Jump to content

Care sunt filmele tale favorite? | Which are your favorite movies?


Alexander
 Share

Recommended Posts

Numele filmului: Fast and Furious
Motivul: Vin Diesel (Dominic Toretto) este actorul meu favorit, imi plac masinile si cursele de masini.

 

Numele filmului: Pirates of the Carribean

Motivul: Ceea ce face Jack Sparrow mi se pare genial, o serie super care merita vazuta de toti.

Edited by Pharaoh
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului: The Machinist

Motivul: In primul rand pentru ca in rolul principal este nimeni altul decat Christian Bale. Mai interesant este faptul ca a slabit 30 de kg pentru acest rol si mai important este ca stiu ca nu i-a fost chiar atat de usor. In momentul actual, Bale este unul dintre cei mai buni actori ai acestei generatii, iar jocul sau actoricesc este fara fisura. Vi-l recomand tuturor. De cate ori ma gandesc la acest film, revad trailer-ul sau chiar in momentul asta cand scriu despre el imi aduc aminte trairile din momentul in care l-am vizionat. E genul de film care iti ramane in minte si pe care doresti sa-l revezi.

Link to comment
Share on other sites

@,

Se vede ca acest post nu isi are rostul, este facut doar pentru + 1, motivul tau nu are minimul de cuvinte de care este nevoie. Prin urmare iti voi acorda un advertisment verbal, mai multa atentie data viitoare la regulament.

Link to comment
Share on other sites

Numele Filmului: X-Men


Motiv: In urma cu cateva zile am mers in mall si am vizionat acest film 3D. Nu-l mai vazusem si mai ales in format 3D pe marele ecran, astfel toate efectele puse la dispozitie de dezvoltatori, in combinatie cu cele 3 dimensiuni (3D), au adus X-Men in topul personal cu cele mai bune filme.


Link to comment
Share on other sites

@,

Ai voie sa postezi in maxim 4 topicuri pe zi, prin urmare vei fi sanctionat cu un avertisment verbal.Pe viitor fii mai atent si citeste cu atentie regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului : The Ring.

Motivul : Este un film horror, adica vrea sa fie unul, sunt unele faze la care chiar te sperii, plus ca este bine gandit, din realitate.

Link to comment
Share on other sites

@,

Ai voie sa postezi in maxim 4 topicuri pe zi, prin urmare vei fi sanctionat cu un avertisment verbal.Pe viitor fii mai atent si citeste cu atentie regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Nume film: Fast & Furious (toata seria)

Motiv: Masini , Fete frumoase ,Actiune totala. un film perfect!!

 

Imi plac foarte mult filmele cu task forces/razboi si comediile. nu le enumar si pe restul pentru ca ar dura toata ziua.

Link to comment
Share on other sites

Name of the movie: Ip Man


Reason: Well, I like action movies but acting and fighting of Donnie Yen is on another level, every single punch,kick it looks so damn real in this movie! Best fighting movie ever!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.