Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, 1. ÎNTREBUINȚAREA ACESTUI TOPIC

  • În acest topic postați dacă doriți să vă dați demisia. Gândiți-vă de două ori înainte de a face asta, pentru că sunt șanse mari să nu vi se accepte o eventuală retragere a sa.

Ce fac băieții, cum vă simțiți dupa ziua de azi?

 

Link to comment
Share on other sites

Greu, greu... Îmi cad picioarele dupa atata fotbal. Noapte bună si acum va puteti relaxa, faceţi 1-2 tractari ilegale... :) Dacă tot au fost scoase filmarile.

Link to comment
Share on other sites

Greu, greu... Îmi cad picioarele dupa atata fotbal. Noapte bună si acum va puteti relaxa, faceţi 1-2 tractari ilegale... :) Dacă tot au fost scoase filmarile.

Nu au fost scoase, doar ca nu vor mai fi postate cele legale, deci nu va culcati pe-o ureche ca poate veti avea o surpriza ;)

Link to comment
Share on other sites

Neata. Shaft, am glumit, evident că au fost scoase cele legale, dar putini se mai aruncă sa caute membri ce tracteaza ilegal.

Link to comment
Share on other sites

Neata colegilor,cum o mai duceti?

Shaft mereu ma filmeaza sa ma prinda,dar n-are sanse:)).

Link to comment
Share on other sites

@, probabil spui asta pentru că vezi elicopterul facțiunii la locul lui. Ei bine, să știi că nu doar cu elicopteru' facțiunii puteți fi urmăriți.

Neața, care-i treaba?

Edited by AIM sNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Ziua bună colegi, bafta mai departe Garry, sau UnuDoiTrei (69) cum îţi zice lumea, sa te vad cu 10 la tot, tot fanul tău raman.

Link to comment
Share on other sites

Am postat evidenta rapoartelor pe saptamana 27.04.2015 - 04.05.2015. Verificati topicul de evidente.

 

Aveti grija sa intocmiti raportul in totalitate si saptamana aceasta. Rank 4+ sa sustineti in continuare testele!

Link to comment
Share on other sites

Eh, buna seara baieti, mult succes mâine, eu cred ca ma bag la somnic, ametesc deja, imi e rau, nu cred că voi intra mâine. Un "welcome" cald ca fruntea mea celor ce vor primi invite.

Link to comment
Share on other sites

Doamne in sfarsit mai postez si eu pe aici Imi pare rau ca am fost cam inactiv dar a venit un var de al meu si sunt mereu plecat am si niste treaba pe acasa dalea dalea .... Imi pare rau ca nu pot da si eu nici un test nu am timp deloc Vin de la scoala la 13:00 si mai vin seara la 22:00 in colo Dar de saptamana viitoare intru inapoi in pas cu cei care stau mai mereu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.