Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, macar pune 2015 in loc de 2014. Nu prea cred ca devine, mai multe sanse are sa devina albastru.

@, chiar ziceam intr-o zi ca daca va ataca cineva sa faceti video daca vreti sa va razbunati, naspa, maica, naspa.

I-auzi cum suna, pentru Godlike, sa crape fierea-n dusmanii lui!!

Link to comment
Share on other sites

@Popek, poate crapă fierea-n ei, doamne ajuta =)). Asta e, doar n-o sa-mi dau demisia din alt FW, no?

Oricum nu iau rang prea curand, urmeaza o inactivitate prin August deoarece am cantonament si vreo 7-8 zile n-o sa mai fiu cu voi :)).

Poate-mi mai dai si tu tag in ceva rap, rock, nu populara, betivule =)).

Iar sunt pap de cagina. <3

Edited by North GodLiKe
Link to comment
Share on other sites

@, ba, o ard acum pe lautarii d-astea ca eu cant la acordeon si am auzit undeva o hora, a lui Faramita, am invatat-o si de atunci mai dau pe la melodii d-astea cand intru pe youtube. Normal ascult rap, doar ca m-am cam plictisit de aceleasi melodii :)) Si cine zice ca nu poti fi beat pe o piesa d-asta?

Sau poate ceva mai mult decat beat :>> :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata baieti, ce faceti? Eu astazi voi fi plecat cam toata ziua la bazin si prin oras, asa ca o ultima zi cu prieteni. Tuckson sper ca nu ai uitat de vacanta mea si de rugamintea cu pachetele, ne auzim in game mai pe seara probabil.

Daca nu mai ai acel pm mai dami-l odata sa fiu sigur.. Sau fa cerere de inactivitate. Edited by AIM Tuckson
Link to comment
Share on other sites

Baieti.. Daca nu apucati ora 12 ca sa luati jobul mech.. Dati quitjob cand iesiti din joc ca macar sa fiti unemployed si sa nu va sanctionez.. Asa trebuie sa va dau fw sau av. :(

Link to comment
Share on other sites

@, asa faceam pana acum, insa nu eram sigur daca ne sanctionezi. Oricum, tot luam job mech pe la 12 si cateva minute :))

 

Da popek dar nu toti faceti asta, dovada sunt evidentele in care unii apar cu car jacker, transporter sau cine stie ce alt job in afara de mechanic.

Link to comment
Share on other sites

Cei de rang 1 care va uitati la Discutii si stiti ca nu ati dat simularile pentru A.G..

Daca doriti sa mai dati A.G., va trebui sa dati aceste simulari cu Str_Razvan, Deliora, cu mine sau cu SaRtOR.

Aceasta simulare este pentru a va invata si pentru a nu mai gresi asa de mult in sesiunile reale.

A, si aveti grija sa aveti jobul de Car Mechanic in fiecare zi de la ora 12:00 la 18:00, inafara de duminica; mai nou se sanctioneaza daca aveti orice alt job.

De asemenea, rog membrii de rang 2 sa-si intocmeasca ziarul si sa-l vanda pana sambata, la ora 23:59. Nu vreau sa patiti cum am patit eu.

Noapte buna si salut!

Edited by North GodLiKe
Link to comment
Share on other sites

@@GabYGaBuTzU, desi nu sunt prea informat despre acest lucru, nu cred ca aceasta simulare are si un punctaj. Este o evaluare pentru a verifica daca sunteti capabili sa dati a.g, astfel rezultatul ar fi 'Da' sau 'Nu', cred. Iei da, poti da a.g, iei nu, nu stiu ce se intampla.

Ce faceti voi, reporterilor?

@, iti place asta, simulatorule?:))

Link to comment
Share on other sites

@Popek, du-te, vă. O zi de muncă, fac ce-mi place la nebunie și deja îmi puneți porecle? Dă-o naibii :)).

Și da, îmi place orice înseamnă RAP. :P Las'că îți dau eu o doză de populară mâine :)).

Mă uit la House, salut :P.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Acum imi fac bagajul, ma duc sa ma tund si plec la Sighisoara. Nu stiu sigur daca ne auzim astazi pe joc pentru ca fac vreo 7 ore pe drum. In orice caz vroiam sa va urez bafta in game si sa anunt plecarea mea. Ne auzim sigur maine dimineata :*.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti si fete, sunt in drum spre Sighisoara. Tuckson, vorbesti despre Pm-ul legat de situatia pachetelor si acea discutie? Astept un raspuns, multumesc si nu uitati sa faceti questul pentru cine are timp, dar mai ales nu uitați de /getgift! O zi buna.

Edited by SanDe
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti si fete, sunt in drum spre Sighisoara. Tuckson, vorbesti despre Pm-ul legat de situatia pachetelor si acea discutie? Astept un raspuns, multumesc si nu uitati sa faceti questul pentru cine are timp, dar mai ales nu uitați de /getgift! O zi buna.

Da. Despre acel pm este vorba. Te rog sa il mai trimiti odata.

Salutare baieti si fete, sunt in drum spre Sighisoara. Tuckson, vorbesti despre Pm-ul legat de situatia pachetelor si acea discutie? Astept un raspuns, multumesc si nu uitati sa faceti questul pentru cine are timp, dar mai ales nu uitați de /getgift! O zi buna.

Da. Despre acel pm este vorba. Te rog sa il mai trimiti odata.

Salutare baieti si fete, sunt in drum spre Sighisoara. Tuckson, vorbesti despre Pm-ul legat de situatia pachetelor si acea discutie? Astept un raspuns, multumesc si nu uitati sa faceti questul pentru cine are timp, dar mai ales nu uitați de /getgift! O zi buna.

Da. Despre acel pm este vorba. Te rog sa il mai trimiti odata.

@@Popek incepe sa apara ceva portocaliu in SF? ;):)

Da. V-au ramas niste resturi de la altii. :)) Anunta si tu cand aveti vreo 2-3 turfuri. Nu cand ati luat hq-ul. :))

Neatza colegi, ce mai faceti?

Neata Eli. Eu sunt prin oras. Tu ce faci?
Link to comment
Share on other sites

@@Eli, vai vai, facem si sala, frumos :> :))

Ce faceti, oameni? Eu tocmai ce am venit acasa, intru in 1-2 ore pe sa:mp, ne auzim!

 

Cica-s sef de pagina, fain asa :))

Edited by Popek
Link to comment
Share on other sites

Ce faceți, băieți? Eu am mers toată țara, acum sunt la Pitești (având în vedere că-s din Botoșani it's something) și de-abia aici am găsit o oază de net. Sper să ajung acasă curând, cya' :D

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.