Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce incurajator esti :),hai incurajeaza-ma si pe mine pentru maine la teza la mate,doamne ajuta sa iau minim 4 sa nu raman corigent pe semestru :D

Esti bata ma, dar nu ii nimic, te duci la teza iei 2 ca doar esti nab, mai mult nu stii, ramai corigent si tu nab fiind ramai repetent, insa nu e un dezavantaj, la anul ai timp sa iti aprofundezi cunostintele, vai ce mincinos sunt, tu nu ai cunostinte deci vei ramane inca odata repetent si apoi povestea se va repeta iar dupa cum bine stii, daca ramai repetent de 3 ori nu mai poti merge la scoala....Dar nu e nimic pierdut, vei munci pe santier sau gropar, iti vei castiga bani sa iti iei un meniu din ala cum mananca bogatanii gen: paine cu ceapa, mamaliga cu usturoi! Dar sa nu crezi ca aici e usor, iti cativa ani nu vei mai putea munci si totul se va termina, te vei duce in pamant, cel putin acolo ai racoare!!

 

Sper ca te-am incurajat destul!

Link to comment
Share on other sites

Esti bata ma, dar nu ii nimic, te duci la teza iei 2 ca doar esti nab, mai mult nu stii, ramai corigent si tu nab fiind ramai repetent, insa nu e un dezavantaj, la anul ai timp sa iti aprofundezi cunostintele, vai ce mincinos sunt, tu nu ai cunostinte deci vei ramane inca odata repetent si apoi povestea se va repeta iar dupa cum bine stii, daca ramai repetent de 3 ori nu mai poti merge la scoala....Dar nu e nimic pierdut, vei munci pe santier sau gropar, iti vei castiga bani sa iti iei un meniu din ala cum mananca bogatanii gen: paine cu ceapa, mamaliga cu usturoi! Dar sa nu crezi ca aici e usor, iti cativa ani nu vei mai putea munci si totul se va termina, te vei duce in pamant, cel putin acolo ai racoare!!

 

Sper ca te-am incurajat destul!

Multumesc de urare :*

Acum o sa merg fara stres la teza,mi-a facut ziua mai buna :D

 

Antycus iti urez la fel cu scoala :P

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de urare :*

Acum o sa merg fara stres la teza,mi-a facut ziua mai buna :D

 

Antycus iti urez la fel cu scoala :P

Tu nu iti dai seama dar eu am lucrat la psihic cu asta...E un fel de psihologie inversa...tu ce am scris te-ai gandit asa: Ba eu nu vreau asa, ma pun sa invat! Si poc, iei 5-6 la teza si treci! Da de unde sa stii unde bate Antycus care bate iapa sa priceapa capra!

 

 

P.s: Done rob, inca cateva si fac skill 3! Raport e app gata, totul spre bine:*!

Link to comment
Share on other sites

Tu nu iti dai seama dar eu am lucrat la psihic cu asta...E un fel de psihologie inversa...tu ce am scris te-ai gandit asa: Ba eu nu vreau asa, ma pun sa invat! Si poc, iei 5-6 la teza si treci! Da de unde sa stii unde bate Antycus care bate iapa sa priceapa capra!

 

 

P.s: Done rob, inca cateva si fac skill 3! Raport e app gata, totul spre bine:*!

Ia ba ce dume are in el :)))

 

Antycus bate cucu sa priceapa nucu.

 

Vreau sa te aud pe skype sa vad ce voce de sindromu Klinefelter ai :))) in cazul rau merge si Turner ;) psiholog de psiholog te faci tu,deala din Mama Rusia platit cu vodka in loc de bani si eu medic ginecolog in State cu bani la portofel,imbracat in geaca si blugi de piele,carabina la buzunar,si plete daca e nevoie :),motor deala cu inscriptie Scorpions si Metalica pe el si o gagica blonda in spate. No apai ce-ai mai vrea :))

Link to comment
Share on other sites

Doresc să le urez bun venit celor noi. Aveți grijă pe unde tractați. Aruncați și pe-aici (încă odată) o privire:

 

  • În zonele de mai jos trebuie să avertizaţi jucătorii înainte de a lua maşina: Oricare Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV/SF , Bank LS/LV/SF, Rentcar LS/LV/SF, Farmer, Trucker, Benzinării, Gunshop LS/LV/SF, GarbageMan, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Fishing Place, Jail-ul, Restaurant LS/LV/SF si Paintball Arena (ex: “Atenţie tractez!”). *** Mai exact Safe-Zones.

