Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Zhao, sunt cu totul de acord cu sugestia ta, ma incurca destul de mult ca in fiecare zi sa iau jobul Mechanic dupa ora 12. Daca ies seara la 22:00 din joc si intru in urmatoarea zi pe la 18:00, nu mai am cum sa iau jobul Mechanic.

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, sunt cu totul de acord cu sugestia ta, ma incurca destul de mult ca in fiecare zi sa iau jobul Mechanic dupa ora 12. Daca ies seara la 22:00 din joc si intru in urmatoarea zi pe la 18:00, nu mai am cum sa iau jobul Mechanic.

Da, il astept pe Tuck sa raspunda acum, sa vad ce zice :D

N'seara! Acum am venit si eu acasa. Ma bag la TV, ne auzim maine...

Link to comment
Share on other sites

Am negociat cat am putut cu Inferno. Nu a fost de acord cu orarul meu. Mi-a explicat si de ce. Ori stateati cu mech sau detectiv pana la ora 20:00 ori cum este acum.

Link to comment
Share on other sites

Aici se termină cariera mea de reporter.

 

Vă mulţumesc tuturor pentru susţinere şi ajutorul acordat în perioada în care v-am fost lider! Aşa cum am mai spus, interesul meu a fost să învăţaţi ceva de la mine, nu să vă sancţionez sau să râd pe seama acestor lucruri. Sper că v-aţi simţit cât de cât bine şi vă urez mult succes cu noua conducere!

 

Păstrăm legătura în joc sau pe forum, vă salut!

Link to comment
Share on other sites

Xin ai fost un lider bun, dar nu numai un lider, ci si un prieten. Pacat ca pleci dar te inteleg, esti de atata timp NR. Iti urez mult succes cu functia de admin, sa te vad acolo la Admin 6 :*

Edited by East Yozo
Link to comment
Share on other sites

@, mersi, mult succes şi ţie!

@, mulţumesc, Yozo! Apreciez!

Nu-mi doresc să ajung Admin 6 deoarece este foarte multă bătaie de cap acolo, foarte multe responsabilităţi. Probabil le-aş face faţă, dar nu pentru foarte mult timp. Dacă vom avea ocazia, vom povesti mai multe la o bere, în oraş.

Link to comment
Share on other sites

Succes în continuare Xin! Ai fost un lider foarte bun, îți mulțumesc pentru tot ce m-ai învãțat si pentru sprijinul acordat!

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, corect! Mulţumesc pentru tot ajutorul acordat!

@, mulţumesc şi eu că ai fost deschis acelor lucruri şi că ai prins toate lucrurile bune. Felicitări pentru reuşitele de până acum şi succes în continuare!

 

 

Imi pare rau ca iesi si ca nu m-am ridicat la nivelul asteptarilor.

Nu vreau să îţi pară rău! Şi eu am făcut aceeaşi greşeală ca tine, mie îmi pare rău că nu am reuşit să te fac să o înţelegi şi să nu o repeţi şi tu. Te vei descurca singur, sunt convins de asta, dar nu se naşte nimeni învăţat. Ai timp să-ţi organizezi singur toate treburile. Te felicit pentru ce ai făcut până acum şi îţi urez mult succes în continuare!

 

@@Popek, mulţumesc, Popek! Din păcate sau din fericire, am mai mult de un an acumulat în această facţiune. Consider că mi-a ajuns cu paşnicele. Succes mai departe!

 

La revedere, reporteri!

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, corect! Mulţumesc pentru tot ajutorul acordat!

@, mulţumesc şi eu că ai fost deschis acelor lucruri şi că ai prins toate lucrurile bune. Felicitări pentru reuşitele de până acum şi succes în continuare!

 

 

Nu vreau să îţi pară rău! Şi eu am făcut aceeaşi greşeală ca tine, mie îmi pare rău că nu am reuşit să te fac să o înţelegi şi să nu o repeţi şi tu. Te vei descurca singur, sunt convins de asta, dar nu se naşte nimeni învăţat. Ai timp să-ţi organizezi singur toate treburile. Te felicit pentru ce ai făcut până acum şi îţi urez mult succes în continuare!

 

@@Popek, mulţumesc, Popek! Din păcate sau din fericire, am mai mult de un an acumulat în această facţiune. Consider că mi-a ajuns cu paşnicele. Succes mai departe!

 

La revedere, reporteri!

 

Problema e ca nu am timp. :((

Link to comment
Share on other sites

@, este alegerea ta. Sincer, eu zic ca mai trebuia sa mai stai alaturi de Tuckson. In aceste momente, chiar are nevoie de ajutor. Oricum eu iti multumesc pentru faptul ca ai avut atat de mare incredere in mine si mi-ai fost un lider foarte bun, dar si un prieten.

Am o rugaminte pe care vreau as le-o adresez de membriilor vechi, nu mai plecati. Nu il lasati pe Tuckson la greu, eu am luat o decizie la nervi pe care o regret, nu faceti aceiasi greseala ca a mea.

 

Nu dati report, va rog frumos!

Link to comment
Share on other sites

@, este alegerea ta. Sincer, eu zic ca mai trebuia sa mai stai alaturi de Tuckson. In aceste momente, chiar are nevoie de ajutor. Oricum eu iti multumesc pentru faptul ca ai avut atat de mare incredere in mine si mi-ai fost un lider foarte bun, dar si un prieten.

Am o rugaminte pe care vreau as le-o adresez de membriilor vechi, nu mai plecati. Nu il lasati pe Tuckson la greu, eu am luat o decizie la nervi pe care o regret, nu faceti aceiasi greseala ca a mea.

 

Nu dati report, va rog frumos!

 

 

Apreciez cuvintele frumoase dar te rog nu mai face posturi aici.

Link to comment
Share on other sites

@, nu am mai reusit sa dau testul cu acei doi, am avut probleme la internet. Scuze!

 

Am luat fraps. Ma ocup eu acum.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.