Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

u o sa fiu ina

Salut alex , te pup no sa mai fie nicio gluma pe /f :))))) , sper sa vi cat mai repede. Te pwp si multa bafta!

Ce bine ca s-a redeschis topicul :)))) , ma bag la tractat

Link to comment
Share on other sites

Salut/Buna! Astazi o sa fiu plecat toata ziua deoarece este frumos afara si am decis cu niste prieteni sa ne balacim putin la strand . Putin mai mult ca sa zic asa. Ne auzim diseara sau cand incepe ploaia. Aveti grija ce faceti !


Link to comment
Share on other sites

 

Salut/Buna! Astazi o sa fiu plecat toata ziua deoarece este frumos afara si am decis cu niste prieteni sa ne balacim putin la strand . Putin mai mult ca sa zic asa. Ne auzim diseara sau cand incepe ploaia. Aveti grija ce faceti !

 

Salutare , bafta Agentule la strand. Eu ma bag la niste tractari , si azi o sa ne facem de cap prin game.

Ne auzim diseara , restu , ne auzim pe /f.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,am terminat si eu de mancat si ma bag putin afk sa mai strang niste towpoints-uri. Bafta la tractari!

Sa-ti fie de bine , eu cred ca am peste 54 de towpoints-uri ca nu prea mai tractez cine stie ce , a venit vara. ;) asa ca iti dau eu de la mine :)))

L-a prins pe Agent ploaia la strand :))))))

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

 

Am terminat de ieri de verificat rapoartele, însă s-a ivit ceva urgent şi n-am mai avut când să le postez. Când voi ajunge acasă, voi posta rezultatele rapoartelor, aşa că nu vă faceţi griji.

 

Salut Harvey , eu mi-am facut ceva griji :)))))) , dar acum m-am linistit. Eu am facut ceva tractari azi , dar faceau unii DM pe mine si n-am mai facut , vroiam sa ma supar iara sa iau BEST :))))) , vorbim diseara ma duc pe afara. :*

Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post aici, m-am simtit destul de bine alaturi de voi. Va urez bafta si la mai multe tractari.

Va saluta TaTaiTa.

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa imi scuz inactivitatea,chiar daca e vara,pe langa samp am si alte jocuri prin care ma distrez mai bine +ca practic full-contact in FIECARE zi +strand,iesiri in oras.

 

M-am gandit mai bine si nu ma las inca de samp deoarece mi draga factiunea aceasta si clanul meu preferat (Safe 4 Family) :>.

Asta este,toti pretenii cu care am vorbit si inca vorbesc cu ei si mai ales cunoscuti din real life,s-au lasat de samp,deaia trebe sa tin pasul cu toate :).

 

Sa nu credeti ca as sta sa fac experienta pe B-Zone ca nustiu ce si nustiu cum sa imi dau demisia si sa plec in nustiu ce factiune.

 

Sincer!! Mi sa acrit de B-Zone,dar cu voi ma mai distrez :*

 

Haidati la mai bine!!

 

Multa bafta celor cu examenul la mate!!! Va tin pumnii :P!!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, cum a spus si Bogdi vreau sa le urez multa bafta si atentie celor care dau maine examenul la matematica,printr-e care si eu. Astazi pot spune ca am stat afk si am facut si cateva tractari,dar vreau sa va tineti bine deoarece dupa ce termin cu examenele [darar Domnu' sa iau o note mari) :))] si atunci sa vedeti ACTIV ce voi fi...pana atunci vrea sa le urez inca odata mult noroc pustanilor care trec a9a. Ne auzim maine dupa examen la niste tractari,o seara buna sa aveti in continuare! ;)

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ! N-am mai postat de mult aici fiindca am fost ocupat cu examenele. Acum sunt liber sa fac raportul si sa ma distrez pe SA:MP si in real life. A venit vara fotbal toata ziua pe urma SA:MP toata noaptea :))). Daca vreti sa vedeti examenul pe care l-am dat este http://subiecte2014.edu.ro/2014/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme aici. Revin cu un post vinery sa va spun ce nota am luat :P.

 

P.S: Bafta la tractari

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ! N-am mai postat de mult aici fiindca am fost ocupat cu examenele. Acum sunt liber sa fac raportul si sa ma distrez pe SA:MP si in real life. A venit vara fotbal toata ziua pe urma SA:MP toata noaptea :))). Daca vreti sa vedeti examenul pe care l-am dat este http://subiecte2014.edu.ro/2014/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme aici. Revin cu un post vinery sa va spun ce nota am luat :P.

 

P.S: Bafta la tractari

Salut chiar imi era dor de tine , si sunt curios ce nota ai luat :)))))

Si eu acum am intrat pe PC si ma pun sa tractez niste masini , bafta la toti!

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti , eu am dat rob acum astept sa ies din jail si ma duc la antrenament.

Welcome celor noi , sper sa va simtit bine alaturi de noi. Ne auzim diseara cand revin , ma bag serios la tractat diseara. Nu o sa aveti loc de mine :)))

Link to comment
Share on other sites

Am venit de la antrenament,Harvey,nustiu de cum o disparut pozele,dar inca am raportul,nu ma atentionat nimeni ca mi s-au sters pozele,puteati sa ziceti deoarece nu am mai avut eu abateri la raport pana acum.

