Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara News Reporters. Ce mai faceti?

Cei mai noi intrati, aveti grija la A.G si la pachete sa nu faceti greseli.. cititi de 3 ori inainte sa dati Enter ca sa apara /news sa nu fie probleme... nu faceti ca si mine.

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, ai reuşit ceva?

@@South Alexutz, nu se poate aşa ceva la rank 2.. să fim serioşi.., dacă erai începător mai ziceam, dar aşa nu pot să accept.

Nu merge..am schimbat chiar si windows-ul si tot degeaba. Nu stiu cum, dar pe laptop am fix acelasi gta si windows si acolo merge. Si pe P a mers, dar acum nu stiu ce are...

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, da, poţi.

 

Andrey, Popek, Litza, facem şi noi ceva activitate pe cont sau a fost Xin prea bun şi acum ne batem joc? Se plâng jucătorii că sunteţi inactivi.

Nu vă cer să jucaţi 10 ore pe zi, dar măcar 10 ore în 3 zile, nu o oră pe săptămână, doar pentru loguri. Poate nu sunteţi prezenţi nici la şedinţă..

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, n-am timp să mă pun să răscolesc prin topicuri ce reply-uri au făcut pentru a vedea ce nickname au pe forum.. dacă vrei, le poţi da tu, nu mă supăr.

 

 

Andrey, Popek, Litza, facem şi noi ceva activitate pe cont sau a fost Xin prea bun şi acum ne batem joc? Se plâng jucătorii că sunteţi inactivi.

Nu vă cer să jucaţi 10 ore pe zi, dar măcar 10 ore în 3 zile, nu o oră pe săptămână, doar pentru loguri. Poate nu sunteţi prezenţi nici la şedinţă..

 

Link to comment
Share on other sites

@EuroStar, mai bine-ti dau mention si-ti zic ca si eu, decat sa-ti dau +1 =)). Ai deja peste 100, eu is sarac, numa 21. :(.

, am auzit ca tre` sa dam simulari. Cand asta ? :(.

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

Seara bună! Ce faceți?

Sunt singurul care e alergic la toate chestiile posibile și vara e al naibii de răcit? Dacă nu, +1.

 

Nu stiu daca alergic dar cand transpir devin foarte iritabil si ma furnica pielea ingrozitor.

 

@EuroStar, mai bine-ti dau mention si-ti zic ca si eu, decat sa-ti dau +1 =)). Ai deja peste 100, eu is sarac, numa 21. :(.

, am auzit ca tre` sa dam simulari. Cand asta ? :(.

 

Azi, maine. Zilele urmatoare dar tu nu esti o urgenta. :( Mai ai rabdare sa se dechida topicul pentru simulari.

 

Momentan trebuie sa dea simulari urmatorii: Lord_Kush, Str_Razvan, Aqther, Bitbo[y][xbb], Predathor., Kingzeus, Ihard si Deiiora.

Pregatiti armamentul, modelul de live, regulile, orice baieti si hai la simulare. Incerc sa le dau azi pe toate dar nu cred ca imi iese. Puteti da si cu extazzy sau Sartor daca sunt de acord. Le ziceti ca i-am rugat eu.

 

Extazzy, sartor daca dati o astfel de simulare cu unul din membrii mentionati mai sus va rog sa imi spuneti.

 

Multumesc tuturor pentru intelegere. :D

Link to comment
Share on other sites

@, nu e obligatoriu să dai individual cu fiecare. Îi poţi lua şi pe grupe sau chiar toţi odată şi îi pui să schimbe rolurile de intervievat şi intervievator.

@@Litza, şi eu am fost şi nu te-am văzut mai deloc pe [/f].

@@EuroStar, se pare că eşti tot la 0 reputaţie la acel comentariu.. :(

 

Nu uitaţi de şedinţa de mâine! Nu vreau să fiu nevoit să vă dau F.W.-uri pentru absenţe nemotivate.

Link to comment
Share on other sites

@, nu e obligatoriu să dai individual cu fiecare. Îi poţi lua şi pe grupe sau chiar toţi odată şi îi pui să schimbe rolurile de intervievat şi intervievator.

@@Litza, şi eu am fost şi nu te-am văzut mai deloc pe [/f].

@@EuroStar, se pare că eşti tot la 0 reputaţie la acel comentariu.. :(

 

Nu uitaţi de şedinţa de mâine! Nu vreau să fiu nevoit să vă dau F.W.-uri pentru absenţe nemotivate.

 

Imi vine mai usor sa ii evaluez asa.. Desi e mai mult de munca. Ma poate ajuta orice persoana care se ocupa de simulari. Asta imi mai usureaza munca. Sau ar trebui sa o usureze ca nu prea avem persoane de genul. :))

 

La acea sanctiune ce ai fi vrut sa scriu am scris si eu cum scrie in regulament. Alb pe negru. :))) Ca negru pe alb nu ne permitem. :)))

Link to comment
Share on other sites

 

Imi vine mai usor sa ii evaluez asa.. Desi e mai mult de munca. Ma poate ajuta orice persoana care se ocupa de simulari. Asta imi mai usureaza munca. Sau ar trebui sa o usureze ca nu prea avem persoane de genul. :))

 

 

Aș putea să te ajut la simulări. Subliniez partea cu 'aș putea'.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.