Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La multi ani bunicului lu Agent!! :)

 

Va rog eu,imi verificati pozele de la raport sa stiu daca iara o disparut. Mie imi arata ca-s toate,dar si data trecuta mie imi arata dar cand sa verifice Harvey nu mai erau :(.

Multumesc ;)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca multi dintre voi intampinati problema "Rapoartelor de activitate" si anume: uploadati pozele pe postimge, totul e bun si cand raportul vostru este verificat pozele nu sunt!! POZELE UPLOADATE DE VOI PE POSTIMAGE POT FI STERE! Nu stiu de cine, cum, cand si unde insa stiu sigur ca pot fi sterse! Cand eram in altfe factiuni mi s-a atras atentia asupra acestui aspect, sa nu mai postez pozele pe postimage pentru ca ma voi trezi cu surprize! Daca vreti sa o faceti in continuare puteti sa o faceti, dar pe raspunderea voastra!! Va recomand sa folositi imgur.com, niciodata nu am intampinat nici o problema!

 

Va voi face un mic tutorial pentru a va arata cum se foloseste acest site:

 

1)Deschidem site( www.imgur.com).

2)Click pe "Computer" (v-am incadrat intr-un chenar rosu") : http://i.imgur.com/6kaY43q.jpg

3)Selectati pozele pe care doriti sa le uploadati : http://i.imgur.com/02TQ3GL.png

4) Click pe "Creata Album" apoi pe "Horizontal", asigurati-va ca bifata casuta "Horizontal", sunt cerintele factiunii, veti fi sanctionati daca nu faceti asta: http://i.imgur.com/FOLtKRj.png

5) Click pe "Start Upload", asteptati apoi luati link de sus: http://i.imgur.com/cnfpUGc.jpg

 

Sper ca ati inteles si ca de acum veti folosi acest site pentru a nu mai intampina probleme!

Link to comment
Share on other sites

Ma Andrei.Cine te-a lasat sa faci Best?:)) Normal ca eu il luam daca nu aveam Bac-ul

Link to comment
Share on other sites

Salutare oameni buni. De azi fac parte si eu din cea mai jmeq factiune. Sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine. =;

Spor la tractat va doresc ! :*

Link to comment
Share on other sites

Sherlock Holmes :)

 

Fa posturi mai ample!

 

 

Welcome celor noi, sper sa va adaptati cat mai repede, daca aveti intrebari apelati cu incredere la toti membrii factiunii, lasati rusinea la o parte, e mai bine sa intrebati decat sa gresiti si sa fiti sanctionati!

 

Rank 4, in sfarsit primul meu rank 4 din aventura numita "B-zone"!

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa spun in primul rand ca imi pare rau ca tot postez dar mi-a trecut prin minte o idee si cred ca trebuie spusa. Deci,cine vrea sa ne intalnim la un meeting in Bucuresti?Si in al doilea rand vreau sa le urez bun venit celor noi si multe felicitari din partea mea celor care au luat rank up. Cam asta am vrut sa zic,o seara cat se poate de minunata in continuare.

Edited by rTn VAndrei
Link to comment
Share on other sites

Buna seara!

 

Vreau sa incep prin ai felicita pe cei care au luat Rank-UP! BRAVO!

 

Vreau sa le urez un calduros BUN VENIT celor noi. Sper sa stati alaturi de Tow Truck Company cat mai mult timp!

Sa va comportati cum trebuie, daca aveti vreo nelamurire, nu ezitati sa intrebati pe /f, nu va mananca nimeni..

 

Aveti mare grija de unde tractati!

 

,, Pentru ca ochii din umbra, vad TOT ! "

 

O seara frumoasa in continuare !

 

Edited by MaDoXxX ViP
Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care eu primit rank up. Parerea mea e ca sedinta de maine e pentru mine.

Agent daca e pentru mine,te rog sa imtelegi ca nu am timp de samp si nici chef,iar daca cumva vorbesc ceva prosti avertizeazama :)

 

Doresc sa intreb factiunea,sa va dati toti cu parerea,in urma ultimei activitati ale mele,sfatuiti-ma daca merita sa mai stau aici,mentionez ca am de cand sa ma las de samp.

 

Daca credeti ca ocup un loc degeaba in factiune spuneti-mi :)

Link to comment
Share on other sites

Sherlock Holmes :)

 

Exact despre postul tău vom discuta la ședință.

