Jump to content

Green Street Bloods - Anunturi importante | Important announcements


 Share

Recommended Posts

 

 

Mâine la 19:45 toti in HQ pentru waruri. Cei ce nu o sa fie prezenti o sa primeasca Faction Warn

Invoirile și in activitățile închise pentru mâine, ați intrat aici sa fiți activi nu sa stați inactivi pentru rank.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE , PENTRU MAINE NU SUNTETI OBLIGATI SA VA PREZENTATI LA WAR DIN CAUZA CELOR INACTIVI , INSA DE LUNI SI DACA LIPSITI DE LA UN SINGUR WAR, O SA FITI TAXATI CU SANCTIUNEA MERITATA .


DACA SUNTETI INVOITI DE LA WARS ASTA NU INSEAMNA CA NU INTRATI SA VA FACETI LOGGS .


ATAT AM AVUT DE ZIS, AM SCRIS CU CAPS CA SA VADA SI ULTIMU OM DE PE PLANETA ASTA .


SPER CA M-AM FACUT INTELES .


Link to comment
Share on other sites

ROMANA:

Incepand cu ziua de maine o sa aplicam regulamentul , referitor la wars .

Absența la war


Absent la 1/4 - amendă 500$.
Absent la 2/4 - avertisment verbal.
Absent la 3/4 - avertisment verbal + amendă 1.000$.
Absent la 4/4 - faction warn.
Dacă facțiunea are într-o zi mai puțin de 4 waruri și absentați la waruri veți fi sancționați cu faction warn.

Sistem de amenzi

Scor de -5 la war: $3.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor de -10 la war: $5.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor mai mare de -15 la war: se va sancționa direct cu Faction Warn.

-- acest sistem de amenzi se aplică doar în cazul în care pierdeți warul.

NOTA: Amenzile neplătite în 24 de ore duc la sancționarea cu un faction warn.

ENGLISH:

Starting tomorrow we will apply the rules concerning the wars.

War Absence


Absent at 1/4 - fine 500$.
Absent at 2/4 - verbal warning.
Absent at 3/4 - verbal warning + fine1.000$.
Absent at 4/4 - faction warn.
If your faction has in a day less than 4 wars and you are absent at all wars you will get punished with a faction warn.

Ticket system

Score of -5 at war: $3.000. Not paying the ticket will lead in receiving a Faction Warn.

Score of -10 at war: $5.000. Not paying the ticket will lead in receiving a Faction Warn.

Score worst than -15 at war: you will get punished directly with a Faction Warn.

-- this ticket system applies only of you lost the war.

NOTE: Unpaid fines within 24 hours will be punished with a faction warn.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE , am tras cateva sfori si am reusit sa schimb un pic ordinea la skinuri . Deci sa va schimbati toti skinurile in functie de ce rank detineti .


Ca sa vedeti ce skin are rank-ul vostru da-ti o vizita in topicul acesta : http://forum.b-zone.ro/topic/142544-green-street-bloods-regulament-intern-internal-rules/?p=2146103


Link to comment
Share on other sites

Maine la 20:15 toti in HQ pentru waruri. Cei ce nu o sa fie prezenti o sa primeasca Faction Warn.

 

Edit: Sa descărcați ultima versiune samp va rog, gata cu talentele venite peste noapte ?? http://www.rpg.b-zone.ro/updates/server

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Astăzi la 20:15 toti in HQ pentru waruri. Cei ce nu o sa fie prezenti o sa primeasca Faction Warn. AVIZ pentru cei care trag chiulul, fără pretenții la rank up săptămână asta.

Link to comment
Share on other sites

 

Astăzi la 19:45 toti in HQ pentru waruri. Cei ce nu o sa fie prezenti o sa primeasca Faction Warn. AVIZ pentru cei care trag chiulul, fără pretenții la rank up săptămână asta.

Link to comment
Share on other sites

Luni 25.05.2015, ora 19:45, sunteti asteptati in HQ pentru waruri. Absentii nemotivati o sa primeasca sanctiunea meritata.

Toate warurile sunt obligatorii.

Sanctiunile se vor aplica conform regulamentului.

ROMANA:

Absența la war


Absent la 1/4 - amendă 500$.
Absent la 2/4 - avertisment verbal.
Absent la 3/4 - avertisment verbal + amendă 1.000$.
Absent la 4/4 - faction warn.
Dacă facțiunea are într-o zi mai puțin de 4 waruri și absentați la waruri veți fi sancționați cu faction warn.

Sistem de amenzi

Scor de -5 la war: $3.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor de -10 la war: $5.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor mai mare de -15 la war: se va sancționa direct cu Faction Warn.

-- acest sistem de amenzi se aplică doar în cazul în care pierdeți warul.

