Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

[quote n

ame=vince085' timestamp='1373406814' post='2144684]

:)), recunosc ca samsung fac niste telefoane varza da mam gandit sati dau vidu ala ca nici sony nus atat de buni, in concluzie iphone e best, eu fol un samsung care fara custom rom se misca execrabil, iar s3-ul are prea multe probleme d-alea unu ia luat s3-u foc cand era la incarcat si asa samsung o sa plateasca destul pentru astea, si am folosit un s3 si stiu ca e de doi bani da cand sa lansat se zvonea ca va "sparge piata", da vad ca acu sparge doar picioarele tipelor si da foc la casele oamenilor, iar in privinta lui xperia z, are un hardware destul de vechi ma refer la snapdragon s4, dar am inteles ca o sa scoata un xperiazz ultra care sa se bata cu note 3

nu mias lua un iphone niciodata. nu e frumos deloc, mie nu-mi place softul ala. parca esti in puscarie cu iphone-ul .in fine samsng a ajuns sus pentru ca si-a facut marketing calumea, dar in acelasi timp rusine pt telefoanelecare le scot... s4 e bunicel, pacat.ca e.eclipsat de alte telefoane de la samsung. xperia z are s4 pro. la fel si s4 si cu one, doar ca alea sunt overclockate putin, restul e la fel. degeaba ai specs daca folosesti materiale foarte proaste in constructi Telefonului... exemplu lg.... acolo mai e si softu vai de capu lui:)) samsun e putin mai sus decat lg in standardele mele, apoi vine motorola htc si sony... din punct de vedere calitativ:)

Link to comment
Share on other sites

Good night guys!

 

 

I saw JokerB got a rank up, congrats for that. I wonder when my good news come... :))

 

Peace!

Link to comment
Share on other sites

Cu tine nu am ce treaba sa fac =)).

 

 

Salut baieti de azi sunt noul vostru coleg,cred ca o sa ne intelegem si o sa facem o treaba buna.

UAAAA nolifere :)) tu cred ca faci 300 comenzi in 5 zile. (NoLiFeE.)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce face fetili ? Welcome celor noi

Buna dimineata, welcome celor noi si sper sa ne inelegem bine impreuna.

Buna Dimineata! Succes la comenzi!

 

Buna Dimineata! Succes la comenzi!

UAAAA nolifere :)) tu cred ca faci 300 comenzi in 5 zile. (NoLiFeE.)

Vad ca majoritatea habar nu aveti ca a fost introdus un nou regulament. Pana nu il cititi sa va intre in cap ramane inchis topicul de discutii.

http://forum.b-zone.ro/topic/142513-los-santos-taxi-anunturi-announcements/

Link to comment
Share on other sites

Am citit anuntul, insa nu este prea exact. Ei au preconizat ca il vor redeschide in dimineata asta sau maine dimineata?

Nici eu nu am inteles prea bine :) Ori astazi, ori maine..

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Elenna.

 

 

Astazi o sa organizez mic concurs in cadrul factiunii. In ce consta acest concurs? Trebuie sa prelucrati 3 poze, mai exact poze cu cele 3 orase ( LS/LV/SF ) si cele mai importante locatii.

Lucrarile o sa mi le trimiteti prin PM. Castigatorul o sa incaseze 50,000$, acesta o sa fie ales de catre mine.

ATENTIE: Locatiile trebuie sa fie cat mai exacte si sa poata fi citite cat mai usor.

Ca si exemplu puteti lua urmatoarele:

http://imgur.com/k3nQEQ3.

Nu editati pozele postate mai sus, faceti altele de la 0.

Succes.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.