 

 

Cât despre postul lui BogdiD, nu, nu se va vorbi doar despre inactivitatea celor de la conducere, ci mai degrabă de comportamentul negativ de care unii dau dovadă. Are și ca scop stabilirea anumitor reglementări, veți afla mai multe la ședință (cei de rank 4+) și în topicul anunțurilor importante în care se vor posta schimbările (dacă va fi cazul).

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Am vrut sa deschid acest subiect din cauza amenzii mele care am primit-o de la AleXXXD. M-am documentat si FW inseamna FactionWarn si am scris si "$@|_" care din cate stiu ne este caps. Deci eu cred ca Alex mi-a dat amenda degeaba. M-am sfatui si cu Madox si a spus sa nu o platesc. As mai vrea pareri si mai ales un Quote de la Alex sa imi spuna daca am gresit.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa spun in primul rand ca imi pare rau ca tot postez dar mi-a trecut prin minte o idee si cred ca trebuie spusa. Deci,cine vrea sa ne intalnim la un meeting in Bucuresti?Si in al doilea rand vreau sa le urez bun venit celor noi si multe felicitari din partea mea celor care au luat rank up. Cam asta am vrut sa zic,o seara cat se poate de minunata in continuare.

 

Stau in Botosani, la aproximativ 550 km de Bucuresti, ce zici, are rost sa vin doar sa ne intalnim noi 1 ora?

Buna seara!

 

Vreau sa incep prin ai felicita pe cei care au luat Rank-UP! BRAVO!

 

Vreau sa le urez un calduros BUN VENIT celor noi. Sper sa stati alaturi de Tow Truck Company cat mai mult timp!

Sa va comportati cum trebuie, daca aveti vreo nelamurire, nu ezitati sa intrebati pe /f, nu va mananca nimeni..

 

Aveti mare grija de unde tractati!

 

,, Pentru ca ochii din umbra, vad TOT ! "

 

O seara frumoasa in continuare !

 

Cum am deschis topicul, postul tau mi-a luminat toata camera:))!

 

Felicitari celor care eu primit rank up. Parerea mea e ca sedinta de maine e pentru mine.

Agent daca e pentru mine,te rog sa imtelegi ca nu am timp de samp si nici chef,iar daca cumva vorbesc ceva prosti avertizeazama :)

 

Doresc sa intreb factiunea,sa va dati toti cu parerea,in urma ultimei activitati ale mele,sfatuiti-ma daca merita sa mai stau aici,mentionez ca am de cand sa ma las de samp.

 

Daca credeti ca ocup un loc degeaba in factiune spuneti-mi :)

 

Trag 2 pumni cu piciorul in tine de fac gaura. Ramai aici nubus!

Salutare. Am vrut sa deschid acest subiect din cauza amenzii mele care am primit-o de la AleXXXD. M-am documentat si FW inseamna FactionWarn si am scris si "$@|_" care din cate stiu ne este caps. Deci eu cred ca Alex mi-a dat amenda degeaba. M-am sfatui si cu Madox si a spus sa nu o platesc. As mai vrea pareri si mai ales un Quote de la Alex sa imi spuna daca am gresit.

 

Apeleaza la membrii ai stafului mai exact admini si helperi si intreaba asta, insa daca vrei sa aflii opinia mea, nu este caps-lock, deci prin urmare, amenda nu isi are rostul!

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Am vrut sa deschid acest subiect din cauza amenzii mele care am primit-o de la AleXXXD. M-am documentat si FW inseamna FactionWarn si am scris si "$@|_" care din cate stiu ne este caps. Deci eu cred ca Alex mi-a dat amenda degeaba. M-am sfatui si cu Madox si a spus sa nu o platesc. As mai vrea pareri si mai ales un Quote de la Alex sa imi spuna daca am gresit.

 

 

Uitate atent la poza, mai este una in care mi-ai scris numele si acolo se considera CAPS LOCK, am vorbit si cu agent si a spus ca trebuie sa platesti, Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi. Acesta va fii ultimul meu post aici , deoarece demisionez. Vreau sa va multumesc ca ati fost niste colegi minunati , si pentru clipele frumoase petrecute alaturi de voi . Va urez succesc in continuare , sa ascultati de Agent. Va pupa Rick.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.