NOTA: Amenzile neplătite în 24 de ore duc la sancționarea cu un faction warn.

ENGLISH:

War Absence


Absent at 1/4 - fine 500$.
Absent at 2/4 - verbal warning.
Absent at 3/4 - verbal warning + fine1.000$.
Absent at 4/4 - faction warn.
If your faction has in a day less than 4 wars and you are absent at all wars you will get punished with a faction warn.

Ticket system

Score of -5 at war: $3.000. Not paying the ticket will lead in receiving a Faction Warn.

Score of -10 at war: $5.000. Not paying the ticket will lead in receiving a Faction Warn.

Score worst than -15 at war: you will get punished directly with a Faction Warn.

-- this ticket system applies only of you lost the war.

NOTE: Unpaid fines within 24 hours will be punished with a faction warn.

Edited by Kha PaZona
Link to comment
Share on other sites

Pentru astăzi Invoirile sunt închise, nu vreau nici un comentariu de niciun fel, nu ne batem "de la egal la egal" cu alta mafie în 20 membrii, cine u vine astăzi la waruri primește amenda 20.000$ și Faction Warn sau avertisment verbal în funcție de activitatea la war.

Sper ca m-am făcut înțeles, pentru astăzi invoiți din inactivitati sunt bogdibmx, nicu_apetrei, demarco și cei cu inactivitati active, posibil astăzi sa ajung la waruri și chiar nu vreau sa îmi stricați ziua ca altfel va stric și eu vouă șederea im green Street

Link to comment
Share on other sites

Astazi la 19:45 toata lumea in HQ, cine nu vine are UNINVITE, v-am anuntat sanctiunea, m-am saturat sa va plangeti ca nu avem membrii si voi sunteti inactivi.

Daca ramanem 20 macar stiu ca cei 20 intra la waruri si incepem restructurarea factiunii.

O zi buna sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Astăzi la 20:15 toti in HQ pentru waruri, încercăm să nu lăsăm chiar de izbeliște toată munca de pana acum, mă bazez pe voi, participarea opțională, vin doar cei care doresc sa ajute, nu vreau sa credeți ca e o obligativitate.

Link to comment
Share on other sites

Prezenta la waruri penu astăzi nu este obligatorie, pana la alegerea unui nou lider suntem în incapacitate numerica și nu are rost sa ne facem nervi degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Joi, 04.06.2015 la ora 20:00 va avea loc prima sedinta din cadrul acestei factiuni cu conducerea noua.PREZENTA ESTE OBLIGATORIE! Cine nu vine va primi FW si se vor accepta maxim 5 invoiri.Avem de lamurit niste probleme din factiune.Va astept.

Edited by Maxim ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Astazi, 09.06.2015, intre orele 21:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la WAR. DOAR primele 3 invoiri sunt acceptate !

Green Street Bloods vs Avispa Rifa - turf GSB LS ( HQ )

#Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor, cine este prins fara va fi sanctionat !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Astazi, 10.06.2015, intre orele 20:00 - 21:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. DOAR primele 3 invoiri sunt acceptate !

1. Avispa Rifa - Materials Get LS : 20:00 - 20:30 (attack)

2. Avispa Rifa - GSB LS : 20:30 - 21:00 (defend) - War important pe HQ!

Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara va fi sanctionat !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Astazi, 12.06.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. DOAR primele 3 invoiri sunt acceptate!

1. Avispa Rifa -East Beach LS : 20:00 - 20:30 (attack)

2. Avispa Rifa - Mats Get LS: 20:30 - 21:00 (attack) - Turf greu, trebuie multi oameni.

3.Avispa Rifa - Grove Street LS: 21:00 - 21:30 (defend)

4.Avispa Rifa - Pig Pen LS: 21:30 - 22:00 (defend)

Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara va fi sanctionat !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Astazi, 15.06.2015, intre orele 20:30 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. DOAR primele 3 invoiri sunt acceptate!

1. Avispa Rifa - Mats Get LS : 20:30 - 21:00 (defend)

2. Avispa Rifa - Docks II LS: 21:00 - 21:30 (attack)

3.Avispa Rifa - Grove Street LS: 21:30 - 22:00 (defend)

Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara va fi sanctionat !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Astazi, 16.06.2015, intre orele 21:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. DOAR primele 3 invoiri sunt acceptate!

1. Avispa Rifa - Docks I LS : 21:00 - 21:30 (attack)

2. Avispa Rifa - Docks II LS: 21:30 - 22:00 (defend)

Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara va fi sanctionat !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Green Street Bloods - Anunturi importante | Important announcements
  • TiG3R locked this topic
  • X1oR unlocked and locked this topic
  • X1oR unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.