 

  • Maşinile departamentelor, respectiv elicopterele (LSPD, LVPD, SFPD, NG şi FBI) şi ale facţiunii Paramedics pot fi tractate oriunde sunt găsite cu condiţia să aibă SUB 1000.0 HP (/dl). Dacă ele sunt intacte (1000.0 HP), trebuie parcate regulamentar. Când le tractaţi, aveţi obligaţia de a avea comanda /dl pentru a se vedea HP-ul maşinii. Cine nu respectă această regulă primeşte FW.
  • Următoarele maşini: Bus, Garbage Car, Truck, Taxi, Tow Truck LV şi Tow Truck de la HQ pot fi tractate oriunde sunt găsite cu condiţia să aibă SUB 1000.0 HP (/dl). Dacă ele sunt intacte (1000.0 HP), trebuie duse la locul lor de Spawn (unde se spawnează ele). Când le tractaţi, aveţi obligaţia de a avea comanda /dl pentru a se vedea HP-ul maşinii. Cine nu respectă această regulă primeşte FW.
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata dragilor si bun venit celor noi , sper sa va acomodati repede la noi.

 

@AGenT007 Felicitari pentru noua functie , ma bucur mult pentru tine si sunt sigura ca o sa fii un lider capabil si foarte de treaba. Nu urma exemplul lui fratimiu si stai mai mult ca el in functia asta si asa ca un sfat prietenesc : ramai la fel ca si pana acum.

Bravo. :*<:-P

 

Va pup pe toti. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata dragilor si bun venit celor noi , sper sa va acomodati repede la noi.

 

@AGenT007 Felicitari pentru noua functie , ma bucur mult pentru tine si sunt sigura ca o sa fii un lider capabil si foarte de treaba. Nu urma exemplul lui fratimiu si stai mai mult ca el in functia asta si asa ca un sfat prietenesc : ramai la fel ca si pana acum.

Bravo. :*<:-P

 

Va pup pe toti. >:D<<'>

Nu are cum sa fie ca fratitu, rar mai gasesti un nab ca el:))!

Link to comment
Share on other sites

@@4FS Lilisor, Multumesc LiLi :* .

De schimbat nu pot sa ma schimb nu imi sta in caracter . Este un nou inceput pentru TTC o sa vezi :*

Agent sa nu te schimbi , nu te lua dupa iei :))))

Noul inceput in TTC , frumoasa asta imi place.

Link to comment
Share on other sites

Prin această postare vreau să urez bun venit tuturor celor care au intrat recent şi să-i asigur că vor avea tot sprijinul nostru pentru a reuşi să se impună şi să-şi creeze o reputaţie bună.

 

Depinde numai de voi cum doriţi să abordaţi relaţia cu noi şi în ce direcţie va decurge aceasta. Vă asigurăm că vom face o treabă bună în această formulă şi vom păstra acelaşi grup unit. :)

Link to comment
Share on other sites

Salut, am o problema cu GTA-ul si samp-ul iau crash de fiecare data cand intru in GTA / samp, mi-am reinstalat windowsu-l si inainte aveam un fisier ceva de genu anti-crash, daca aveti ceva de genu va rog sa da-ti quote, am nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Prin această postare vreau să urez bun venit tuturor celor care au intrat recent şi să-i asigur că vor avea tot sprijinul nostru pentru a reuşi să se impună şi să-şi creeze o reputaţie bună.

 

Depinde numai de voi cum doriţi să abordaţi relaţia cu noi şi în ce direcţie va decurge aceasta. Vă asigurăm că vom face o treabă bună în această formulă şi vom păstra acelaşi grup unit. :)

Harvey, ce e aici e mai mult spre "familie virtuala" nu factiune....Welcome celor noi!

Un sfat pentru voi: Mai bine intrebati de 10 ori, nu e nici o rusine decat sa faceti ceva aiurea si sa fiti sanctionati!

Link to comment
Share on other sites

Nu am mai trecut de ceva vreme pe la discuti.. Acum nu ma adresez doar celor care folosesc steam,ci tuturor care folosesc sectiunea market.Aruncati o privire la aceasta propunere:http://forum.b-zone.ro/topic/211695-propunere-intermediar/ Daca va place o puteti sustine acordand un + .

 

@ Am intampinat o problema cu hard-ul si s-a sters tot :)) Trebuie sa refac raporul de activitate de la 0,insa sunt doar 30 ss-uri deci va fi destul de usor.

Edited by e FFFACER
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.