Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti, nu stiu cine si cum dar mi s-a spart contul... deoarece nu aveam adresa de email validata am facut cerere de cont pierdut... in maxim 7 zile cica primesc raspuns poate cu ocazia asta daca nu imi recuperez contul ma las si de samp :) Mi-a parut bine de aceasta perioada petrecuta alaturi de voi.

Link to comment
Share on other sites

@@Flowr, bine ai venit! Pentru orice nelămurire poți întreba colegii pe /f sau să postezi în topicul pentru nelămuriri.

@, sper să se rezolve până la urmă. Îmi spui aici ce ai făcut..

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Dax, nu stiu cum sa-ti spun dar... Sistemul asta s-ar putea sa functioneze mai lent decat vorbeste mister presedinte.

 

Salut TTC! O noua saptamana a inceput, rapoarte mai mici, posibilitati de tractare multiple si multa caterinca. Have fun!

Edited by Sparros
Link to comment
Share on other sites

Salut mecanicilor,ce faceti?Aici e primu meu post de cand sunt intrat aici cum o mai duceti? Eu mi-am terminat raportu dabia o sa ne auzim numai o ora pe zi sau doua numai cat sa fac 10-15 workuri la pickpocket si va urez succes la rapoarte.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Ce spuneti de meciul aseara?

Eu, sincer, nu sunt deloc suparat sau suprins :)) Ma asteptam la asa ceva, nu am jucat nimic in niciunul din meciuri, nici macar cu Franta, atunci am avut noroc ca ei nu au jucat bine. Astia suntem, nu stiu de ce toata lumea se astepta la mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti? Eu mai stau putin si ma pun la somn, maine scoala si am terminat, pfoa, abia astept doar ca si vacanta asta o sa fie destul de plictisitoare.. numa no, ii nevoie ce sa faci..

Spor la raport si o saptamana placuta sa aveti !

 

Link to comment
Share on other sites

@, Se pare ca da, mi dor de tine, cum e in mafie? Prea multi nervi zic eu..

 

La fix ies si eu, noapte buna, ne auzim maine !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.