Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! Bafta Cemil! "te pupa mama".

Daca vreti sa faceti posturi aici, incercati sa gasiti un subiect pe care sa il abordati, ceva legat de game si de factiune.

Incep eu prin a va intreba daca va place in factiune, si daca nu ce ar trebui sa fie schimbat?

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Salut! Bafta Cemil! "te pupa mama".

Daca vreti sa faceti posturi aici, incercati sa gasiti un subiect pe care sa il abordati, ceva legat de game si de factiune.

Incep eu prin a va intreba daca va place in factiune, si daca nu ce ar trebui sa fie schimbat?

E bine, e frumos dar sunt prea multi lingai si prea multi pupincuristi! Repede sar ei cu gura, daca faci lista la si 55 repede, ba te zic lui robert, ca tu ai rank 1, in loc sa aprecieze ca m-am gandit la el sa aiba timp sa scrie corect si sa nu greseasca ei sar cu gura! Altu zice ca iau FW la foc automat (avea rank 1)! Ba deci pupa astia si ling de dimineata pana seara si de seara pana dimineata! Mesaj pentru lingai: Aici nu o duceti mult!

Link to comment
Share on other sites

E bine, e frumos dar sunt prea multi lingai si prea multi pupincuristi! Repede sar ei cu gura, daca faci lista la si 55 repede, ba te zic lui robert, ca tu ai rank 1, in loc sa aprecieze ca m-am gandit la el sa aiba timp sa scrie corect si sa nu greseasca ei sar cu gura! Altu zice ca iau FW la foc automat (avea rank 1)! Ba deci pupa astia si ling de dimineata pana seara si de seara pana dimineata! Mesaj pentru lingai: Aici nu o duceti mult!

In primul rand nu imi place ca ai vorbit urat... dar sunt de acord cu tine in mare parte, lasati para ca nu ajungeti departe vedeti-va de coltisorul vostru daca vreti sa stati cat mai mult in factiune. Dar totusi Antycus stiu ca mai demult ai fost "cineva" in aceasta factiune, dar acum in dreptul tau scrie "Intern" e si normal ca ei sa reactioneze asa pentru ca te considera egalul lor.

 

Nu vreau ca topicul asta sa MOARA! Ganditi-va la ceva si postati aici dar sa aiba legautura cu factiunea sau cu jocul. Cata vreme nu se fac posturi aiurea nu va zice nimeni nimic daca postati aici. Incercati sa cautati ideei sa deschidem subiecte de discutii.

Cum vi se pare raportul? Este greu de realizat?

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu imi place ca ai vorbit urat... dar sunt de acord cu tine in mare parte, lasati para ca nu ajungeti departe vedeti-va de coltisorul vostru daca vreti sa stati cat mai mult in factiune. Dar totusi Antycus stiu ca mai demult ai fost "cineva" in aceasta factiune, dar acum in dreptul tau scrie "Intern" e si normal ca ei sa reactioneze asa pentru ca te considera egalul lor.

 

Nu vreau ca topicul asta sa MOARA! Ganditi-va la ceva si postati aici dar sa aiba legautura cu factiunea sau cu jocul. Cata vreme nu se fac posturi aiurea nu va zice nimeni nimic daca postati aici. Incercati sa cautati ideei sa deschidem subiecte de discutii.

Cum vi se pare raportul? Este greu de realizat?

 

Tre'sa fii cu capul sa zici ca e greu de realizat raportul......15 ag, 7 rp si 3 ziare e mult? Sa fim seriosi....nu e greu e perfect pentru a arata cine e demn de factiunea asta si cine nu. Cine nu il face inseamna ca nu are timp si ca tine un loc ocupat!

