Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South zeEk, se poate observa foarte frumos respectul tău față de jucătorii simpli. Te uiți la ei de sus, toți suntem la fel, chiar dacă ești lider, admin, lider de clan, chiar dacă joci de ieri, de acum 6 ani. Ai încercat să convingi, ai văzut că nu ai fost iertat, gata, ți-ai schimbat fața, aceea reală. Succes mai departe și nu mai adu acuzații nefavorabile.

Link to comment
Share on other sites

@, Respectul meu pentru cine ma? Pentru obsedatii de genul tau care nu mai pot de fericire atunci cand ii vad pe altii demisi sau cum? Lasa prietene, stiu de supararea ta ca nu mai esti tester, ca nu mai pupi rank 5 :(, e un adevarat dezastru. Stai linistit, roata se intoarce si vei vedea tu unde ajungi :). Atat am avut de spus

Edited by South zeEk
Link to comment
Share on other sites

Eu, sincer, m-am săturat de aceste chestii, de unii care nu tratează pe toți la fel. Dacă ești vechi pe comunitate asta nu înseamnă că ești un Zeu, că toți trebuie să-ți țină partea, regulile se aplică tuturor playerilor, chiar și celor vechi. Cât despre rank, dacă stăteam pentru rank up și observam că nu luam 5-ul ieșeam, dădeam demisia. Se pare că nu am făcut-o. :)

Ps: Respectă pe omul de lângă tine sau nu-i acorda atenție, nu-l înjura.

Edited by sNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

@, Ne cunoastem cumva ma? Ai vrea sa-ti pupe lumea talpile ca esti tu marele smecher snaks, disperatul dupa atentie? Te rog sa-mi enumeri 5 persoane pe care le-am tratat cu superioritate si atunci imi dezinstalez jocul. Ai argumente? Nu! Eu zic sa taci din clanta si sa nu te mai crezi ceea ce nu esti, bine? Si nu ma lua ca nu stai pentru rank, stiu ca esti rupt de suparare ca nu mai esti tester si tocmai de aceea faci chestiile astea de toata jena, incercand sa scapi de oameni. Oamenii care ma cunosc stiu ceea ce sunt si cum sunt, primitivii de genul tau sunt de fapt aia care judeca si arunca cu pietre, acuzatii nefondate iar pe urma se dau victime :).

E ultimul post, nu mai sunt membru. Eu atat ti-am spus, ai grija, nu doar virtual :)

Link to comment
Share on other sites

@@South zeEk, succes mai departe. Nu mai acuza nici tu dacă nu ai dovezi. Da, sunt supărat că am fost om cu cineva și acesta m-a lăsat fără o funcție. O seară bună în continuare!

Îmi cer scuze colegilor că am ocupat 6 posturi aiurea în acest topic. Posturi fără rost, ehh..

Edited by sNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti, mi-a facut placere. Aveti grija de voi si grija la ceea ce faceti, sunt si oameni fara viata pe aici care plang pentru faptul ca n-au luat rank 5! Succes!

Şi aici dau de tine? :)) Ce ai pățit? Ce s-a întâmplat?

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti, mi-a facut placere. Aveti grija de voi si grija la ceea ce faceti, sunt si oameni fara viata pe aici care plang pentru faptul ca n-au luat rank 5! Succes!

Stau si eu puțin mai inactiv si ce faceți voi... :-?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.