Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

am o problema cand downloadez aproximativ orice. imi zice ca e corrupt file sau file is not valid Win32 application. Stie careva carep oate fi problema? Multumesc
Ai vreun antivirus instalat pe el? Daca da dezinstaleaza-l si instaleza AVG. Asa i-am facut calculatorul unui prieten.
Link to comment
Share on other sites

Ai vreun antivirus instalat pe el? Daca da dezinstaleaza-l si instaleza AVG. Asa i-am facut calculatorul unui prieten.

O sa incerc maine. Mersi :*

 

Ati fost la Zilele prieteniei? Festul Bergenbier in tara. Astazi si maine sunt la Cluj.

Prea AWESOME! Rock-ul si Pop-ul este muzica => muzica e viata ;)

 

Colegii mei,ne vedem maine.

 

Let's kick some ass :P Avispa ne vor ruga sa-i lasam sa ne atinga ;)

Pregatiti aim-urile :D

 

O noapte faina Tow Truck Company !! :*:)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au luat rank up, welcome celor noi, bafta mai departe iks, cei care ati luat FW, grija mai mare pe viitor!

 

A zis agent de 2-3 ori ca da sanctiuni pentru posturi aiurea aici si nu mai postati? Puteti sa postati de 500 de ori pe zi, doar sa aiba legatura cu factiunea!

 

 

Uoooffff, nu am nici o comanda la raport si nici chef sa fac nu am, cred ca ma apuc de maine!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc Antycus ,multumesc Agent pentru rank-up.Welcome celor noi si sa aveti grija la raport sa va uitati de 10 ori inaite sa il postati nu ca mine :D ,bafta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Mersi Antykus .... am asteptat rank up avand in vedere ca era al treilea raport din care 2 best-uri si unul locul 3 parca .

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , acum am intrat in game , am dat un rob si ma pregatesc de antrenament. Ne auzim mai pe seara . Sport la tractari!

Link to comment
Share on other sites

Prin această postare vreau să urez bun venit tuturor celor care au intrat de curând şi să aveţi grijă ce fel de postări faceţi, pentru că presimt o închidere a topic-ului pentru o săptămână. :))

 

Probabil că vă întrebaţi de ce am lipsit câteva zile, nefiind foarte activ. Nu vreau să îi acuz pe toţi, însă am ceva să le transmit curioşilor. Până să lipsesc în aceste câteva zile, mi-am dedicat o bună parte din timp pentru a mă ocupa de această facţiune minunată, de care m-am ataşat foarte mult. Nu cred că sunteţi îndreptăţiţi să mă judecaţi pentru câteva zile în care nu am fost foarte activ, pentru că întâmplarea face ca eu să duc o viaţă normală, în care nu am tot timpul la dispoziţie pentru acest joc, însă nu pot spune nici că nu mă pot ocupa deloc. Munciţi şi voi cât am muncit eu şi veţi avea şi voi privilegiul zilelor "inactive", dar până atunci e bine să vă vedeţi de treaba voastră, că nu e nevoie de mine ca să vă ţin de mână. Eu intru ca să-mi fac treaba, ca să-i fie bine facţiunii, eu nu intru să mă joc, la propriu, aşa că atunci când mă vedeţi afk acolo, cu clepsidra aia deasupra, nu stau degeaba, ci mă documentez cât mai mult, ca lucrurile să meargă bine pentru voi. Nu vreau s-o luaţi ca pe o reacţie deplasată, am fost chiar foarte diplomat şi nu m-am adresat tuturor, ci celor care a vorbit gura fără ei.

Link to comment
Share on other sites

@, Stii sa povestesti, imi faci si mie un comentariu la "Scrisoarea 1"??:>

 

Agent, acum ca vine vara, modifici si tu programul nostru, ceva la raport sau sedinte, activitati, etc?

 

Surprinde-ne si tu cu ceva!

Link to comment
Share on other sites

@, Nu ai de ce sa iti ceri scuze . Toti gresim dar din nefericire a trebuit sa fi sanctionat , oricum nu aveai voie sa folosesti acel limbaj pe chat . Nu zic neaparat de /c, zic de toate chat-urile.

 

@, Incearca sa postezi lucruri legate de factiune in acest topic .

 

Edited by Agent007
Link to comment
Share on other sites

Doresc să vă salut în primul rând.

 

Nu am mai postat de mult pe aici. Vreau în primul rând să mulțumesc conducerii pentru recenta promovare de care am beneficiat în ciuda inactivității mele din ultimul timp. Voi încerca să fiu cât mai activă dacă timpul îmi va permite.

 

De asemenea, vreau să-i felicit pe toți cei care au primit rank-up. Aveți grijă ce faceți!

 

Spor la tractat!

Link to comment
Share on other sites

O seara buna in continoare tuturor , sambata recrutam deci rank 4+ fiti pe faza .

Vreau sa va mai spun ca de saptamana viitoare o sa aveti o mare surpriza ;) poate sa fie buna poate sa fie rea , acum depinde de voi cum apreciati.:)) :>

Link to comment
Share on other sites

Salutare , acum m-am trezit si eu , ma duc prin oras am o chermeza , ma apuc sa fac raportu maine ca n-am facut niciun punct. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

O seara buna in continoare tuturor , sambata recrutam deci rank 4+ fiti pe faza .

Vreau sa va mai spun ca de saptamana viitoare o sa aveti o mare surpriza ;) poate sa fie buna poate sa fie rea , acum depinde de voi cum apreciati.:)) :>

Multumesc Agent ca ai anuntat aplicatiile.

 

Baaa.astia rank 4,recte ynna,aish si alexx,lasati-mi si mie teste :)))))

 

Agent surpriza tine de rank 4+ sau de toti?

 

Am plecat la liceu sa dau manualele si vin acas, ne-om vedea in game ;)

Link to comment
Share on other sites

Salutare, n-am mai postat de mult avand in vedere ca saptamana viitoare dau examenul. Mi se pare ca trece foarte greu saptamana si nu mai vine examenul ala sa il trec... Ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

16 tractari, inca putin si termin si eu raportul! Saptamana asta a fost una grea la scoala, scos media la bio+fizica si cu nota la purtare sa imi iasa si mie 10:d!!

 

 

Succes celor care dati capacitatea si bacul! Sa luati note mari!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.