Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, Devin said:

OhArGFe.png

Io zic ca ala era un ring de lupta si daca e adv, masinile de nr nu e pt lupta asa ca rusineee!!!!!!!!!

7 hours ago, BiRi said:

Știu că n-am voie să postez aici dar poza ta mi-a amintit de o seară când mă plimbam să mă relaxez și am dat de asta. :)

Pliaca de ici biri ca ai zis  am psot

Link to comment
Share on other sites

Heii ce mai faceti bine sanatosi??In ultima perioada am avut niste probleme si am fost inactiv, dar problemele trec incet incet?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, George.TNT said:

Heii ce mai faceti bine sanatosi??In ultima perioada am avut niste probleme si am fost inactiv, dar problemele trec incet incet?

Foarte bine, George. Tu cum o duci? ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ailime said:

Foarte bine, George. Tu cum o duci? ❤️ 

Incet incet scap de depresie si incep sa duc o viata normala in continuare, sa precizez ca sa nu aud vorbe..intru intr-o depresie ca tot nu pot sa imi scot din cap ca nu voi ramane singur..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, George.TNT said:

Incet incet scap de depresie si incep sa duc o viata normala in continuare, sa precizez ca sa nu aud vorbe..intru intr-o depresie ca tot nu pot sa imi scot din cap ca nu voi ramane singur..

Imi pare rau sa aud asta. Daca te pot ajuta cu ceva, anunta-ma. ?

Link to comment
Share on other sites

Buna!

Sper sa sunteti bine cu totii. Tin sa va reamintesc ca pentru orice sugestie legata de factiune exista un topic, acela fiind aici.

De asemenea vreau sa va intreb ce fel de activitate vreti in saptamanile ce urmeaza. #6Lunite ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.