Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Faceam si eu job-ul linistit, dar cei din Red Dragon Triad nu prea vor asta.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu sugestia.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca i-am spus "ms" pentru ca mi-a bagat numarul in ag, ESTE VORBA DESPRE AG AICI, nu ar trebui sa fi fost sanctionat cu amenda, pentru ca amenda spune: 

  • Utilizarea chatului factiunii intre xx:55 si xx:05 pentru chestiuni ce nu au legatura cu anunturile gratuite sau care nu sunt urgente. - $15.000. a fost o multumire un semn de respect fata de cel care m-a bagat in ag. Plus ca a fost LEGAT DE AG.
  • Si viceversa, el a spunand "cp".

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mangusta0 said:

Faptul ca i-am spus "ms" pentru ca mi-a bagat numarul in ag, ESTE VORBA DESPRE AG AICI, nu ar trebui sa fi fost sanctionat cu amenda, pentru ca amenda spune: 

  • Utilizarea chatului factiunii intre xx:55 si xx:05 pentru chestiuni ce nu au legatura cu anunturile gratuite sau care nu sunt urgente. - $15.000. a fost o multumire un semn de respect fata de cel care m-a bagat in ag. Plus ca a fost LEGAT DE AG.
  • Si viceversa, el a spunand "cp".

 

Este adevarat, nu era nevoie de amenda in cazul asta.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Mangusta0 said:

Faptul ca i-am spus "ms" pentru ca mi-a bagat numarul in ag, ESTE VORBA DESPRE AG AICI, nu ar trebui sa fi fost sanctionat cu amenda, pentru ca amenda spune: 

  • Utilizarea chatului factiunii intre xx:55 si xx:05 pentru chestiuni ce nu au legatura cu anunturile gratuite sau care nu sunt urgente. - $15.000. a fost o multumire un semn de respect fata de cel care m-a bagat in ag. Plus ca a fost LEGAT DE AG.
  • Si viceversa, el a spunand "cp".

 

Pentru asa ceva nu se da amenda, spune-mi cine ti-a dat si voi avea eu grija de respectiva persoana. ;)

Nu mai dati amenzi doar pentru a aparea numele vostru in topicul destina amenzilor, e un topic pe care ar trebui sa il tratam cu seriozitate pentru ca reprezinta munca unor reporteri care NU AU SALAR, salariile pe care le primesc din seif reprezinta un sfert din suma amenzilor platite de ei.

Daca eu platesc intr-o saptamana amenzi in valoare de 40.000$ si primesc salar 5.000$, e corect? Hai sa fim seriosi.

Edited by South UraganX
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, South UraganX said:

Pentru asa ceva nu se da amenda, spune-mi cine ti-a dat si voi avea eu grija de respectiva persoana. ;)

Nu mai dati amenzi doar pentru a aparea numele vostru in topicul destina amenzilor, e un topic pe care ar trebui sa il tratam cu seriozitate pentru ca reprezinta munca unor reporteri care NU AU SALAR, salariile pe care le primesc din seif reprezinta un sfert din suma amenzilor platite de ei.

Daca eu platesc intr-o saptamana amenzi in valoare de 40.000$ si primesc salar 5.000$, e corect? Hai sa fim seriosi.

Daca greșești, plătești. Dacă nu greșești, iei salariu plătit de cei care greșesc. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Donald said:

Daca greșești, plătești. Dacă nu greșești, iei salariu plătit de cei care greșesc. 

Nu e asa, e total invers. Tu tot dai pe bani, pentru ca greseala oricum vine indiferent de ceea ce faci se gaseste cineva care sa-ti evidentieze fiecare punct, virgula sau cuvant zis in timpul AG-urilor pe chatul factiunii, iar pe urma tu trebuie sa platesti din proprii tai bani, nu din salarul pe care tocmai cu o zi in urma l-ai luat, ca ala e 0 pe langa ce amenzi avem. Cu aceste amenzi nu rezolvam greselile aparut, doar le face sa para mai evidente.

Link to comment
Share on other sites

ForTun mi-a dat amenda. Si a fost de 15k macar imi vreau banii inapoi.

Link to comment
Share on other sites

@LF DarK Inainte sa dobandesti rank 4 erai altfel, acum te-ai schimbat din cauza amenzilor. Dar nu pentru mult timp.

dsadasdasdsa.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/25/2017 at 0:20 AM, LF DarK said:

Imi place semnatura ta, ghost =))) amenzile vor ramane.

Ce ziceai? Ti-am spus ca nu tu decizi daca raman sau nu, sa ziceti mersi restu' ca nu mai trebuie sa dati bani aiurea.

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.