Jump to content

Cadouri pentru membri


Bello
 Share

Recommended Posts

LeooN, lucrarea asta e rip. Rip de la creatiile lui DGS aNoNim. De ce faci gifturi fara sa fie ale tale? Ai redimensionat creatia si cred ca ai mai adaugat ceva..Oricm asta se numsete rip.

 

58326120808067696082.png

Edited by icstasy
Link to comment
Share on other sites

LeooN, lucrarea asta e rip. Rip de la creatiile lui DGS aNoNim. De ce faci gifturi fara sa fie ale tale? Ai redimensionat creatia si cred ca ai mai adaugat ceva..Oricm asta se numsete rip.

 

58326120808067696082.png

 

 

Doamne... :|

E RIP...Este lucrarea mea de la Battle cu Bebell ... Doamne...o mai pui si la cadouri X( O sa iei warn pentru asta,sa nu te sperii ;)

Scuze de OFF

 

Ce destept am fost ca am salvat psd. voi chiar nu vedeti difrentele?,thoamnee fratilor voi ati vazut acelasi render si gata Rip,thoamane :-J Rip-cand e totul indentic,acolo e la fel,tot? chiar nu vedeti?

 

Psd:- http://www.2shared.com/photo/GOMbXIqS/psdd.html

 

Uitati am editat in paint sa vedeti si diferentele, domnul icstasy tu nustii ce-i ala Rip www.google.ro si cauta,Daca redimensionam era la fel,dar problema e ca nu e la fel,efecte,c4duri..etc si uitete mai jos ca iti arat.

 

1- Creatia lui anM- cerculetile cu negru arata diferentele. 69530308389332144207.png

 

2- Creatia mea- 18136086948655756073.png

Edited by LeooN
Link to comment
Share on other sites

Lucrarea nu este RIP, e acelasi render si aceleasi resurse, partial.

Nu va mai agitati atat.

 

Un om care stie PhotoShop poate zice,Multumesc Smith,Daca voi vedeti un Render la fel si 4 plusuri gata,la fel.

 

Scuze de off-topic.

Edited by LeooN
Link to comment
Share on other sites

Lucrarea nu este RIP, e acelasi render si aceleasi resurse, partial.

Nu va mai agitati atat.

Idem Smithicaaa , acu am vazut ce s-a scris paici , icstasy daca acuzi pe cineva de RIP adu dovezi clare . Eu acum daca iau renderu ala si fac un sig cu el parca te vad ca zici ca e RIP :-J .

Link to comment
Share on other sites

  • Andrada changed the title to Cadouri pentru membri

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.