Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari Robert pentru functia pe care o detii deja! Sper sa nu te schimbi, si sa ramai cum erai tu, doar ca putin mai sever cand vine vorba de factiuni, asa cum era Razvi in zilele bune! Sper sa iei cele mai bune decizii si sa gandesti de 10 ori inainte sa actionezi! Posthunteri? Da-i drq, acum majoritatea nu mai stiu sa se distreze, doar post, cand ceva post! Daca era dupa post-uri acum eram aman2 banati permanentȘ)), stii asta! Am sa vin la tine in factiune, si o sa ma comport si o sa lucrez ca in primul meu "mandat". Vad ca aveti multi membrii noi in factiune, cei care nu aveti experienta, ascultati de rank mai mare sau de cei cu vechime, munciti si fiti ascultatori caci cu siguranta veti ajunge sus in aceasta factiune! voi veni si eu, normal, dar sa imi rezolv o problema minora cu PC-ul! O seara buna, felicitari Robert inca odata, sper sa nu iti uiti prietenii odata ce ai primit functia!

Am arfe de lider acum gata...du.te la piata nu te cunosc. Eu eu eu eu...

 

(Ma descurc??)

Link to comment
Share on other sites

Sărind peste începuturile neînsemnate a unui salut de genul "Salutare! De azi voi fi noul vostru coleg." mă bucur să mă aflu aici și să fac parte din această facțiune (de-azi până în ziua cea din urmă, amen).

Link to comment
Share on other sites

Mai recrutam doar 2.

 

Cei noi, sper sa va obisnuiti repede cu colectivul si in special cu AG-urile. De saptamana viitoare urmeaza raportul si acolo vom vedea cine mai ramane cu noi si cine isi face bagajele. BAFTA!

 

Ne auzim maine, la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara reporteri! Pe multi va cunosc, am avut placerea sa lucrezi cu voi si in trecut insa pe cei de rank 1 nu ii cunosc! Sper sa ne imprietenim repede si sa formam toti un colectiv compact si bine sudat! Imi face placere sa postez din nou aici si ma bucur enorm ca m-am reintors "acasa". Se pare ca unii pun la indoiala cunostintele mele legate de News Reporter punandu-ma sa repet testul, dar ii spun sa stea linistit ca nu am uitat absolut nimic si ca am venit sa fiu mai bun ca niciodata si mai muncitor ca vechiul Antycus si fost Chips! Welcome celor noi, daca aveti nevoie de ajutor puteti sa apelati la mine cu incredere, am cunostinte ridicate! In aceste 5 luni petrecut in News Reporter mi-am format o parere despre aceasta factiune si sa stiti cu totii ca e una buna, am invatat din greseli, veti vedea un alt om! O seara buna, ne auzit maine in joc, eu ma pun la somn! Noapte buna all!

 

#debea am intrat si am deschis si pagina noua la discutii....ce sa zic is bun...chiar foarte bun as putea zice:))

Edited by Antycus
Link to comment
Share on other sites

Nu te mai da tu mare ma.. Acum RomaN e la putere fiule:)) Si is rank 1 , nu ma cunosti ma?:)) Ma dezamagesti.. Eehh nu prea fac eu posturi la discutii.. nu is post-hunter, dar bine ai venit nub:) Buna dimineata tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Maine vreau sa discut cu voi ceva important despre activitatea voastra de rank 1-3, deoarece o sa implementam ceva nou pentru voi. Veniti in numar cat mai mare pentru a dezbate impreuna nelamuririle pentru a evita o posibila sanctiune.

Link to comment
Share on other sites

Freeq? Nou, nou dar is mai vechi ca tineȘ)). Neata bizonarilor, luati cucu!

Bine ai revenit Antycus, sper ca ai lasat panarama deoparte. Sunt curios sa te vad al anunturi gratuite, la anunturi RP si la ziare din nou =))

Link to comment
Share on other sites

@@Mahone,Ma nu am lasat-o in toatalitate....dar fac doar cand e cazul.....Ohhh...iar ag...iar rp...ziare:@:@:@::@:@....da trec si astea....intr-o luna iau iar live-uri:D:D:D:D.....si acum stau mult in nr...nimim rank 4-5....

Presimt ca vei face +1 la demisii inainte de rank 2 :) Sper sa ramai aici cat mai mult.

Bine ati venit cei noi!! Seria a doua.

Link to comment
Share on other sites

Presimt ca vei face +1 la demisii inainte de rank 2 :) Sper sa ramai aici cat mai mult.

Bine ati venit cei noi!! Seria a doua.

Mahone? nu frate, nu imi dau demisia......cel putin 3-4 luni nu ma gandesc sa ies din aceasta factiune....dupa, vedem ce imi rezerva viitorul! De ce presimti ca imi dau demisia in primele 2 sapt:|:|:|:|?

Link to comment
Share on other sites

Mahone? nu frate, nu imi dau demisia......cel putin 3-4 luni nu ma gandesc sa ies din aceasta factiune....dupa, vedem ce imi rezerva viitorul! De ce presimti ca imi dau demisia in primele 2 sapt:| :|:| :|?

Pentru ca e mare aglomeratie, si o sa fie greu sa faci raport zic eu.

Imi place de voi, nu stiu cum faceti dar reusiti sa faceti topicul de la Reclamatii sa fie pe "hot". Incercati sa fiti mai atenti.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca e mare aglomeratie, si o sa fie greu sa faci raport zic eu.

Imi place de voi, nu stiu cum faceti dar reusiti sa faceti topicul de la Reclamatii sa fie pe "hot". Incercati sa fiti mai atenti.

Stiam asta inainte sa intru....dar imi plac provocarile...sunt sigur ca ma voi descurca...Raportul e mare doar la rank 1...rank 2+ e usor tare sa il realizezi...

Link to comment
Share on other sites

Cfaceti ma pe aici? Facem si noi un event in joc? Dar sa organizam toti si sa punem toti bani nu numai 2-3 ... Cine e de acord sa zica in joc.

Link to comment
Share on other sites

Nu neaparat Deagle, tinand cont ca suntem factiune pasnica, s-ar potrivii mai degraba un Simon Spune sau Par / Impar, dar vad ca nu sunt astia on, n-ai ce sa le faci ... asteptam sa mai intre cativa.

Link to comment
Share on other sites

Nu bo$$, cum sa uit ? :)) Pai sa mai intre ca momentan suntem decat noi cu M4Ms si Mahone on, care nu au zis mai nimic pana acum cand am intrebat cine pune bani de event ...

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.