Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multumesc , pentru GG-uri va pwp :) Neata ce faceti?? Ba si eu am teza... la istorie si daca nu iau 5 ... ca am un 4 pana acum :) ne vedem in game pwp!!

 

Aaa, daca nu iei 5, ca ai deja un 4 ne vedem in game, nu?:)) Trebuie sa iei minim 5 ca sa ne vedem in game ?:))

 

Ba nabule, ai zis ca imi dai PM cu aia aseara si nu mi-ai mai dat :))

 

 

Neata!

 

Link to comment
Share on other sites

Asta e fratele meu, se mai intampla. Oricum, 150 lei pentru un sublider, nu mor eu.

... nu ma asteptam de la tine. Aproape imi schimbasem parerea radical despre tine si incepeam sa-i dau dreptate lui Aure, dar na...

Macar de nu recunosteai aici, in vazul tuturor. Putin respect fata de factiune sa ai, daca de sine n-ai.

Link to comment
Share on other sites

Silviu, oricum venea aure in scurt timp, dar asta e viata, se mai intampla. E doar un joc, mai iesiti pe afara baietii!
Deuce, sper sa iei lider frate

Sa ai grija la alexxxD, e cu 2 fete.

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, n3xt, sau mai bine îți zic Edi, îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat, încă din martie te cunosc de pe contul vechi care e banat, ești o persoană minunată și plină de viață, ai un caracter puternic și ești prietenos și sociabil, și uneori erai singurul care râdea pe /f la glumele mele de moldovean. Îți urez tot binele din lume și sper sa revii în TTC cât mai curând.

Respect!

Edited by Ultras Victory LiviuC
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.