Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

O seara de "doliu" in News Reporter, imi pare sincer rau Razvi ca ai lasat liderul, ai fost un lider cum nu se poate mai bun, un singur lucru iti zic, candva o sa scriu la Aplicatii: Acceptati: [GF]RazviTnx - Welcome back! ;). Tu si cu ceilalalti membrii mi-ati deschis ochii, mi-ati aratat ca nu doar in Southern Pimps te poti simtii bine, m-ati certat cand am gresit, dar tot prieteni ramanem. Sper macar sa ramai cu rang 5. Iit urez multa bafta in continuare si ... ce o fi o fi. :*

Link to comment
Share on other sites

Si a sosit momentul cand voi parasi aceasta factiune.....nu regret aceasta decizie...dar nici prea fericit nu sunt. Sper ca nu a fost o perioada neplacuta pentru voi cu mine lider, sper ca v-am multumit pe fiecare si imi pare rau daca nu am acordat atentia necesara unora dintre voi. Le multumesc celor doi care m-au format, emptY_mdY si Krysty, fara ei n-as fi ajuns pana aici si nici News Reporter n-ar fi fost unde este acum fara ei doi. Mai jos am sa-i enumar pe toti cei care mi-au marcat cariera de reporter:

  • [F4L]emptY_mdY
  • Krysty
  • HashBua
  • NuTLine
  • alquaida
  • nabz0r
  • Cartofar
  • Djteolik
  • Patrunjel
  • DanielBoyd
  • Bmwx5
  • Piticul
  • Negrean.boby
  • Deidara
  • AUDI_RS8
  • Just.xeS
  • AlexM
  • greenday
  • MoNNsTeR
  • Goldfish
  • [rTs]Andreiii1936
  • sNroberT
  • EuroStar
  • RobertCM
  • MateR
  • TomaS.
  • M4Ms.
  • Mahone
  • Miska
  • Source.Vicious
  • SheaN.
  • CemiL
  • Si multi altii. Imi pare rau daca am ratat pe cineva, va stiti voi.

Astept PM de la fiecare cu orice poza interesanta care este semnificativa pentru News Reporter cu mine lider. Va multumesc pentru ajutorul acordat celor care ati fost alaturi de mine. Cuvintele sunt de prisos in astfel de situatii. Dar cu siguranta plec cu capul sus pentru ca stiu ca n-am fost degeaba aici. Vorba aia olteneasca "Fusei aici facui asta"! Remember News Reporter Maffiotto.

Link to comment
Share on other sites

Bai deci nici nu stiu ce sa zic. Tin sa iti multumesc pentru ce ai facut din mine, cand am intrat aici eram un amarat de rank 1 si chiar nu ma asteptam sa ajung pana aici, la rank 5. De cand joc eu pe B-Zone, de 1 an si ceva, cel mai mare rank al meu a fost 2, deci asta este o realizare. Dar nu asta conteaza, ce conteaza cel mai mult este increderea pe care mi-ai acordat-o mie chiar si cand eram rank 2, nu ma asteptam ca un lider de pe B-Zone sa imi acorde atata incredere cat mi-ai acordat tu. Totusi e bine ca acum te axezi mai mult pe invatatul pentru BAC si cum ai zis si tu "obiectivul meu e greu de realizat", sper sa faci ce ti-ai propus si sa ajungi departe cum ai ajuns si aici. Cand am iesit din RDT, la demisie am scris "vreau sa trag tare de o factiune pasnica" si uite ca asa a si fost, fara ajutorul tau nu ajungem aici si cred ca daca era alt lider ajungeam la maxim rank 3. Cea mai mare bucurie pe care puteai sa mi-o faci inainte de plecarea ta este acel live de adio, s-au vazut emotiile prin greselile pe care le-am facut, sper ca nu te-am dezamagit si nu ma refer la live, ma refer in general. Multumesc pentru sansa acordata si in special pentru toata increderea pe care mi-ai acordat-o, pentru mine asta a fost mai importanta decat rankul. Nu mai dau detalii pentru ca tu stii deja parerea mea despre tine. Ai fost un lider foarte bun, poate chiar prea bun cu noi, si care si-a meritat functia, chiar daca ai fost tu inactiv totul a iesit bine, bafta mai departe si mersi pentru tot ce ai facut atat pentru mine cat si pentru factiune. Respect and remember RazviTnx!

 

Tin sa iti multumesc mult de tot pentru asta:

Rank 5

MXd3Idc.png

d9roYoY.png

Rank 4

SUuGF5Y.png

Rank 3

1bxJXa9.png

Rank 2

Din pacate aici nu mai gasesc poza...

