Jump to content

Metin2


Ferdenez
 Share

Recommended Posts

Hmm.

Imi vine pofta de Metin fix din 3 in 3 luni, si ma plictisesc fix la level 21. Ce ciudat =))

Da` am zis ca ma enervez odata si fac 25 sa vad cum e cu cal, si apoi ma las, neavand un obiectiv general spre viitor pentru a `l juca.

Link to comment
Share on other sites

am jcuat pe ro mam lasat dupa ce mia esuat ribu +8 si fms +8 imi venea sa arunc pc pe geam...mam apucat de private e mult mai tare acolo..acolo invatam sa jucam mt2..in rest in afara de grafica jocu imi place :b-emo:

Link to comment
Share on other sites

este un joc reusit stim cu toti ca nare grafica am lvl 54 la el e foarte dragutz cand te prinzi de rostul lui nu ziceti ca aveati lvl 1 si va omorau pai puneti frate sabia in mana si sparge va recomand sal jucati dar va trebuie foarta multa rabadare

Link to comment
Share on other sites

Nu este forte frumos recunosc are grafica pfffff nasoala da dar pe metin2.us din 1 iunie au pus un nou patch ce sontine iteme de lvl 99 si un turneu cu real money PVP adik Player Vs Player .e un avantaj in plus cel putin pt mn deoarece am lvl 91 :P (2 ani juma irositi) si iteme bune .... saptamanal sunt turnee (eventuri ) premiul 1. 40 euro 2. 20 euro 3. 15 euro sunt in clasament pe locul 26 in topul Warior si 46 TOPUL al Classes pana acum am castiguri de 135 euro :| doar din vara asta de cand au inceput turneele de la lvl 65 poti deja sa iei macar un loc 4 5 si castigi iteme mai bune .......eu mai jok pt castig nu pt lvl up nu am mai facut lvl de 6 7 luni cred :| (in legatura cu castigurile o sa postez o factura de la Card cand imi retrag banii de pe contu de metin ;) sa vedeti ca e adevarat

 

SuntSarac lvl 91 warrior htb+9(2000 Hp; 25% Hp regeneration; critikal atak 34%) htn+9(2000 hp ; 15% critikal atak) ih+9 (20% against warrior; 10% sura ; 15 assassin)

ssb+7 (critikal atak 10%) nimbus boots+9 (speed 25 hp+ 1500) SPA + 8 (HP 2000; sura resistance 35% ;warrior resistance 20% ;assasin resistance 5%; 25 Hp regeneration) Les+9 (faint resistance; 35% agains monster) asteas itemele mele :P pot sa pun si un SS pt astea

Edited by sKateBV
Link to comment
Share on other sites

am jucat vr-o 7 luni (tre sa fi prost sa joci atat) ,e un Joc PROSTESC,am ajuns la level 51 pe uk (ninja),41 pe ro(warrior) , vr-o 7 GM (pe servere private) si alte conturi (cel mai mare 68 primit de la un prieten [de cand avea level 55] ,warrior,PL)

Link to comment
Share on other sites

e cam praf jocul dar lumea se joaca fiinca e foarte usor , nu este asa de complex , principalele lucruri pe care trebuie sa le faci e lv , iteme si skilluri e cam putin , dar gameplay-ul e totusi bun

Link to comment
Share on other sites

daca v-ati plictisit de metin 2 normal va sfatuiesc sa intrati pe server privat

 

scrieti pe goagle : famousMT2 e server privat din germania frumos iteme noi eventuri zilnic distractie :P

 

 

OFF:sunt singurul GM roman de pe acel server

Link to comment
Share on other sites

urasc jocul metin 2 ro si us, ro'ul din cateva motive..1 ar fii am luat ban pe 2 conturi de level 54 respectiv 63 aproape tot +9 pe ambele pe unu am luat ban fiindca aveam breasla cu numele playboy , iar pe cel de 63am facut dush si era un prieten la mine si a folosit hack si la prins. pe metin2us am avut level 58 pe un archer simam certat rau cu mod cupkake , aprca asa o chema si tot punea pe alti isa ma tace de level mare di nalte lumi , si nu puteam juca deloc..imi stia tot timpu locatia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.