Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baietii mei a venit timpul sa imi iau adio de la voi . Nu o sa va mai fiu lider dar o sa raman alaturi de voi ca un membru . Pentru acest adio vreau sa ii multumiti lu AlexXXXD ca ma facut sa iau aceasta decizie. Ati fost cei mai tari sper ca urmatorul lider [DeviL] sa aibe grija de voi cum am facut-o eu si sa ia o prima decizie si sa schimbe co liderul.

Devil esti un om minunat si imi pare rau pentru toate greselile pe care le am comis si tu m-ai ajutat.

AlexXXXD esti un om cu 2 fete si sper cand revin sa nu te mai vad in aceasta factiune pentru ca o strici.

Cam atat am avut de zis ii multumesc si lu JpNz ca a avut grija de mine pe tot parcursul sederii mele aici .

Voi ramane rank 5 alaturi de voi sper sa ma mai doriti.

Nu uitati sa ii multumiti lu AlexXXXD penteu ca renunt.

Bafta baietii mei va iubesc ca pe proprii mei frati pe toti. In special pe YnnA_SweeT care ramane vtm pentru totdeauna.

Link to comment
Share on other sites

Agentttt, nu stiu daca glumesti sau nu, si nu stiu de ce o faci, dar tu sti cum e treaba si cum sta.

In primul rand vreau sa-ti multumesc pentru sansa care mi-ai acordat-o si cred ca nu ai regretat.

In al doilea rand iti multumesc sau iti multumim ca ai stiut pe tot parcursul acestei "minunate aventuri " a ta ca ai stiut cum sa te comporti cu noi cand era cazul sever, dar de cele mai multe ori prin gluma si bucurie.

In al treilea rand sper sa ramanem prieteni si spor la tractari ! :))

Te tuc ! :*:))

Link to comment
Share on other sites

Agentttt, nu stiu daca glumesti sau nu, si nu stiu de ce o faci, dar tu sti cum e treaba si cum sta.

In primul rand vreau sa-ti multumesc pentru sansa care mi-ai acordat-o si cred ca nu ai regretat.

In al doilea rand iti multumesc sau iti multumim ca ai stiut pe tot parcursul acestei "minunate aventuri " a ta ca ai stiut cum sa te comporti cu noi cand era cazul sever, dar de cele mai multe ori prin gluma si bucurie.

In al treilea rand sper sa ramanem prieteni si spor la tractari ! :))

Te tuc ! :*:))

u

 

Multumesc pentru toate lucrurile frumoase spuse mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Bravo AlexXXXD ai reusit, ai stricat cea mai frumoasa factiune, ai dus.o de rapa, ai fortat liderul sa renunte, si pe mine o data cu el. Ca sa o lamurim eu nu am mai intrat pe server din cauza ta, tot o data nu am facut nici raportul nici nu am venit la activitate si sedinta pentru ca erai tu acolo, si pe mine persoana ta ma indispune si nu doresc sa mai am de a face cu asa oameni ca tine. Bafta baietii, va pup!

Link to comment
Share on other sites

Baietii mei a venit timpul sa imi iau adio de la voi . Nu o sa va mai fiu lider dar o sa raman alaturi de voi ca un membru . Pentru acest adio vreau sa ii multumiti lu AlexXXXD ca ma facut sa iau aceasta decizie. Ati fost cei mai tari sper ca urmatorul lider [DeviL] sa aibe grija de voi cum am facut-o eu si sa ia o prima decizie si sa schimbe co liderul.

Devil esti un om minunat si imi pare rau pentru toate greselile pe care le am comis si tu m-ai ajutat.

AlexXXXD esti un om cu 2 fete si sper cand revin sa nu te mai vad in aceasta factiune pentru ca o strici.

Cam atat am avut de zis ii multumesc si lu JpNz ca a avut grija de mine pe tot parcursul sederii mele aici .

Voi ramane rank 5 alaturi de voi sper sa ma mai doriti.

Nu uitati sa ii multumiti lu AlexXXXD penteu ca renunt.

Bafta baietii mei va iubesc ca pe proprii mei frati pe toti. In special pe YnnA_SweeT care ramane vtm pentru totdeauna.

 

Sa sti ca tu chiar daca nu mai esti sau nu vei mai fi liderul acestei factiuni, ai tot respectul meu . Esti un tip de nota 10, cu toate ca nu am petrecut timp cu tine sa te cunosc mai bine si de asta imi pare rau, dar ma bucur ca ramai cu noi si am sansa de a te cunoaste. Ai fost un lider bun si nu te voi uita, chiar daca ma las de joc sau nu .

Link to comment
Share on other sites

Bafta Agent chiar daca nu am reusit sa legam nici macar doua cuvinte iti multumesc pentru sansa acordata si chiar imi pare rau ca nu am petrecut mai mult timp impreuna.

Sper ca noul lider sa fie din interior desi pentru mine este un lucru indiferent.

Link to comment
Share on other sites

Baietii mei a venit timpul sa imi iau adio de la voi . Nu o sa va mai fiu lider dar o sa raman alaturi de voi ca un membru . Pentru acest adio vreau sa ii multumiti lu AlexXXXD ca ma facut sa iau aceasta decizie. Ati fost cei mai tari sper ca urmatorul lider [DeviL] sa aibe grija de voi cum am facut-o eu si sa ia o prima decizie si sa schimbe co liderul.

Devil esti un om minunat si imi pare rau pentru toate greselile pe care le am comis si tu m-ai ajutat.

AlexXXXD esti un om cu 2 fete si sper cand revin sa nu te mai vad in aceasta factiune pentru ca o strici.

Cam atat am avut de zis ii multumesc si lu JpNz ca a avut grija de mine pe tot parcursul sederii mele aici .

Voi ramane rank 5 alaturi de voi sper sa ma mai doriti.

Nu uitati sa ii multumiti lu AlexXXXD penteu ca renunt.

Bafta baietii mei va iubesc ca pe proprii mei frati pe toti. In special pe YnnA_SweeT care ramane vtm pentru totdeauna.

De mine nu zici nimic:|? Is asa de anonim, ma nab Agent!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru tot ce ai făcut până acum Agent, şi nu fi trist, orice început are şi un sfârşit, iar orice palmă este un pas înainte.

Cu siguranţă stafful comunităţii o să aleagă un lider pe măsură. Anyway, ne auzim în game cu mai multe. Salut şi vă doresc tuturor o zi bună!

Link to comment
Share on other sites

@, Da de mine dc n-ai adus vorba a ?

 

Ce sa zic...bafta mai departe :( imi pare rau a lasi ....

 

App cu ce te-a suparat ma alexx :-?

 

@, Da tu cum vezi cine a aplicat si cine nu :| ?

Edited by B4L CrystyaN
Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam ca o sa se anunte liderul astaseara...dar nu mai astept ma bag la tv, poate intru mai tarziu.

Am terminat si raportul pe saptamana asta.

Good night!!

 

Edited by Rekill
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.