ca fara ele nu primiti rank up.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa va implicati puteti, refuz sa cred ca ei stau la toate acele cereri sa dea mereu refresh sa le accepte la secunda. Deci ce sa mai, 90% din simulari sunt luate doar de M4ms...va rog sa va implicati mai mult, cat puteti. Atunci cand intrati in game faceti ceva...nu stati degeaba.

 

Cum sa iei ma frate simulari daca eu cand intru seara le vad deja luate de catre M4ms ...... sa ne lase si noua!! Nu suntem noi vinovati ca nu mai apucam simulari :|

Edited by MiSka
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.