 

Dar raportul de rank 3 + cum e? E greu, ti se pare ca e greu de realizat? ( de parca nu l-am facut si eu, dar na, n-am ce posta)

Link to comment
Share on other sites

Hm.. Ce sa zic si eu raportul la rank 3+ pe langa live-urile care se fac dar nu prea, sunt emisiunile care se fac dar nu prea, saptamana asta am facut 3 emisiuni si au fost 5 in total deci primin sanctiuni. Nu mi se pare corect ca sa fim sanctionati toti, daca unii nu isi fac treaba...

Bine ati venit celor noi, Sec si BadDriver sper sa va descurcati sa nu ma faceti de ras. Daca aveti nelamuriri intrebati cu incredere aici sau pe /f daca este cineva on sa va raspunde.

Incercati sa stati in banca voastra la inceput, pana credeti ca sunteti pregatiti. Nu este foarte greu dar nu vrea ca sa gresiti de la inceput.

Credeti ca este buna ora 15 pentru targ?

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Nu e buna normal...lumea mai iese la o cafea, pe afara..... seara pe la 20-21 e cel mai potrivit. Zic eu...

La ora asta m-am gandit si eu, acum trebuie sa-l mai convingem pe CM si toate bune si frumoase :)

V-a placut astazi la targ? Cati bani ati strans? Antycus tu ai fost?

Link to comment
Share on other sites

La ora asta m-am gandit si eu, acum trebuie sa-l mai convingem pe CM si toate bune si frumoase :)

V-a placut astazi la targ? Cati bani ati strans? Antycus tu ai fost?

Nu am fost...ca o trebuit sa ma intalnesc cu prietena pentru ca nu m-am intalnit ieri si na, sa nu treaca "Ziua indragostitilor"asa ....ca facea figuri dupa....si mai bine veneam la targ...ca s-au dus 30 lei pe un ursulet care zice "i love you"si o punga de cadouri:))

Link to comment
Share on other sites

Nu am fost...ca o trebuit sa ma intalnesc cu prietena pentru ca nu m-am intalnit ieri si na, sa nu treaca "Ziua indragostitilor"asa ....ca facea figuri dupa....si mai bine veneam la targ...ca s-au dus 30 lei pe un ursulet care zice "i love you"si o punga de cadouri:))

AI facut cerere, ca nenea CM e pus pe sanctiuni serioase :)

Sa vezi ce fain a fost la targ, eram 19 persoane am fost cu 6 vanuri, la terenurile de tenis. A fost mare aglomeratie.

Link to comment
Share on other sites

AI facut cerere, ca nenea CM e pus pe sanctiuni serioase :)

Sa vezi ce fain a fost la targ, eram 19 persoane am fost cu 6 vanuri, la terenurile de tenis. A fost mare aglomeratie.

De ce a fost targul? Anunturi sau ziare???

 

Dar vad ca e pus pe sanctiuni.....mi-a zis mie de ce.....Bea in fiecare dimineata o cana de Fw-uri amestecate cu Fp-uri...

Link to comment
Share on other sites

Pai daca am fost 19, 10 au luat cate un ziar si l-au vandut, vreo 5 au dat anunturi si restu live-uri dar nu a vrut nimeni live. Deci s-au vandut doar ziare si anunturi.

Link to comment
Share on other sites

    • Nick: Robitza95
    • Rank: 1
    • Numarul de anunturi RP publicate: 0
    • Dovada: -
    • Dovada intamplarii din news (daca exista; specificati pentru care news): -
    • Numarul de sesiuni de anunturi gratuite la care am participat: 4
    • Numar de telefon: 396-8986
    • Dovada: http://imgur.com/zPLof

      http://imgur.com/nOjNL

      http://imgur.com/YZ1gj

      http://imgur.com/eH6BP

    • Ziare scrise: 0
    • Dovada: -
    • Puncte: 4
    • Alte precizari: Chiar nu stiu de ce am mai postat. Am avut o saptamana epuizanta si plus ca abia acum am inteles cum merge treaba pe aici. Am ramas in spate, nu sunt bagaret de felul meu si am pierdut. Pentru saptamana viitoare planuiesc sa fac un raport care sa-l compenseze pe cel de saptamana aceasta. Chiar ma simt prost.

