Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut , am un prieten care a fost acceptat in comunitatea Tow Car , si imi spune ca pe Sa-mp inca nu ii apare ca este in aceasta factiune ... Imi puteti da un raspuns cum poate intra in comunitate ; trebuie promovat de cineva sau e doar o chestiune de timp :D ?

Link to comment
Share on other sites

@@DarkCobra, Salut, prietenul tau trebuie sa dea un test pentru a fi acceptat in factiune. Daca il trece, va primi /invite, daca il pica, ghinionul lui.

M-am uitat acum pe site si am vazut ca toti cei care au dat testul si au fost acceptati au primit deja /invite, sper sa nu ma insel.

*Cred ca ti-am fost de folos, iar data viitoare nu mai posta aici, doar membrii Tow Truck Company au voie sa o faca.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi putin mai bine cu 3 tow truck-uri in SF si LV , nu trebuie sa m-ai vi din SF sau LV pentru ca lua un tow truck. In caz ca ai chirie sau casa, e ceva de venit plus ca si incelelante 2 orase sunt masini de tractat si e mai usor.

Link to comment
Share on other sites

Bafta la toata lumea, cand un joc incepe sa iti produca nervi si obligatii inseamna ca nu mai trebuie frecventat.

 

Pacat ca bzone nu imi mai trezeste interesul de acum 2 ani

Link to comment
Share on other sites

, Printr-un Fw si un raport nefacut am mai trecut noi prin asta . Nu este problema prea mare :))

Neatza baietii astazi este o zi de Strand <3 pentru mine . Ne auzim pe seara . Daca intampinati probleme nu uitati sa il bateti la cap pe AlexXXXD va rog !! :))

Link to comment
Share on other sites

W8Jt9ul.png

 

Vreau să precizez public, pentru că eu spun totul verde în față, însă doar atunci când sunt sigur că am dreptate în legătură cu ceva. Ca un protest pașnic la adresa deciziei de a fi degradat fără a mi se spune un motiv clar și adevărat (nu am nimic personal cu Agent.007), am decis să nu mă mai implic așa cum o făceam înainte, deoarece mi-am dat seama că implicarea prea mare a fost adevăratul motiv al degradării. Îmi voi face minimul cerut pentru rangul meu și voi ajuta doar membrii care vor avea nevoie de îndrumări, pentru că sunt o persoană dreaptă și ei merită să li se explice când au nedumeriri în legătură cu ceva. Trăim într-o țară democratică și avem dreptul de a ne exprima nemulțumirile public, însă într-un mod civilizat și neagresiv. De asemenea, cred că după tot ce am făcut în această facțiune, să fiu degradat dintr-o funcție pe care mi-am câștigat-o cu mult, mult timp în urmă, fără vreun motiv plauzibil, îmi creează o stare accentuată de frustrare și indignare. Am stat mult timp și m-am gândit la această decizie, iar dacă nu făceam acest gest, îmi încălcam principiile și nu mai eram eu însumi. Ca încheiere, precizez că nu vreau să jignesc/ofensez pe nimeni, ci este o decizie pe care am luat-o după lungi cercetări asupra activității mele din ultimii trei ani petrecuți aici, dar mai ales a perioadei apropiate degradării mele, și anume a celor opt luni în care mi-am făcut treaba exemplar, lucru pe care l-am constatat singur, dar nu numai, multe persoane consacrate aici recunoscându-mi meritele pentru ceea ce am realizat aici.

 

Sper ca persoanele responsabile cu conducerea facțiunii să aibă coloana vertebrală necesară și să accepte acest protest ca într-o țară democratică, pentru că este un protest legal, în care nimeni nu a fost jignit, ba mai mult decât atât, este cât se poate de justificat și motivele acestuia nu pot fi puse la îndoială, pentru că se poate dovedi fiecare părticică a oricărui cuvințel care l-a compus.

 

Dacă se va lua vreo măsură împotriva mea, pentru că am procedat în mod corect, voi continua să procedez în continuare la fel de corect ca și persoana care mă reprezintă. Îmi este rușine pentru că am stat atât de mult cu mâinile-n sân și nu am făcut nimic, dar sunt mândru că mi-am dat seama că nu era atitudinea corectă, din moment ce am fost nedreptățit.

Link to comment
Share on other sites

@, Atata timp cat iti faci datoria de "Manager(5)" al acestei factiuni, nimeni nu iti cere sa faci alte activitati in plus. Fiecare isi face datoria in functie de rank si nu se mai plange. Mult noroc cu protestul oricum nu cred ca ti se alatura nimeni deoarece numai tu esti nemultumit.

