Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baietii, acum am intrat si eu. Adica acum am intrat pe forum in gaem sunt de pe la 15:00, atunci am venit de la liceu.

Am facut 31 de puncte azi, ma descurc bine. :))))

Voi ce faceti?

 

La noi in Taxi nu spunem puncte, pur si simplu comenzi :) Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Eu invat pentru facultate si mai lucrez dintr-o carte,bun venit si sper sa nu pleci dupa 2 saptamani :)

N-am sa plec dupa 2 saptamanii, pentru ca vreau sa imi incalc promisiunea, doar ca saptamana asta era gata, gata sa fiu demis...

Vin tarziu de la scoala si de la antrenamente, ma antrenez din greu sa ajung campion a 3 -a oara, dar azi n-am fost ca sa-mi fac punctele :D

Link to comment
Share on other sites

N-am sa plec dupa 2 saptamanii, pentru ca vreau sa imi incalc promisiunea, doar ca saptamana asta era gata, gata sa fiu demis...

Vin tarziu de la scoala si de la antrenamente, ma antrenez din greu sa ajung campion a 3 -a oara, dar azi n-am fost ca sa-mi fac punctele :D

 

Bun asa baiat silitor :)))

Link to comment
Share on other sites

Hai ca va las,ne auzim maine,noapte buna :*

P.S : Ce parere aveti despre melodia asta ? :D

 

Nu e rea melodia, imi place cat de cat.

Hmm, Barca 1-1, se mai poate inca un gol, asta este pregatirea inainte de El Clasico, sambata.

Link to comment
Share on other sites

Mi s-a cam stricat laptopul dar in cateva ore il formatez si sper sa iasa ok..nu e prima oara cand se strica de cand am windows 8 . Am salvat orium ss-urile pe un alt hard..deci pana maine seara nu prea o sa am cum sa intru.. Bafta la comenzi

Edited by Ca st
Link to comment
Share on other sites

Bine ca s-au rezolvat buguri, ca cel cu "script_blocat" unde nu puteai posta linkuri, etc...

 

Test diacritice: ă î ş ţ â - se pare ca merg si diacriticile acum :D

 

Deasemenea nu au mai aparut deloc erori de accesare, si se incarca destul de repede fata de inainte :)

Edited by Toni Punct
Link to comment
Share on other sites

Neata baietii, mai stau putin si plec si eu, am sa-mi pun o cerere de invoire asa provizoriu.

Bafta!

Pe langa ca ti-am atras atentia si in PM de cateva ori totusi ai venit cu cererea aceea de inactivitate... In ce limba trebuie sa-ti desenez ca sa intelegi? TI-am spus sa faci cerere DOAR daca lipsesti cel putin 3 zile.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa ca ti-am atras atentia si in PM de cateva ori totusi ai venit cu cererea aceea de inactivitate... In ce limba trebuie sa-ti desenez ca sa intelegi? TI-am spus sa faci cerere DOAR daca lipsesti cel putin 3 zile.

Mi-am facut cerere de invoire ca sa nu iau FW, daca faceti o activitate, sedinta. Ca nu vreau FW.

Daca am gresit imi pare rau!

Link to comment
Share on other sites

Mi-am facut cerere de invoire ca sa nu iau FW, daca faceti o activitate, sedinta. Ca nu vreau FW.

Daca am gresit imi pare rau!

Tu chiar nu intelegi ca nu se face cerere de inactivitate daca nu lipsesti minim 3 zile?

Link to comment
Share on other sites

Mi-am facut cerere de invoire ca sa nu iau FW, daca faceti o activitate, sedinta. Ca nu vreau FW.

Daca am gresit imi pare rau!

 

daca nu vrei sa iei FW ca sunt activitati sau altceva, poti intra de pe telefon sa zic odata pe zi sau la doua zile, ca sedintele/activitatile cu prezenta obligatorile se anunta cu 2 zile inainte, si faci o invoire (la activitate) de pe telefon, nu e chiar atat de greu.

Edited by DC Vince
Link to comment
Share on other sites

 

daca nu vrei sa iei FW ca sunt activitati sau altceva, poti intra de pe telefon sa zic odata pe zi sau la doua zile, ca sedintele/activitatile cu prezenta obligatorile se anunta cu 2 zile inainte, si faci o invoire (la activitate) de pe telefon, nu e chiar atat de greu.

Normal ca e greu daca esti paralel cu factiunea...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.