Daca exista bunaintelegere,va rog eu sa imi dati un moment sa va trimit raportul.
Daca chiar credeti ca nu le-am facut desi imediat voi posta pozele,treaba voastra,nu mi mie ca iau FW,dar mi se pare urat.
In taxi LV!!! Am patit asta sa nu se vada pozele deoarece erau puse pe privat ci nu pe public si am fost scuzat pentru asta,nu as intelege dece macar o data aici sa am +ca sunt rank mare si nu se cade asaceva sa am probleme cu postarea unui amarat de raport.
+ca am mai intalnit asa bug la postimage,eu cand l-am pus l-am si verificat si nu avea nimic.

Si uite pozele: http://postimg.org/gallery/390d1tdya/

 

http://postimg.org/gallery/390d1tdya/

 

http://postimg.org/gallery/390d1tdya/

Edited by S4F BogdiD
Link to comment
Share on other sites

Buna seara!

Fiind primul meu post la discutii de cand sunt in Tow Truck Company :

 

Vreau sa le urez noilor colegi BUN VENIT, sper sa va acomodati, sa va simtiti bine in aceasta factiune si mare atentie de unde tractati !

Daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa intrebati pe /f , va vom raspunde cu ce-a mai mare placere. Sper sa ne intelegem bine.

 

O seara buna in continuare!

Edited by MaDoXxX ViP
Link to comment
Share on other sites

Am facut acum cateva minute o propunere,aceasta propunere consta in adaugarea unei comenzi noi,comenzi care ar fi de foarte mare folos zic eu.mai ales lui Agent si restul liderilor,insa mai multe detalii gasiti in acest topic :) : http://forum.b-zone.ro/topic/221163-propunere-account-deposit-adeposit/#entry3246938 O seara placuta tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, în primul rând.

 

După cum vedeți, sunt destul de inactivă zilele acestea, din diferite motive. Nu vreau să mai țin predici și filosofări despre tractatul ilegal, sau conduita corespunzătoare unui mecanic Tow Truck. Nu spun asta pentru că „eu vorbesc, eu aud”, ci pentru că mi-am dat seama că este ilogic să repet lucruri pe care voi ar trebui sa le știți.

 

De asemenea, la primul consiliu de management al facțiunii voi propune, cu argumente juste și bine enunțate, renunțarea la închiderea topicului pentru discuții. De ce? E simplu: unii dintre noi (în special cei din conducere) au, uneori, mesaje sau notificări pe care le pot posta doar aici. Bineînțeles, această schimbare va aduce cu sine un mic „edit” la capitolul în speță. Mai exact, dacă sugestia va fi acceptată, se va propune sau va fi aleasă o sancțiune pentru greșeala care ducea, anterior, la închiderea topicului.

 

Totodată, vreau să le urez „bun venit” noilor mecanici.

 

Aishwarya

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Acum m-am trezit si eu din somn si intru in game sa tractez. Chiar imi pare rau de Raknett ca a tractat ilegal. Asta e viata merge mai departe.

Link to comment
Share on other sites

@@GRobertt, am vizualizat propunerea ta în urmă cu câteva minute.

 

 

 

Nick: G.Robert
Rank: 1
Propunere: Cand tractam o masina personala , playerul care vede ca ii lipseste masina da /towcar. Iar noi pierdem o tractare. Sugestie : Sa vorbesti cu Mastertrap21 ca playerul respectiv sa nu mai poata da /towcar sau sa dea /q . Sa dea /q dar sa dispara masina pana nu o tractam.

 

 

 

 

 

Partea cu /towcar ai fi putut să o găsești pe pagini precedente sau pur și simplu să verifici forumul cu sugestiile acceptate.

În schimb, te informez de faptul că, comanda /q este o comandă statică, din „originile” SA:MP-ului și nu cred că poate fi editată. Ea pur și simplu închide jocul, și, din câte știu, nu i se pot atribui parametri sau atribute. Mă voi interesa, totuși, dacă acest lucru este posibil. Totodată, dacă aproape toți folosim /q pentru a ieși din joc, ar trebui să știi că se poate ieși prin meniul GTA (Esc + Exit) de asemenea, care cu atât mai mult nu poate fi restricționat.

 

Încă o asumpție personală este și faptul că implementarea acelei restricții la comanda /towcar nu e tocmai ușor realizabilă. Nu știu dacă „fenomenul” de tractare este o acțiune separată sau este doar o funcție a jocului. Din câte știu din Single Player, atunci când detașai trailerul unui tir, îți apărea un checkpoint și un mic notice (parcă la o misiune), deci ar trebui să fie ceva. În orice caz, această concluzie, destul de nefondată, am tras-o și din faptul că acea propunere (făcută de Ynna cu foarte mult timp în urmă) și repetată cel puțin de 3 ori nu a fost încă implementată deși este foarte benefică. Este drept că s-ar putea abuza puțin de ea (tractând vehiculele anumitor persoane fără a le băga în checkpoint, doar ținându-le abuziv în cârlig).

 

Aș avea și o întrebare: vi s-a întâmplat vreodată să dispară din cârlig o mașină de facțiune? (din cauza comenzii /fvrespawn). Cred că are o anumită relevanță.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.