Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata acuma m-am trezit si eu.

Se mai tine targul azi?

Buna dimineata , oare dc nu merge serveru ??

Vezi ca a postat Bobo la downtime

Link to comment
Share on other sites

Dacă la 14:15 serverul va fi tot offline, atunci târgul se va anula. Să vă postaţi rapoartele dacă tot staţi degeaba.

Si daca Targul din saptamana asta se anuleaza, nu-l refacem in alta zi cum ar fi duminica, e mai bine sa nu pierdem un Targ.
Link to comment
Share on other sites

Si daca Targul din saptamana asta se anuleaza, nu-l refacem in alta zi cum ar fi duminica, e mai bine sa nu pierdem un Targ.

Duminica ai sedinta :).

Link to comment
Share on other sites

Dacă la 14:15 serverul va fi tot offline, atunci târgul se va anula. Să vă postaţi rapoartele dacă tot staţi degeaba.

Mai îmi trebuie un SS să termin şi eu raportul ăla :)).

Link to comment
Share on other sites

Putem face dupa si targul, ce are?

Duminica oamenii normali se odihnesc, merg la o plimbare, stau cu familia, sau vor sa faca altceva.

Link to comment
Share on other sites

Neatza Baieti! Mda, se pare ca server-ul se joaca putin cu noi :)) , ma speriasem, am crezut ca doar mie nu imi merge :D

Ne auzim in game cand va merge. ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Observ ca serverul nu prea vrea sa mearga :|

Probabil o sa fie offline toata ziua, nu cred ca o sa rezolve problema curand.

Edited by BiS Bojack
Link to comment
Share on other sites

Salut. Mai recrutati?

Salut. Momentan nu mai recrutam. Te rugam sa nu mai postezi in acest topic din moment ce nu esti un membru al Tow Truck Company sau in caz contrar vei fi sanctionat pe forum. Raspuns la intrebarea ta puteai gasi in topicul de aplicatii , in ultimul post sau intreband orice membru Tow Truck Company in joc.

 

Ce ghinion pe mine ca e serverul off si nu am apucat sa imi termin raportul optional... Mai aveam vre-o 10 din fiecare sa fac minimul. Mare ghinion...

Link to comment
Share on other sites

Salut. Momentan nu mai recrutam. Te rugam sa nu mai postezi in acest topic din moment ce nu esti un membru al Tow Truck Company sau in caz contrar vei fi sanctionat pe forum. Raspuns la intrebarea ta puteai gasi in topicul de aplicatii , in ultimul post sau intreband orice membru Tow Truck Company in joc.

 

Ce ghinion pe mine ca e serverul off si nu am apucat sa imi termin raportul optional... Mai aveam vre-o 10 din fiecare sa fac minimul. Mare ghinion...

Vezi ca acum merge serverul Delga, poate mai ai timp sa faci raportul.

Link to comment
Share on other sites

Salutare si bine v-am gasit! De ieri suntem colegi, sper sa ne intelegem bine. :)

 

In alta ordine de idei, am ajuns acasa de curand. Voi intra putin in joc, probabil, apoi ma voi culca. Asadar, va spun de pe acum noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.