Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@woodstar, doar am incercat comanda.

 

Buna dimineata, dragii mei.

 

Astazi o sa participam in finala de la B-Olympics, deci sa fie toata lumea online incepand cu ora 18:00. Nu stiu exact cand o sa inceapa proba finala, probabil in jur de 19:00.

 

Ne vedem in joc mai tarziu, am plecat si eu spre facultate. Spor!

Link to comment
Share on other sites

Sa ramaneti online in decursul orei acesteia. Sa fim pregatiti pentru Olimpiada, ultima proba. O sa intru si eu pe la 18:30-40. Ramaneti pe faza si doamne ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va felicit pentru castigarea olimpiadei si sper ca nu o sa primesc prea multe reporturi pentru acest lucru ;). Felicitari, v-ati descurcat minunat si ati fost mai rabdatori decat Hitmen, care au atacat prea rapid si din cauza asta au si pierdut. Felicitari din nou, acesta este trofeul pentru factiune. Daca vreti sa vedeti si cand veti avea parte de saptamana libera, cititi aici. Medaliile vor aparea in viitorul apropiat, sper sa fiti la fel de rabdatori cu asta cum ati fost si in seara asta.

 

qTwa2D7.png

Link to comment
Share on other sites

Credeam ca o aveam copiata, dar am avut altceva. ?? am sters si nu am mai pus nimic.

 

Oops! Something went wrong!

[#10210]

You are not allowed to use that image extension on this community.

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.