Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Smith, Cum de te-ai lasat? ce divizie erai?

 

Salutare ce faceti? Eu am lasat putin pe sleep sa fac niste puncte sa pot face raportul si joc niste meciuri de lol, din gold m-a bagat silver, acum incerc sa revin :))

 

Intru si eu in joc cat de repede, ne auzim acolo :*

Link to comment
Share on other sites

@, din cate am observat pe toti ne-a bagat cu o divizie inapoi. Eu eram silver 2 si m-a bagat bronz 2 acum..ce pnm :))

 

Ba, stie cineva daca exista un program care imi poate face update de la win 7 la win 8? Daca exista, imi recomandati sa-l folosesc?

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Nu cred ca se poate face update la windows 8, eventual doar la 10..

Daca vrei windows 8, iti recomand sa il bagi in mod normal..

 

Eu am fost gold 4 am castigat 6/10 si m-a dat s5, un coleg la fel, a castigat 4/10 l-a dat s2 :))

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, De pauza aia ai nevoie cand esti in tilt :)) si eu am avut meciuri nasoale azi.. am jucat ca naiba si nu stiu de ce.. dar incet imi revin, poate intr-o zi o sa dam un normal toti :)) o sa fie misto banuiesc.

Link to comment
Share on other sites

Salutari. Doresc sa le urez bun venit celor de au intrat de la 1 incoace. Aveti grija de unde tractati si nu ezitati sa intrebati ceva cand nu stiti. Sedere placuta!

 

Bine ai facut. Apuca-te de Smite. E mai interesant

 

Ba, ba, baaa ... joci Smite? o.O

Link to comment
Share on other sites

@@South Smith, Si eu tot asa, am zis ca dau un normal cu wisler si inca unu.. dapi ala e nubalau, am pierdut meciu :)) doar mi-am facut nervi.. cum ba sa ratezi toate q-urile? :)) Dmn

 

@@South Zhao, Hmm, te am la prieteni dar nu mai stiu exact de ce mi-ai dat add.

 

zEk0 am numele pe lol

Link to comment
Share on other sites

Silviule, degeaba ai facut propunerea :))

Citez din regulament:

4.5 Maverick-ul este folosit doar de rank 4+ pentru filmari. Atunci cand un rank 4+ intreaba pe /f cine foloseste Maverickul iar acesta este la dvs., sunteti rugati sa-l anuntati pe privat! ATENTIE! Membrii rank 4+ nu sunt obligati sa anunte cand iau Maverickul de la HQ!

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Silviule, degeaba ai facut propunerea :))

Citez din regulament:

4.5 Maverick-ul este folosit doar de rank 4+ pentru filmari. Atunci cand un rank 4+ intreaba pe /f cine foloseste Maverickul iar acesta este la dvs., sunteti rugati sa-l anuntati pe privat! ATENTIE! Membrii rank 4+ nu sunt obligati sa anunte cand iau Maverickul de la HQ!

Noapte buna.

 

Cat de chior pot fii ... si am citit de 2 ori regulamentul sa ma asigur ca nu ma fac de ras. Ce sa fac, ma cheama SilviuM.

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Sers

 

Eu ma pun sa fac curatenie, maine cred ca ajunge tata din strainatate nu stiu sigur :))

Dam, mai tarziu putin, sa termin cu ce am de facut si apoi intru, daca nu ma bag la niste rank-uri :))

 

In rest ce faceti? Spor la puncte celor care fac raport, eu am lasat pe /sleep

Link to comment
Share on other sites

@, Meh, te lasam pe tine daca vrei sa te simti bine :))

 

Nu mai joc lol azi, m-am saturat deja, joc ca naiba, cred ca am intrat in tilt, iau o pauza de 2-3 zile dupa poate o sa mai joc..

Ma pun sa ma uit la serial si dupa intru in game, ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Pai, acum ma uit la The originals, dar m-am uitat la supernatural, dr.house, the vamipire diaries, game of thrones si am zis ca azi poate ma mai uit si la naruto putin :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.