Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

@, Daca o luam logic, la ce ai putea da simulari si la ce s-ar putea referi acestea? Bineinteles ca la licente. Restul te las sa gandesti singur si vei afla la momentul potrivit ce va trebui sa faci, nu se intampla nimic daca nu le dai in 3 zile.

@, Daca nu esti sigur de raspuns, mai bine nu postezi.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca o luam logic, la ce ai putea da simulari si la ce s-ar putea referi acestea? Bineinteles ca la licente. Restul te las sa gandesti singur si vei afla la momentul potrivit ce va trebui sa faci, nu se intampla nimic daca nu le dai in 3 zile.

@, Daca nu esti sigur de raspuns, mai bine nu postezi.

Ok, mulțumesc de ajutor.

 

@, Ti-am explicat si eu si Proto de 2 ori in game..

@, Simluarile se pot da si dupa o saptamana,nu exista o perioada anume pentru asa ceva. Cum a zis si naBeta,daca nu esti sigur nu postezi :)

Mulțumesc, nu pot da în cursul săptămânii de asta.

 

Am vrut sa-l ajut cu ce pot...nu sa-l las asa...

Mulțumesc oricum.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit ! ====>>>>>>>> I5fVP2f.png

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi!

Scriu aceste randuri fiind ultimele din acest sir de prezenta din School Instructors, care este cea mai tare factiune pasnica.

Multumesc in mod special lui: Roshu, care m-a sustinut si m-a invatat intotdeauna! Esti mai mult decat un prieten/decat un sublider!

Multumesc PyrOcel pentru fiecare ''iertare'' acceptata si pentru fiecare moment, in care ai fost deschis si care m-a ajutat sa devin Mai Bun!

Multumesc lui: XxCatalin01xX care este un prieten bun si demn, multumesc mult lui Dr.Prototype pentru ca el intotdeauna, rezolva disputele cu calm, lui Dyablox care e cel mai intelept(33 de ani) :))

Multumesc, Beta si Kenan, pentru sprijinul oferit si pentru sfaturile pe care mi le-ati dat!

Multumesc lui MayaGrr pentru jeleuri, madoxx omule, esti rupere si chiar am invatat multe de la tine si multumesc tuturor celor ce au fost alaturi de mine!

Sper sa ma intorc cat de curand, eu am o mica pauza, mici probleme cu scoala...

Tot ce pot sa spun este succes tuturor si larevedere nabilor!

 

PyrOcel, sper sa imi mai dai o sansa cand ma voi reapuca, multumesc si sa aveti cele mai bune momente impreuna cu CEL MAI TARE LIDER si cu CEL MAI TARE SUBLIDER!:Roshu!

 


Multumesc!

Edited by rTn marelealcatar
Link to comment
Share on other sites

@, Bla bla bla....... Trebuia sa te gandesti inainte sa faci ce ai facut.

@, o luat kick nabu' =)))

Ne auzim pe server

PS: Stiti cum se schimba un skin?

Ce sa fac ma? sa fiu pedepsit sa nu mai pot intra?

ce om esti ma....

ce sa zic, halal prieten...

imi cer scuze ca nu ti-ai luat ban pe IP...

Link to comment
Share on other sites

@rTn El.marelealcatar, bafta mosule. Fi tare!

Link to comment
Share on other sites

@,

Ba butulake, inainte sa zici acuzi, zi si problema ta

Si pentru inteligenta ta... da nu iti zic ca esti prea redus din punct de vedere "stii tu" ;)

Ti-as zice da nu zic..... Am eu fata de fraier sa iau ban(Fara glume proaste) ? Ba cand eu gustam din viata tu stateai si sugeai de la maicata ma(san, nu alt ceva). Ce sa-ti zic... Succes in tot ce-ti propui, n'am stiut ca ai fost pedepsit. S@L . Sa nu mai repeti ce ai facut acum, acuzi fara ca un om sa stie dece ai facut "X"

Link to comment
Share on other sites

Ma doare in cot de minciunile tale si de viata ta si cu asta pun PUNCT, nu mai scriu NIMIC legat de tine, i-am multumit colegilor, doar tu te-ai gasit sa ai ceva de adaugat... ce sa-i faci... unii suntem altii nu suntem...

S@LP@


@, Bafta baiatu!!

@, Termina si nu-l mai ataca c-o faci degeaba..incepi o cearta din nimic..

multumesc mult, maya spor la jeleuri si la licente!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.