Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cum vreti, este decizia voastra, nu vreau sa aud dupa ca nu aveti timp si etc.

 

Da este o activitate frumoasa, da mai scapam de monotonie, dar sa va tineti, ca acum pe moment pare ok, dar cine stie cat o sa tina toata treaba.

 

Astept in continuare pareri. Cine e de acord sa pluseze la postul lui Mahone.

 

Daca zice cineva ca nu are timp de raport.. ma suni pe mine. Dau doua telefoane, vine bunica-mea cu o duba.. Ba serios acum. Ori asta a lui Mahone, ori vechiul concurs cu peisaje. Ceva trebuie sa fie :))

 

Hai ca ma duc la somn, Noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

Avem nevoie de mai multe pareri, am sa propun ca, concursul sa se desfasoare in cursul saptamanii, iar la sedinta sa fie desemnat castigatorul. Daca ziceti ca perioada de 3 zile e mica, asta nu e o problema concurs sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Avem nevoie de mai multe pareri, am sa propun ca, concursul sa se desfasoare in cursul saptamanii, iar la sedinta sa fie desemnat castigatorul. Daca ziceti ca perioada de 3 zile e mica, asta nu e o problema concurs sa fie. Sper ca ideea ta sa fie acceptata, este una foarte reusita. Edited by REGE Freeq
Link to comment
Share on other sites

Deoarece Propunerea mea a ramas in urma, va propun sa postati in continuarea acestui post pareri cu referire la concurs. Daca vreti sa ia nastere sau daca nu, si de ce. Daca nu stiti despre ce e vorba intrebati.

Ba, ce propunere, ce raport, ce si cum??? Ia zi-mi si mie....

Link to comment
Share on other sites

Ba, ce propunere, ce raport, ce si cum??? Ia zi-mi si mie....

Deci explic a n-a oara... Vreau sa se creeze un topic cum era cel cu peisaje, sa avem un concurs intern pe baza unor poze, cea mai reusita poza castiga. Vor fi diferite teme, si imagini ajutatoare.

Edited by Mahone VIP
Link to comment
Share on other sites

F.B.I dupa rpg2 ,va ureaza o primavara fericita!

De pe, prietene, de pe. Si da-o-n ma-sa de primavara ca e deja a cincea zi, nu te-ai saturat si tu de atatea posturi aiurea?

 

In alta ordine de idei, salut baieti! Spor la activitati, rapoarte, interviuri. Incerc sa revin si eu, dar momentan nu.

 

Pace!

Link to comment
Share on other sites

De pe, prietene, de pe. Si da-o-n ma-sa de primavara ca e deja a cincea zi, nu te-ai saturat si tu de atatea posturi aiurea?

 

In alta ordine de idei, salut baieti! Spor la activitati, rapoarte, interviuri. Incerc sa revin si eu, dar momentan nu.

 

Pace!

Maine ai +1 pentru vorbele spuse :)))

Link to comment
Share on other sites

De pe, prietene, de pe. Si da-o-n ma-sa de primavara ca e deja a cincea zi, nu te-ai saturat si tu de atatea posturi aiurea?

 

In alta ordine de idei, salut baieti! Spor la activitati, rapoarte, interviuri. Incerc sa revin si eu, dar momentan nu.

 

Pace!

salut fratelo. pai na....fac si ei posturi aiurea....debea asteapt sa vina vara, sa vezi atunci ± 1. merci, te asteptam. pwp
Link to comment
Share on other sites

Si ce mai faceti? Ceva pareri noi despre topic... nu mai posteaza nimeni..? Astept in continuare pareri PRO / CONTRA cu referire la noul concurs cu Poze / Imagini, detalii gasiti mai sus. Va rog sa va expuneti toti parerea este foarte important ne trebuie 11 persoane pana acum sunt 9.

Salut Mater :*

Link to comment
Share on other sites

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

CE FACETI BAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!11

Bine BAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Tu ce faci BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA? :) Simulatule!

PS: Razvi te pupa mama!

Edited by Mahone VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut SEFULE 8->

 

Ce iti mai place sa copii avatarele de pe forum....mama mama:))

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

CE FACETI BAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!11

Salut. Uite bine. Ma uita-te putin la statusul meu de pe forum.....dai click pe link, este o poza misto, ar trebui sa faci si tu asta:))

Link to comment
Share on other sites

 

Ce iti mai place sa copii avatarele de pe forum....mama mama:))

Salut. Uite bine. Ma uita-te putin la statusul meu de pe forum.....dai click pe link, este o poza misto, ar trebui sa faci si tu asta:))

 

 

Ce iti mai place sa copii avatarele de pe forum....mama mama:))

Salut. Uite bine. Ma uita-te putin la statusul meu de pe forum.....dai click pe link, este o poza misto, ar trebui sa faci si tu asta:))

Ce sa fac... traiesc si eu cu ce pot :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.