Rank 1

so7M3QJ.png

Aici este videoul in care CM vedea "ca in Matrix" adica surpriza mea si celor de la sedinta pentru tine:

Si o poza mai haioasa cu tine pe care am gasit-o din intamplare:

 

Nm3NsqP.jpg

 

Si era sa uit si de ultimul tau live, ai o poza in spoiler:

wBmoSxd.png

 

Cam atat am avut eu sa iti spun, sper ca nu am omis nimci important, tu oricum stii ce cred eu despre tine, bafta mai departe si multumim pentru tot ce ai facut pentri noi! Te iubim!

*Posibile greseli.

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

Sedinta sambata la 21:00, nu uitati.

 

La testele de intrare nu iertati nimic, avem nevoie de personal cat mai bun, nu ducem lipsa de aplicatii.

 

Vreau un numar cat mai mare de oameni prezenti la sedinta deoarece dupa cum bine stiti trebuie sa aleg un sublider.

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

GMfg3tI.png

Atat am vrut sa vad! Bafta ba!!!!!! SI noi mai vorbim oricum o sa ma intrebi acum non-stop ca nu stii ce sa faci =))) Hai baftalos v-am pupat!! O sa mai postez pe aici.!

Link to comment
Share on other sites

GMfg3tI.png

Atat am vrut sa vad! Bafta ba!!!!!! SI noi mai vorbim oricum o sa ma intrebi acum non-stop ca nu stii ce sa faci =))) Hai baftalos v-am pupat!! O sa mai postez pe aici.!

am dat 4 uninvite-uri pana acum =)) din care 3 cu FP Maxim

 

Vezi ce faci cu noua functie de Don Civilianus

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: RobertCM
  • Rank: 6
  • Membrul sanctionat: Shean
  • Motiv: Heli fara acord.
  • Sanctionat cu: FW
  • Dovada (in functie de caz): PM
  • Alte precizari: M-am saturat sa luati totul la misto.

 

Doua cuvinte pentru asta:

 

 

Welcome celor noi!!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, eu sunt noul membru al acestei factiuni, sper sa nu va dezamagesc. :)

Poate te comporti la fel cum ai facut-o si cu "Catalin41" ca te asigur e ca nu stai mult aici. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Poate te comporti la fel cum ai facut-o si cu "Catalin41" ca te asigur e ca nu stai mult aici. Salut!

Stai linistit ca sunt total schimbat. Imi pare rau ca vei pleca cu o parere proasta fata de mine. Succes la BAC.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit tuturor, check la fiecare topic si sa va obisnuiti sa le urmariti.

 

Dupa cum ati vazut am primit deja o reclamatie pentru care bineinteles nu am primit nimic. Presimt ca va urma o serie lunga de reclamatii si frustrari, dar asta e, sunt nou in functie dar stiu ce fac. Aveti grija sa nu calcati pe becuri.

 

Ne auzim maine. Pwp.

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Bun venit tuturor, check la fiecare topic si sa va obisnuiti sa le urmariti.

 

Dupa cum ati vazut am primit deja o reclamatie pentru care bineinteles nu am primit nimic. Presimt ca va urma o serie lunga de reclamatii si frustrari, dar asta e, sunt nou in functie dar stiu ce fac. Aveti grija sa nu calcati pe becuri.

 

Ne auzim maine. Pwp.

Felicitari Robert pentru functia pe care o detii deja! Sper sa nu te schimbi, si sa ramai cum erai tu, doar ca putin mai sever cand vine vorba de factiuni, asa cum era Razvi in zilele bune! Sper sa iei cele mai bune decizii si sa gandesti de 10 ori inainte sa actionezi! Posthunteri? Da-i drq, acum majoritatea nu mai stiu sa se distreze, doar post, cand ceva post! Daca era dupa post-uri acum eram aman2 banati permanentȘ)), stii asta! Am sa vin la tine in factiune, si o sa ma comport si o sa lucrez ca in primul meu "mandat". Vad ca aveti multi membrii noi in factiune, cei care nu aveti experienta, ascultati de rank mai mare sau de cei cu vechime, munciti si fiti ascultatori caci cu siguranta veti ajunge sus in aceasta factiune! voi veni si eu, normal, dar sa imi rezolv o problema minora cu PC-ul! O seara buna, felicitari Robert inca odata, sper sa nu iti uiti prietenii odata ce ai primit functia!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.