Link to comment
Share on other sites

@, Atata timp cat iti faci datoria de "Manager(5)" al acestei factiuni, nimeni nu iti cere sa faci alte activitati in plus. Fiecare isi face datoria in functie de rank si nu se mai plange. Mult noroc cu protestul oricum nu cred ca ti se alatura nimeni deoarece numai tu esti nemultumit.

Prin activitatea de dinainte, am vrut să mă refer nu la ce făceam ca sublider, ci ca activitate, în general. Nu trebuie să mi se alăture nimeni în mod oficial, pentru că neoficial am susținerea tuturor prietenilor pe care mi i-am creat în toți acești cinci ani. Nici nu cer cuiva să mi se alăture în mod oficial, pentru că n-ar fi corect. Dacă n-aveam susținerea lor, nu făceam acest protest, și în plus de asta, membrii merită să știe adevărul, și anume de ce am fost degradat.

 

Prin acest protest vreau doar să-mi susțin decizia de a face doar minimul care mi se va cere, ca să nu existe alte discuții după aceea.

 

Mă bucur că ai acceptat acest protest, însă ultima frază mi se pare puțin cam deplasată, pentru că am realizat ceva în acești cinci ani și să afirmi că nu mă susține nimeni, este puțin cam grăbit.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Tow Truck Company. Aseara am ajuns si eu de la mare, as fii intrat pe SA:MP dar am ajuns la ora 1:00AM. Vad ca nu sunt multi membrii noi, ma asteptam sa vad ceva membrii noi si schimbari intr-o saptamana, dar e mai bine asa, revin la casuta mea neschimbata :) .

 

, Initial cand am vazut "About me"-ul tau, nu am vrut sa il citesc acum, era prea mult de citit dimineata, dar cand am vazut postul de la discutii mi-a atras atentia. Eu unul in postura de simplu membru Tow Truck Company, analizand aspectele care ne sunt disponibile tuturor, nu pot decat sa iti dau dreptate. Totodata, sunt si acele aspecte "nespuse", de care trebuie sa tinem cont.

Eu unul doresc sa fac un lucru, sa te sustin in protestul tau, dar subliniez DAR, nu vreau sa fac o referire la cineva. Doresc in special sa iti sustin cauza in mod general, referindu-ma la toate factiuniile. Sunt alte factiuni in care aceste decizii nejustificate sunt la ordinea zilei, nu odata la cateva luni.

 

, nu mai faci si tu 1000 posturi ma? Te chinui de un an cred :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, m-am gandit sa mai trec si eu pe la discutii. Am vazut in ultima vreme ca avem membrii noi si vreau sa le urez pe aceasta cale, bun venit in Tow Truck Company, iar pentru cei care au luat UP doresc sa ii felicit pentru munca care au depus-o si o depun in continuare.

Bine ai revenit Clique, cum a fost la mare? Ca la mine unul, ultimele 2-3 zile au fost cam ne-placute, despre vreme vorbesc.

South DeviL, tot ce pot sa iti urez este bafta multa si sper sa poti ajunge sa iti faci dreptate, pentru ca stiu ca te-ai chinuit mult timp sa devii ceea ce esti.

Ne auzim in game, o zi placuta tuturor! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Bine ai revenit Clique, cum a fost la mare? Ca la mine unul, ultimele 2-3 zile au fost cam ne-placute, despre vreme vorbesc.

Spre norocul meu am prins vreme buna. Doar luni am prins o zii mai rece un pic, dar au fost si valuri mai mari si s-a compensat. In rest am prins numai vreme buna, foarte cald si marea linistita.

Link to comment
Share on other sites

, bine, imi fac bagajul. Maine dimineata plec iar :)) . Acum, partea nasoala, dupa ce am fost o saptamana inactiv trebuie iar sa fac inacvitivate. Sigur se gaseste cineva sa imi faca morala :))

Link to comment
Share on other sites

@@Clique96,Ma bucur ca ai revenit si imi pare bine ca iar pleci . Oricum nu te vreau inapoi :*:)) !

Baietii/Fetele vreau sa va anunt ca sedinta nu voi mai organiza pana la inceputul scolii doarece mai este foarte putin din vacanta si nu vreau sa va tin in casa pentru a va spune lucruri care deja le stiti poate. Inainte de inceperea scolii voi organiza o sedinta la care doresc sa se alature toata lumea . Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

, lasa ca dupa ce revin si acum, sigur nu mai plec 1-2 saptamani, la cat am cheltuit si o sa cheltui :)) . Asa ca vezi cum faci, pregateste-te psihic ca dupa ce revin te frec la cap toata ziua :X . Valabil si pentru Alex :))

 

Am iesit, ne auzim Miercuri sper. Va :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.