Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut băieţi şi sRn, care-i treaba? Văd că lipsesc câteva ore şi deja caterincă pe [/live], buuun.

@@omxic, treci în game.

 

Cred ca o sa-ti dea altcineva live. Eu am dat teste in seara asta, am dat un live si mai mult nu am mai avut timp sa fac. O sa plec maine.

Link to comment
Share on other sites

Da-mi un link pentru B-olympics, daca poti. Nu face doua posturi unul dupa altul.

Uite la School Instructors discutiii acolo este link la B-Olympics, doar ca eu sunt de pe telefon si nu pot da link.

Link to comment
Share on other sites

Salut băieţi, daţi-mi o părere pentru un avatar, ăsta : http://s29.postimg.org/ep6lruv8n/image.jpg sau ăsta: http://i.imgur.com/UhFAIwg.gif ?

Dupa parerea mea, e mai calumea cel cu fata si sNaKs, daca vrei iti pot pune pe acela Bass Effect sau chiar in locul unde scrie "Snaks" sa treaca o lumina de ce culoare vrei tu, dar am nevoie de poza fara sa scrie sNaKs (asta scriu eu)(ca la mine la signature). Dar cum au zis si ceilalt, nu e deloc frumoasa tipa. Vrei o bunaciune? Ia aici: Click sau Click(daca nu o are just.xes) sau Click sau Click sau Click sau Click sau Click sau chiar Click.

 

 

TennPenny, eu in prima zi am dat un news complet tampit. Ziua urmatoare sau peste doua zile am dat pe /news Dau anunt informativ!. Asta e inceputul! Fara aceste chestioare nu poti face nimic. Din greseli se invata! Nu considera ca "ai dat-o in bara". Eu cand am dat news-ul tampit (prima zi) m-am dat cu capu' de pereti si nu am mai gresit de atunci. Incearca metoda mea, e buna! Daca nu rezolva, incearca cu un ciocan.. Numa' sa nu iti dai venele cand te enervezi.

 

 

Edited by Mihaitzuu
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.