Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Meh, nu merita :))

@@Rekill, Abia mai gasesti tt la hq si tu zici de masini =))

 

Ce mai faceti? Acum am ajuns si eu acasa, fac putina ordine si intru in game, ne auzim acolo pwp

Link to comment
Share on other sites

@@A l e x X X X D, Eu am doar minimul, nu stau tare bine, dar recuperez weekendu asta sper, am fost ocupat toata saptamana, abia am avut timp..

 

Maine seara am majorat, pff n-am chef de el..

 

Eu am iesit, noapte buna, ne auzim maine, spor la puncte celor care mai stau on :*

Link to comment
Share on other sites

No salutari ce faceit?

Acum m-am trezit si eu, am avut aseara majorat, doamne :))

Am de facut curat azi si nu stiu ce ii mai trece la mama prin cap, apoi o sa intru in game, ne auzim acolo :*

Link to comment
Share on other sites

Salut, am facut o sugestie pentru server, daca va place sugestia mea lasati un +1 si 5 stele http://forum.b-zone.ro/topic/326705-propunere-openevent/

ma-ti ajuta foarte mult, va multumesc.EDIt: Acele 5 stele ma ajuta cel mai mult [sunt sus in stanga niste stele, datimi 5 stele va rog].

Edited by N Andrei
Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti?

Nu am mai postat de ceva timp pe aici, acum am ajuns si eu acasa, intru imediat in game sa mai fac si eu niste puncte la raport.

 

Ne auzim acolo, o zi buna !

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, La multi ani fiule !

Eu acum am terminat cu curatenia.. pff merg pana la magazin si apoi o sa intru in joc si eu nitel, ne auzim atunci

 

Pwp si spor la raport :*

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Salut, uite acum am ajuns acasa.

 

Si eu tot deseara sau maine intentionez sa termin raportul, nu mai am asa mult, doar ca zilele astea nu am prea avut timp, a fost si vreme faina si mna.. treaba pe acasa

Ne auzim in game, un weekend fain sa aveti !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.