Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, încerc doar să-mi găsesc dreptatea. Dacă nu, o să ajung şi eu ca tine.

Mai degraba invata Gey romana. Iti aduc 2 exemple: Luasem ban permanent si pana azi nu mi s-a prezentat dovada. Daca il stii pe Madox, i-au scos functia de Helper 2 pentru ca fratele sau juca cu alt cont pe server, in regulamentul helperilor cel putin atunci nu exista o regula care sa zica ca este interzis, si Jelton a venit cu o alta fraza la fel de vestita "Unele reguli se subanteleg". Sa nu mai zic de multe alte cazuri. Ai fost lider care ai ajutat serverul, jucatorii, si staff-ul te-a multumit.

Link to comment
Share on other sites

Ba, eu tot nu inteleg de ce naiba nu se respecta regulamentul b-zone in care scrie clar: "nu se accepta dovezi de pe skype, facebook si youtube."

@@Kelton daca chiar vrei ca playerii sa respecte regulamentul si adminii ar trebui sa incepeti voi, staff-ul sa respectati playerii si regulamentul!!! Si totusi, copilul ala a retras reclamatia deci ar trebui sa schimbi raspunsul. Poate ca pampulica ala de Randy stia ca a falsificat dovezile sau ceva in gen si s-a speriat ca altfel nu retragea el o reclamatie de genu, intelegi sau vrei si tradus?

 

Eu sincer il vreau pe Aure inapoi, nimeni nu il poate inlocui, daca e sa iau si ban, tot nu ma opresc. Si totusi, in constitutia Romaniei scrie geva de genul pe la sectiunea drepturi: "Orice om are dreptul sa isi exprime opinia liber"! Da, liber, si nu stiu cum sa va spun dar si comunismul este interzis prin lege, indiferent de forma prin care se manifesta acesta!

 

"Nu mai da-ti report..." @ :*

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

@@South Aure, Aure ii mai periculos ca tot clanu' Cordunenilor :))) Poate baga sau sa scoata 'pleieri' din factiuni =)) Iti dai seama ba? Mortii lui, daca te rastesti putin la el ii sta inima. In rituml asta, B-Zone nu va mai sta mult Online... De ce? Pentru ca nu mai primim un update calumea, adminii nu vor sa faca nimic cu codatii, etc si gaseste pe unu ca aure sa-l baneze, urat asa. Cum ti-am zis aure, fetele sunt fetele si baietii sunt baieti! Asta am avut de spus, o zi buna TTC <3. #Remember [uS]Aure. Leader Tow Truck Company, iti multumesc incaodata pentru sansa oferita in aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Si totusi, in constitutia Romaniei scrie geva de genul pe la sectiunea drepturi: "Orice om are dreptul sa isi exprime opinia liber"! Da, liber, si nu stiu cum sa va spun dar si comunismul este interzis prin lege, indiferent de forma prin care se manifesta acesta!

:)))))))))))))

2 bombe in 2 zile. Hai ca-mi place sa te am coleg. ;))

Link to comment
Share on other sites

Mi-am varsat suferinta aici -> http://forum.b-zone.ro/topic/304775-nedreptate-fata-de-membrii-comunitatii/?p=4601926#entry4601926varsati-o si voi pe a voastra.

 

@@Rubinho10 ce vrei sa spui?

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

Daca va uitati atent prin presupusele conversatii, veti observa replica pustanului asta

"Mama imi da 100 de lei sa ma imbrac,iau haine de la SecondHand dealea la 50 de bani

Si mai pun eu 3 lei si iti dau tie

asa am fct odata"

Ok dude...wuuut?! Cum au ajuns pustanii astia?

 


jlu2g5y.jpg

wDU3DxJ.jpg

 

Edited by Assassin Rexton
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai scris pe aici de multa vreme, cu ocazia asta vreau sa va si salut.

Uite ca a venit iar un moment de cumpana in factiunea noastra, schimbarea liderului. Un moment frumos, este tot odata un lucru normal. Sunt de aproape 2 ani in aceasta factiune minunata, si nu o sa o parasesc curand, pot spune ca sunt multumit de noul lider,@, , felicitari inca o data, si tie si lui deuce, este o alegere buna ca sublider. Ma bucur ca puterea a ramas intre "noi" si nu ai ales sa aduci sublider de "afara", era un lucru urat din partea ta.

Sper sa conduci factiunea mult timp, si sa iti aduce aminte, cand ai um moment de cumpana, de ce am vorbit eu cu si cu Aure.

O duminica minunata in continuare.

Edited by Tovarasu AlexXXXD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.