Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mda frumos meci aseara , i-au nimicit steaua , si bine le face ca suporterii dinamovisti sunt niste huligani , mereu vandalizeaza zonele din jurul stadionului , si aseara a iesit cu box...ca de fiecare data. Si cred ca echipa ii influenteaza in modul asta.

 

Nu te ambala ...stiu ca tii cu dinamo , dar fiecare cu parerea lui. Chill honey

Edited by 4FS Lilisor
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua!

 

Vreau sa incetati cu spamu, cu posturile aiurea de genul celui de mai sus (ex: "Buna, ce faceti?", "Ma culc, noapte buna", s.a.m.d), dar si cu posturile legate de meci. In acest topic membri Tow Truck Co. discuta probleme/nelamuriri legate de factiune. Cine mai face posturi inutile va fii sanctionat atat pe forum, cat si in game.

 

 

Ceva interesant: http://forum.b-zone.ro/topic/194905-b-olympics-spring-2014-sondaj-de-opinie-survey/page-6#entry2905672

Edited by SilviuM
Link to comment
Share on other sites

Nu pot să cred câte pile pot fi pe RPG2. Din acest moment, nu voi mai activa acolo, deloc. Prieteni falși, trădări, PILE, asta caracterizează serverul RPG2. Nici nu știu de ce m-am apucat, până acum doar eșecuri am avut. Rar, momente frumoase, de regulă alături de dezamăgiri. Egoismul întrece orice limită posibilă. Nu pot să cred că am ajuns să mă enervez pe un asemenea subiect cu două zile înainte de ziua mea.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot să cred câte pile pot fi pe RPG2. Din acest moment, nu voi mai activa acolo, deloc. Prieteni falși, trădări, PILE, asta caracterizează serverul RPG2. Nici nu știu de ce m-am apucat, până acum doar eșecuri am avut. Rar, momente frumoase, de regulă alături de dezamăgiri. Egoismul întrece orice limită posibilă. Nu pot să cred că am ajuns să mă enervez pe un asemenea subiect cu două zile înainte de ziua mea.

Stai pe RPG1................ avem nevoie dă tine.
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua! O zi frumoasa astazi, nu credeti?

 

, nu mai fi suparata, n-are rost. Sper ca acum te axezi pe RPG1 :) .

 

, nu cred ca stii, dar "Taraf FM" este cel mai ascultat post de radio de pe SA:MP. Din 10 jucatori, 7 asculta Taraf... deci, nu o sa il scoata. A si, mult succes, nu vreau sa stiu ce patesti cand vede Kelton propunerea.

Link to comment
Share on other sites

@, dacă nu ştiai, îţi spun eu. Gusturile nu se discută, oricine poate asculta ce vrea. Nu degeaba ai mai multe posturi de radio puse la dispoziţie. Dacă nu-ţi place Taraf FM nu îl selecta.

Link to comment
Share on other sites

@, CONTRA !!! Cum sa scoata Taraf ??? :O nu gandesti ce mai ascult ??

O zis de mult ca il va scoate. Din pacate inca nu.

Parerea mea,manelele dau frau la bautura,ceea ce rezulta un neam de betivi,iar UE nu doreste asa tara,siasa ne-am facut renume cu tiganii prin Europa. Daca doriti sa incurajati pe acesti oameni care 90 la suta dintre canteretii manelisti sunt tigani,asta e,ne meritam atat soarta cat si renumele.

 

Voi ce mai faceti? Observ ca SilviuM a pus no spam la discutii :D buna initiativa :P

 

Edit: ROCK IS MY LIFE ! MANELELE NU E VIATA MEA ! ADEVARAT!

Edited by S4F BogdiD
Link to comment
Share on other sites

Salut! Cum mai merge treaba in Mechanicville?

Neata, foarte bine. Ma gandeam ca poate astazi facem si noi un targ de refill/repair cum se facea pe vremuri :-? Acum sa vedem ce zice Silviu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

O zis de mult ca il va scoate. Din pacate inca nu. Parerea mea,manelele dau frau la bautura,ceea ce rezulta un neam de betivi,iar UE nu doreste asa tara,siasa ne-am facut renume cu tiganii prin Europa. Daca doriti sa incurajati pe acesti oameni care 90 la suta dintre canteretii manelisti sunt tigani,asta e,ne meritam atat soarta cat si renumele. Voi ce mai faceti? Observ ca SilviuM a pus no spam la discutii buna initiativa Edit: ROCK IS MY LIFE ! MANELELE NU E VIATA MEA ! ADEVARAT!

Sunt in totalitate deacord cu tine.

Link to comment
Share on other sites

O melodie care reflecta exact lumea din ziua de azi. Si zic eu o melodie pe care fiecare ar trebui sa o asculte, macar odata. Nu credeam ca romanii sunt capabili sa atinga astfel de subiect, dar uite ca se poate!. Enjoy :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.