Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Thorpila said:

@ M A R I U S nu fii nororocit ca nu am facut ilegale, eu eram numa pe legale ma. Sincer nici de la paintball nu am tractat de acolo din fata din cauza ca am avut impresia ca e ilegal =)) Aici nu e vine mea, testerul m-a depunctat acolo =)) 

Puteam sa jur ca tu esti pe legale, de cand ai intrat in ttc mi s a parut mie ceva ciudat

Lasa le bro :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lasa ca am prins cand a dat Kristi afara 4 membrii dintr-un foc. Statea afk, intra "mai am o surpriza", iar iesea, iar intra cu surprize =)) La sfarsit sa imi zica si mie "sa te verific si pe tine" =)) Asta din cauza lu Kane care a facut in 3 zile cca 400 puncte =)) 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Thorpila said:

Lasa ca am prins cand a dat Kristi afara 4 membrii dintr-un foc. Statea afk, intra "mai am o surpriza", iar iesea, iar intra cu surprize =)) La sfarsit sa imi zica si mie "sa te verific si pe tine" =)) Asta din cauza lu Kane care a facut in 3 zile cca 400 puncte =)) 

 Lasa ca mie mi-a cerut dovezile pt toata ziua, aproape vreo 30 masini:))

mai facem daca e sa avem timp

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, B1anca said:

Uite am terminat de facut obiectivul personal si am facut skill-uri la joburi, astept ora 10 pentru quest🙈

Super! :D

Spor la quest sa aveti, eu nu stiu daca il pot face, cam presat cu munca in perioada asta, a intervenit oboseala :))

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, M A R I U S said:

Super! :D

Spor la quest sa aveti, eu nu stiu daca il pot face, cam presat cu munca in perioada asta, a intervenit oboseala :))

 

Ai timp sa-l faci daca recuperezi ! Da, Kristi, asa de dimineata se vorbeste :-bd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.