    • Nick: RazviTnx
    • Rank: 1
    • Numarul de anunturi RP publicate: 5
    • Dovada: http://imgur.com/a/33zAP
    • Dovada intamplarii din news (daca exista; specificati pentru care news):
    • Numarul de sesiuni de anunturi gratuite la care am participat: 15,
    • Numar de telefon: 363-9002
    • Dovada: http://imgur.com/a/PFibC
    • Ziare scrise: 0
    • Dovada: -
    • Puncte: (5x2)+(15X1)=25
    • Alte precizari: Eu am foarte multe si in viata reala, cum ar fi lucrat muult pentru arhitectura, lucrat la joc pentru Ubisoft, lucrat pentru firma, invatat la scoala, cu toate astea am incercat sa intru macar 3 ore pe zi si am reusit, dar de multe ori s-a nimerit cand erau live-uri deci nu aveam ce sa dau.Puteam da mai multe RP dar am avut si pachet din care mai am putin.

 

 

Ce vremuri... :((

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Cartofar
  • Rank: 1, respectiv 2
  • Numarul de anunturi RP publicate: 1
  • Dovada: http://imgur.com/uEDJtm1
  • Dovada intamplarii din news (daca exista; specificati pentru care news): http://i.imgur.com/wgp2Va6.jpg
  • Numarul de sesiuni de anunturi gratuite la care am participat: 0
  • Numar de telefon: 742-5940
  • Dovada: -
  • Ziare scrise:
  • Dovada:
  • Puncte: 2
  • Alte precizari: SCUZE :*:*

 

De asta ce spui? :)) Frumoase vremuri, mai exact puturoase vremuri.

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Uite ca s-a schimbat si pe 0.3z. Am auzit ca am scapat de lag, si mai multe chestii ce apartin de admini, din cate am inteles. Vad ca multi sunt pe server, dar mie, pe 0.3z nu imi apare serverul. Cineva care e on, poate sa-mi zica cum l-a facut sa mearga? :*

Link to comment
Share on other sites

Uite ca s-a schimbat si pe 0.3z. Am auzit ca am scapat de lag, si mai multe chestii ce apartin de admini, din cate am inteles. Vad ca multi sunt pe server, dar mie, pe 0.3z nu imi apare serverul. Cineva care e on, poate sa-mi zica cum l-a facut sa mearga? :*

Nici mie nu imi apare... 0/1000. Nu stiu ce are, daca rezolva careva, anuntati-ma si pe mine ce ati facut.

Link to comment
Share on other sites

Mda, se pare ca numai maine vom avea parte de joc, e aproape 3 si nu a dat drumul. Ma pun in pat, vorbim maine. Noapte buna!

Mda asa se pare, sper sa rezolve cat mai repede. O seara placuta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Mda, se pare ca numai maine vom avea parte de joc, e aproape 3 si nu a dat drumul. Ma pun in pat, vorbim maine. Noapte buna!

 

 

Mda asa se pare, sper sa rezolve cat mai repede. O seara placuta tuturor!

Ba da voi sunteti "obsedati" ? Cum sa stati pana la 3 sa se deschida serverul :)?

La mine apare 74/1000 dar cand dau sa ma conectez nu merge :|

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Mai am ceva proiecte de terminat si intru mai tarziu in game.

Oare aduce ceva nou trecerea la SA:MP 0.3z??

Asa speram, sa se rezolve problema cu lagul....cel putin eu la 1000 playeri conectati la Cnn ls am lag....(cate odata)

Link to comment
Share on other sites

Doar pe mine m-a scos de pe server sau v-a deconectat si pe voi?

Au fost niste RR-uri la server. Sedinta over. Felicitari pentru rank Cartofar, si pentru FW ceilalti (prea multi ca sa ii enumar).

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.