Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mno, dupa mine ai luat ban degeaba, sincer, ala putea sa fie un cont fake, mai ales ca nu avea nici o legatura cu b-zone-ul.... Pacat, vroiam sa te mai sec putin la cap pana sa iesi :( #Remember Tow Company Owner [uS]Aure. !

 

 

A luat si papleaca ala care a facut postul ban =)))

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

Jucator reclamat / Reported player: [uS]Aure. (Civilian) Reclamant / Reporter: sEnNzZZzaTyEE. Levelul jucatorului reclamat / Reported player level: 74 Respectul jucatorului reclamat / Reported player respect: 136/294 Motivul reclamatiei / Report reason: Rog verificare IP pe toate conturile + banarea acestora. De asemenea confiscarea tuturor bunurilor. Dovezi / Proof: http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/37507 Martori / Witnesses: Status: In asteptare / Pending
206.png
posted on 13.11.2015 16:49
Îţi recomand: http://e-psihiatrie.ro/

=))))))))))))))))))))))))))))) 1. ala e tare prost... (pentru prost nu se poate face reclamatie doar ti-am zis) 2. De abea astept un raspuns :))

Link to comment
Share on other sites

@, asta este. Sper să vină vremuri mult mai bune, însă nu sunt multe şanse să mai fie ceea ce a fost, şi nu neaparat pentru mine, ci pentru restul.

Ui' ba ca ai început sa postezi și tu mai ceva ca înainte =))
Link to comment
Share on other sites

Se pare acum că de data aceasta chiar este sfârşitul meu pe aici. Mi-a făcut plăcere mare să vă am alături, mi-a făcut plăcere să ne înţelegem, cu unii foarte bine, cu unii mai puţin bine, nu mai contează asta acum, contează că ne-am simţit bine. Mă bucur că v-am avut alături pe mulţi dintre voi atâta vreme, sper că nu v-am dezamăgit.

 

În ceea ce priveşte ce s-a întâmplat, aş recunoaşte dacă ar fi adevărat, însă chiar nu este, dar văd că nu mai contează, puţin îmi pasă. Se pare că oricât ai încerca, pe această comunitate se promovează vârsta de 10-14 ani, cei vechi sunt banaţi, luaţi la mişto şi chiar excluşi în totalitate de pe comunitate în favoarea unor copilaşi. De o vreme, văd că vârsta medie care o mai întâlneşi pe server este de 10-14 ani, vârstă care nu fac nimic altceva decât să joace nonstop, fără cap, şi să strice tot ceea ce alţi jucători şi membrii ai comunităţii au muncit de o vreme bună. Văd că atunci când vine vorba de o dispută sau o problemă între un jucător vechi şi un copilaş de 10-14 ani, băieţelul câştigă şi rămâne cu inima fericită în continuare, pe când cei care muncesc de vreme bună şi au realizat anumite chestii, pică. În fine, nici asta nu mai contează, sunt sigur că îmi daţi dreptate.

 

Despre Tow Truck Company şi viitorul facţiunii. Sper ca la conducere să vină unul dintre membrii de rank 6, sunt singurii care mi-au fost aproape şi au prins stilul meu de muncă, tot ceea ce au nevoie să ştie pentru a conduce această facţiune pe viitor. O altă persoane este AlexxxD, sper ca şi el să fie unul dintre ei, este tot ceea ce mai vreau pentru această facţiune. Nu ştiu dacă o să mă mai întorc vreodată, dacă o să mai port vreo uniformă de mecanic, habar nu am.

 

Vă doresc succes, vă mulţumesc încă odată, mă bucur că v-am adunat pe majoritatea prietenilor mei aici şi că am format un colectiv strâns. Ne mai auzim! Succes tuturor! Remember Tow Company Owner [uS]Aure.!

 

Apropo, nu mă retrag deocamdată. Rog şi viitorul lider să ia legătura cu mine, oricare aţi fi.

Bafta Aure, chiar imi pare rau de tine, erai un lider pe cinste. Sper ca cine va intra la conducere sa fie macar pe jumatate cum esti tu. Imi pare rau ca nu mai esti, sper ca ti-ai format o parere buna despre mine. Iti multumesc pentru sansele acordate (stii tu la ce ma refer) si de pe fostul cont...intelegi. Iti doresc succes, ne mai auzim, pup :* !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.